reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

reklama
Hej.Ja rodzilam w zeszlym roku we wrzesniu w NMH na Holles street.
igusia ze szkoly rodzenia nie kozystalam,ale wiem,ze proponuja.Kolejki jak w kazdym szpitalu.Po porodzie wypisuja w najszybszym terminie.
Pozdrawiam
 
igusia do szkoly rodzenia nie chodzilam , bo mieszkalam 100 km od dublina w arklow i byla w szpotalu tylko raz na usg a wszystkie wizyty mialam w przychodni w arklow z poloznymi i lekarzami z nmh takze nigdy w zadnej kolejce nie czekalam:sorry:
jedzenie dobre:-D:-) kawka ciastko po porodzie;-) tutaj to norma a w polsce nawet sobie majtek nie mozesz wlozyc po porodzie tylko nogami sciskasz pampersa:no: ani razu do mnie zaden facet nie zagladal do srodeczka w sumie fajnie same babki a jak urodzilam w polsce to dobe po porodzie 15 chlopa sie nademna pochylalo :eek::eek::eek::eek: wszystko proponuja tak jak wszedzie tu odrazu i znieczylenie i gaz ;-) chociaz nie wiem ktora babeczka umie dychac z rurki podczas skurczow:eek: nic noe nie bede juz nic mowic bo sie przestraszysz:-p o ile wogole mozna porod dobrze wspominac to tak no w nmh bylo ok;-)
 
hej
jestem mama z dublina a dokladniej z tallaght
mam dwoch synkow: dawid 4 lata rodzony w polsce i nathan 6 miesiecy rodzony tutaj w coomb,

i pytanie czy moge sie przylaczyc do waszego grona? :)
 
hej
jestem mama z dublina a dokladniej z tallaght
mam dwoch synkow: dawid 4 lata rodzony w polsce i nathan 6 miesiecy rodzony tutaj w coomb,

i pytanie czy moge sie przylaczyc do waszego grona? :)
Możesz,możesz,jasne,że możesz ale chodź na wątek Mamy z Irlandii bo tu piszemy mało i sporadycznie:tak:
 
Sandrusinka wielki dzieki za odpowiedz...w sumie mnie nie przestarszylas ale zachecilas.... ciasto po porodzie bomba!!! ;-) jednym slowem lepiej niz w poslce zawsze to cos;-)
dzieki , pozdrawiam....
 
reklama
Do góry