reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

hejka dziewczyny,jestem w 8 miesiacu ciazy juz nie mam sily,ale coz...potrzebuje namiaru na sklep gdzie mozna kupic wanienke dla dzidziusia ,chcialabym taka na stojaczku,a moze ktos mialby odsprzedac ,bede wdzieczna za wszelkie informacje o sklepach z rzeczami dla dzidziusiow ( nie musza byc firmowe )
 
reklama
Niestey nie wiem, gdzie można kupić takie cudeńka. A może w argosie coś bedzie?? poczatkujaca_mama dzieki za informacje. Masz chyba racje co do kupna biezni w domu. a tak majac karnet trzeba chodzic bo inaczej kasa przepada...no nie wiem. To zycze udanego goszczenia sie:D...a i mam nowine...przeprowadzka 19 albo 21 jeeeee:)
 
:-) hej!

ankaiwanka witaj na forum :) 8 miesiąc - nie ma się co dziwic, że nie masz już sił, ale dasz radę, mi ten okres przypadł na środek lata :p
Co do wanienki to ja tego typu rzeczy kupuje często na e-bayu a jeśli chcesz nową to kupisz w zwykłym Tesco, w sklepie dla dzieci MotherCare, Mamas&Papas bądz ToysRus, jest dużo mozliwości :) Ja polecam wanienkę, którą sama posiadam.. jest to Mamas&Papas Acqua Two Stage Ergo Bath - Pearl White - Mamas & Papas bezpiecznie kąpałam moją małą kiedy była niemowlaczkiem i do tej pory korzysta z tej wanienki bo jest dośc duża :)
Sarenka fajnie, że juz niedługo będziesz wśród nas :)

Pozdrawiam ;-)
 
8 miesiąc....jeszcze był dla mnie lajtowy,ale 9.....uffff...leżałam jak wieloryb na kanapie a jak nie zjadłam 2 batonów dziennie to bym pozabijała wszystkich wokół :)
a jak się czujesz ogólnie?? boisz się troszkę porodu??
wiesz już czy będziesz miała dziewczynkę czy chłopca??

a co do kupna wanienki to ja właśnie chcę swoją sprzedać-kupiłam ją w mothercare-wanienka plus taki pojemniczek do wanienki i ręcznik z jednej serii z rybkami :) Jeśli interesuje Cię odkupienie ode mnie wanienki to napisz a jak nie to tak jak pisze ZACHARA-zajrzyj na ebaya lub do sklepów typu argos,tesco,mothercare,mamas and papas :) pozdrówki
 
hej :)
u mnie nudy... ta pogoda znowu dobijająca jest!
jedyne co mnie rozweseliło w ten weekend to zakup nowego wózeczka - spacerówki dla mojej córeczki :)
a co do odwiedzin to po 20-tym przyjeżdza do mnie mój najmłodszy brat :) na być może około pół roku... sarenko Ty się przeprowadzasz - także będzie weselej :)
pozdrawiam :)
 
.......ale cisza!....... pogoda dopisuje więc może dlatego ;-)
Ja właśnie oczekuję na braciszka :-)
Sarenko pewnie nie masz neta, tak to jest przy przeprowadzce, jak coś to się odezwij. Ankaiwanka jak samopoczucie??
Podrowienia :)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Podczytałam Was troszkę i widzę, ze kilka z Was ma problem ze wstawieniem suwaczka. Ponieważ jestem moderatorem zarówno mam z UK oraz lutówek 2010 pozwoliłam wstawić sobie linka do lutówkowego koncika technicznego, gdzie możecie uzyskać wskazówki dot. wstawiania suwaczków, avatarków, zdjęć itp. Wystarczy kliknąć TUTAJ
 
Do góry