reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

czesc wszystkim, dziekuje za cieple powitanie i rady. z tą depresją to pewnie racja, po cesarce mialam komplikacje i trzy razy wracalam do szpitala, w sumie poprzedni tydzien byl pierwszy ktory caly w domku przebylam od porodu. chociaz teraz dopadlo mnie przeziebienie, ale raczeej nic dziwnego bo chyba moj organizm fizycznie mial juz dosc. mieszkam w nowej czesci Armthorpe, patrząc od doncaster centrum zaraz na początku, na tym nowym osiedlu. i chetnie spotkam sie. Czy wiecie moze czy jest tu dostepne mleko hypoalergiczne NAN, wydaje mi sie ze maly ma alergie, musze sie jeszczdo GP wybrac. A moze wiecie jakie jest tu dobre mleko hypoalergiczne. Teraz karmilam go Caw and GAte, ale zaczął mi plakac zaraz po skonczeniu karmienia, ma krtostki, gorzej spal i lzawily mu oczka, wyczytalam ze moga to byc objawy alergi, zmienilam mleko ale nie dla alergikow, poczekam moze jeszcze kilka dni zobaczyc czy cos sie zmieni. troche mam lzej, przyjechala do nie siostra, do nastepnego wtorku mam pomoc :-).
 
reklama
Aniu, ja w zeszłym roku jak przyjechałam tu z małym był na mleku dla alergików z polski ,gdy mi się kończyło poszłam do rodzinnego w tej sprawie gdyz mały był uczulony na białko mleka krowiego.oni mi dali skierowanie do szpitala na badania w tym czasie kupowałm mu w asdie mleko bez laktozy za puszke 9 funtów.Wiec zrobili mu te badania z krwi i stwierdzili że nic mu nie jest i mleka mi nie zapisali tylko kazali podawac zwykle ze sklepu ,krowie.A gdyby miał biegunke lub wymioty to przeczekać.I przeczekałam miesieczną biegunkę aż się organizm przyzywczaił.z tego co mi mówiłamtłumaczka która ze mną chodziła do szpitala to oni nie chcą juz tak latwo dawać tego mleka bo ono jest darmowe i rodzice często naciągaja ich żeby nie ponosić kosztów utrzymania dziecka.Zwariowany jraj ot tyle, najlepiej popytaj swoją pielęgniarkę rodzinną jak przyjdzie z wizytą:)
 
hejka
U nas w koncu lepiej z choróbskami.. :tak:ufff..;-)
Ania to mieszkasz niedaleko mnie, z checia Cie poznam i słuze pomoca jak tylko bedziesz chciała;-) Dobrze ze siostra przyjedzie, zawsze to jakies wsparcie i pomoc, bo sporo przeszłaś:shocked2:pozdrawiam
 
Dżoana mój ma 2 lata i dwa miesiące i butle jeszcze ciągnie, tyle ze sklepowe zwykłe tzn. grysik, a tamci starsi to i do 4 rou zycia, a co miałam im załować:-)
 
Dżoana ja karmiłam mojego Kubusia do 13 msc. fiersią a fotem frzeszliśmy na mleko modyfikowane Bebiko i tak do 2 latek, teraz dajemy już mleczko z kartonu. Młodszego chyba odstawię wcześniej od cyca bo jestem już strasznie zmęczona, noce zarywane bo Davidek nie chce fić w ciągu dnia tylko noc ufodobał sobie na cycanie cyca, czasem to fotrafi co godzinkę się frzewudzać.Wczoraj dostał na frubę flachę na noc, sfał bardziej sfokojnie:tak:.
 
Witam cieplutko
Ja swoja pierwsza pocieche karmilam mlekiem modyfikowanym do 2 lat a potem dawałam mleko krowie tez tak zwany grysik i pił go prawie do 4 roku zycia a moja kolejna niunia ma juz 17 miesiecy i dalej mije jeszcze mleko modyfikowane i tez poczeka tak do 2 lat i przejde na grysik
I u mnie wszyscy chorzy;-( Siedzimy w domku i sie kurujemy mam nadzieje ze szybko chorubsko minie pozdrawiam :)
 
dziewczyny czy ktoras z was podawala swojemu dziecku tran norweski lub islandzki????jesli tak czy faktycznie mniej chorowało dziecko??
 
reklama
Aśka ja swoim dzieciom fodaje tran, dostają od siódmego miesiąca.Nie wiem czy to akurat zasługa tranu ale Kubuś foza gorączką fodczas ząbkowania nie był jeszcze nigdy chory:tak:. Sfruwować nigdy nie zaszkodzi:-):-):-).
Jeśli mogę folecić to my kufujemy tran MOLLERS nie ma tak bardzo frzykrego smaku i mały chętnie go wyfija:tak::tak:.
Fozdrawiam :-)
 
Do góry