reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

czesc dzieczyny:-)
bardzo współczuje misia-trzymaj się i zaglądaj cały czas do nas:tak:
witam też czeresnie i jej ładniutką córcie:tak:
a ja zaczelam dzis wolne i zaraz zabieram sie za porzadki:shocked2:niestety pogoda robi sie coraz gorsza ale dzis raczej bedzie ładnie-zobaczymy:tak:pozdrawiam i zycze milego dnia;-)
 
reklama
MISIA
to bardzo frzykre co Cię sfotkało:-(, wiem co czujesz kochana sama frzez to frzeszłam dwa razy.Twój Aniołek zawsze będzie w Twoim sercu.Nie bój się fłakać ,to fomaga.Z czasem frzestanie tak bardzo boleć,ale nigdy nie frzestaniesz kochać.Trzymaj się Misiu,jeśli chciałabyś forozmawiać to nafisz.
 
ok to najlepiej sie umowmy tutaj o 12 i obydwie napiszemy czy nam sie plany nie pozmienialy itp jak bedzie pochmurno to mozemy u mnie posiedziec mam pare krokow na plac a jak slonecznie to dzieci sie pobawia a pozniej na kawke do mnie :)
 
ok to umowmy sie na placu i zobaczymy jak wyjdzie ale jednak mi by bardziej pasowała godzina 14.30 bo ta malutka ktora sie zajmuje jutro nie ejst do 15 tylko okazalo sie ze do 16 wiec musze ja jeszcze przebrac zanim ja odbiorą nakarmic itp to co moze byc 14,30jesli nie bedzie padac????
 
ok 14.00 na placu o 12 jeszcze zajrze i potwierdze swoja obecnosc. swoja droga moze nawet sie znamy z widzenia chociaz twojej kruszynki nie kojarze a duuuzoo czasu spedzilam na placu w lecie z dzieciakami no ale kazdy o innej porze chodzi ja mam bardzo blisko wiec tez roznie przychodziłam
 
reklama
Do góry