reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

reklama
hej dziewczyny.

Fatycznie fogoda dzisiaj dofisuje, a moje dzieciaczki marudne :sorry2: młodszemu ząbki idą,ale nie ma co narzekać i tak dobrze że nie gorączkuje,Kubuś to dostawał tem. do 40stof. istny koszmar.

Niestety ja również czuję że zaczyna coś rozkładać, jak ja nie cierfię zimy
 
Hejka, no i wykrakałam, rozbiera mnie jakioes pieroństwo a najgorsze to że mam dziś nocke więc nie wiem jak pociągnę,małżonek do pracy więc nawet nie bede miałą się jak drzemnąć ale cóż, co nas nie zabije to nas wzmocni,kto jeśli nie my kobiety damy radę.Dziewczyny czy któraś z was chodzi do tego women centre?bo nabrałam ochoty ale samej to mi się nie chce, byłam w styczniu cos z dwa razy ale akurat trafiłam na jakies ciapatki i nudno było.Pomysłu na obiad brak więc idę pić kawę:-)
 
hej :-)
pogoda spoko nawet sloneczko swieci.
izusia nie narzekaj na ta pogode zobacz co maja w polsce mrozi juz jak nie wiem co :tak:my tu mamy jeszcze lux hehe.Wspolczuje ci, fakt jak dziecko zabkuje to rozne rzeczy sie dzieja i szkoda takiego szkrabika bo sie meczy:-(.
To fakt Sabrinka,
Marta ma racje hehe ;-);-)
anetko jak zdrowko?????????
 
hej ja chodziłam do women centre ale to bylo 2 lata temu i zrezygnnowalam b moja corka nie chciala tam w przedszkolu zostawac okropnie płakała
 
No ja to wogóle nie wyobrażam sobie żeby mój chcial tam zostawać , bo nauczony tylko ze mną, ale koniecznie bym chciała żeby łapał jakiś kontakt z dziećmi bo sie dzikus z niego robi...dziewczyny zróbmy raz w tygodniu zlot z dziećmi:-D
 
moze byc u mnie, moze byc u mnie!!!:-D:tak: bo ja auta niemam i nie dojade nigdzie..:-(
A my dzis mamy w planach Bonfire Night? Idziecie tez? W donku robia na torze wyscigów konnych, idziemy bo ma byc karuzela i sztuczne ognie, frajda dla dzieciaków:-D:tak:
Anetka jak mnie bedziesz zabiera moge pojsc do tego women centre z Toba i tak siedze w domu, zawsze jakas rozrywka bedzie;-) kuracje se zapodaj i zdrowiej!!
 
reklama
Marta, to za tydzień w czwartek jak się ni nie porobi to pojedziemy tam jest na 10-do 12 , a co do tego zlotu to zebrac chętnych i moglibysmy sie styknąćdziewczyny odzywac się ilez mozna tak przez forum gadać ,mężów w domu z dziećmi zostawimy i na piwko!!!!
 
Do góry