reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

aga2010- ja zaczęłam leczenie kanałowe i jak dotąd dwie wizyty kosztowały mnie 270 i jeszcze jedna, ale to juz chyba w Polsce. Ja bylam u doktora Baranowskiego na Smithfield D7, tel 0851024218 do recepcji- Polska przychodnia lekarska:-)
Dzieki. Wlasnie do nich dzwonilam. Pow mi, ze leczenia kanalowe to 3 wizyty (150, 150 i 100 euro). Czyli jeszcze nie tak najgorzej. A powiedz mi, zadowolona jestes?
 
reklama
aga2010 nie mam pojęcia jak jest tutaj z cenami u dentysty ale zawsze możesz zadzwonić i sama się zapytać Tu masz stronę do:
1.) Medicusa: Prussia Street, Dublin 7 tel: 01 86 86 121 - Medicus - strona główna
2.) Polskiej Przychodni: 340a North Circular Road., Phibsborough, Dublin 7 tel: (01) 83 000 44 - Polscy Lekarze w Dublinie, Polski Ginekolog, Stomatolog, Polska Przychodnia Lekarska
Osobiście ginekologa i pediatrę polecam w Polskiej Przychodni, jeśli chodzi o GP to byłam tylko w Medicusie i przy kolejnej ciąży zmienię na tego z Polskiej przychodni bo ten mi nie odpowiada.
 
Ja chodze do Dr. Mariankowskiego w EMC, bardzo mily czlowiek i leczy super, ale kanalowe rozlozyl mi na 6 wizyt kazda za 150 euro, wiec to troche za duzo :-(. Zeba dokonczylam w Polsce. A teraz mam 2 kolejne do zrobienia (po ciazy mi sie tak posypaly) i nie mam wyjscia, pojde do Mariankowskiego, bo narazie sie do Polski nie wybieram.
 
hey Dziewczyny
Zadko bardzo do was zaglądam, ale mam informacje która może was zaciekawić:
Na South Circular Road dwa razy w tygodniu, tzn poniedziałki i czwartki od 10.30-12.00 jest ,Mothers & toddlers group, .
Jest świetnie, dużo dzieci i mam rożnych narodowości, wiec można podszkolić angielski itp.
Dla Mam jest kawa i herbata oraz coś słodkiego dla maluchów, mnóstwo zabawek i miła atmosfera. Nie widziałam tam żadnych polskich mam wiec zapraszam
 
Witam, w tym watku odzywam sie po raz pierwszy, bo baaardzo rzadko jestem na babyboom od kiedy pracuje, szczerze to od ostatniego razu minelo pare miesiecy, a glownie udzielalam sie w watku wrzesniowych mam 08' .
Mam na imie Basia i jestem mam 15 miesiecznej Mai.

zawitalam po raz kolejny na babyboom, poniewaz, wiem ze mozna znalezc tu rozne ciekawe i przydatne informacje, a wlasnie poszukuje m.in na temat przedszkoli w D22, nie koniecznie polskich. Wiec, jesli ktoras z mam ma jakies porady, adresy to bede wdzieczna :) ]


A co do postu poprzedniczki to jestem strasznie zainteresowana! Co prawda w poniedzialki pracuje, ale czwartki mam wolne i z przyjemnoscia wybiore sie na to spotkanie. Zabiore ze soba kolezanke z coreczka. Moja Maja nie ma kontaktu z dziecmi, planuje zapisac ja do przedszkola ale wczesniej chcialabym sprawdzic jak odnajduje sie w grupie innych maluchów i to różnojęzycznych.

Pozdrawiam;-)
 
reklama
Do góry