reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kurde, już trzeci raz zaczynam pisać tego posta, dwa poprzedni mi wcięło...strasznie mnie to wkurzyło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U nas nadal chorobowo, tym razem choróbsko przeniosło się na mojego teścia. Na szczęście Zuzka już zdrowa, skończyła też już brać antybiotyk, ale nadal kiepsko je :-(
Monia dziękuję Wam baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo, Wy już wiecie za co:-):-):-) A jak udały się wczorajsze zakupy? Rodzinka Wam się już powiększyła???;-) Mam do Ciebie prośbę, napisz mi przepisy na te Twoje sałatki, może ja też jakąś na święta zrobię.
Madziorek i jak poszła rozmowa w sprawie szkoły?
Werkamirek odezwij się :eek:
A co słychać u pozostałych Dziewczyn, zaglądacie tu jeszcze???
Ale ja mam dziś lenia, nie chce mi się obiadu robić, ale zaraz muszę podwijać rękawy i iść walczyć z kotletami, bo teść przyjechał w odwiedziny i nie dość, że go zaraziliśmy przeziębieniem, to jeszcze powie, że go nie karmię :-D:-D Wczoraj też mi się nie chciało robić obiadu i zamówiliśmy sobie pizze, ale były tak wielkie, że nie daliśmy rady ich zjeść :no:
Dobra, spadam, pa...
 
reklama
Witam, witam

Ja nie dawno wstalam. Bo zaczelam prace na nocke, i to kurde po 12h. Takze do konca czekaja mnie jeszcze 4nocki, potem swieta wolne i znow wale. A coo matka bedzie w domu lezala na sofie hehe:-D:-D

Hagie - zapraszam na przekaski, chociaz nie wiem czy co kolwiek zrobie bo jak bede jeszcze pracowala do ndz to pewnie Mirek bedzie wszystko robil, ale jego kuchnia tez nie pogardzisz.

Ja napewno bede robic nasze pierogi smazone na glebokim oleju, i rybkami tez sie zajme. M pewnie tradycyjnie salatki dzieki bogu wiecej krojenia....
 
Monia ja sobie nei wyobrazam swiat bez mojej mamy. Wiec zawsze jest albo w Uk albo my w Polsce...
A dom pelen ludzi, prezenty zarty i duzo radosci to jest cos po co wlasnie jest 24grudnia...
 
[h=5]Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam wszystkim dużo radości, miłości, spokoju.
Oby ten świąteczno-noworoczny czas rozbrzmiewał
kolędą i śmiechem Waszych maluchów.
Nowy Rok niech obfituje we wszystko co sprawia, że czujecie się szczęśliwi.[/h]
 
Witajcie dziewuchy h
Jak tam po swietach, pewnie z pelnymi brzuchami lezycie do gory... mam nadz ze sie sw7eta sie udaly wam..

A teraz zblizamy sie do nowego roku malymi kroczkami , macie jakies postanowienia...????

Ilego dnia i odzywajcie sie cos dziewuchy...
 
Witam. Chciałabym się podłączyć pod pytanie mojej poprzedniczki.Moja córka jest z lutego 2009.Kiedy ma obowiązek rozpocząć naukę? Dziękuję bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
 
Czesc dziewczyny:biggrin2:Dluuuuugo mnie nie bylo..ale wracam.Wszystkim mamom Zycze Wspanialego Roku 2013:tak:Nowym mamom mówie Witajcie:) Hagie moze sie wkoncu spotkamy na ten spacer:sorry2: mam nadzieje ze zdrowi juz jestescie? U mnie grypsko i przeziebienia ciagnely sie miesiac jak w sztafecie kazdy lapal,konczyl i znowu lapal:tak:Werka jak czytalam o tych pierogach to az mi slinka cieknie..chyba dzis beda u mnie. Nowym dziewczynom moge napisac kilka slow na temat szkól bo to jest u mnie teraz na topie.Wiec ja moja córke zapisalam do carwood bo na holmwood ma najwyzszy poziom i chwala sobie ludzie.Ja wlasnie zrezygnowalam bo moja 3-letnia córka przezyla tam traume..Pewnie niektóre mamy potwierdza ze panie zwlaszcza jedna w nursery jest do bani:no:W wyzszych klasach juz jest ponoc super,ale moje dziecko sie tak w tym nursery zestresowalo ze nie chce z domu wychodzic bo tak boi sie szkoly.Kazde dziecko jest inne i na kazde dziala co innego,ja postanowilam zrezygnowac bo nursery jest od tego zeby przygotowac bezstresowe wejscie do szkoly a nie zestresowanie.Bylam w ryceroft i zrobilam maly wywiad wsród ludzi prowadzacych tam dzieci wiec zobaczymy..przede wszystkim panie nauczycielki zrobily na mnie super wrazenie.Ciezko cos proponowac bo jedno dziecko sie zaklimatyzuje w tej szkole inne nie ma szans:tak:To sa teraz moje doswiadczenia.Napewno jak zacznie w tym ryecroft to dam znac:biggrin2: mama trojeczki jestes tu jeszcze???
 
Patka a w jakim wieku jest obowiązek rozpoczęcia nauki,bo ja czytałam na kilku stronach o edukacji w UK ,że od 5 roku życia? Czy inaczej jest z obcokrajowcami ze względu na nieznajomość języka ?

Mam jeszcze pytanie odnośnie wzięcia laptopa na raty? Brała może któraś z Was? Interesuje mnie miejsce w którym robią jak najmniej problemów.

Pozdrawiam serdecznie
 
Hej:-) Daria wiec moze i taki obowiazek jest..ale od 3-roku zycia tez Twojemu dziecku przysluguje 15 godz tygodniowo tzw.nursery tylko musisz zlozyc forme i poczekac na przyjecie.Ja zlozylam rok wczesniej zanim moja córa skonczyla 3 latka w kilku szkolach i po roku odezwaly sie wszystkie.A chyba od 5 roku jest 6 godz dziennie i to juz jest chyba obowiazkowe.:tak:A na raty to slyszalam ze w comet nawet jest bez problemu i chetniej daja kobieta cos na raty. Idz do ciapaka bo im zalezy zeby cos wcisnac i zawsze cos tam pomieszaja w systemie.
 
reklama
Do góry