reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej.

Co robicie laski w ten słoneczny dzien:sorry::tak::-D?Bo u nas nudy chłopaki bawią się ciastoliną a ja umieram z nudów.Kurcze nie mam dzisiaj pomysłu na obiad:no:.

Tynia i wiki i mamatrojeczki dzięki za linki.Chyba poczekam aż trafi się gdzieś w dobrej promocji bo teraz wychodzi dosyć drogo a mi się aż tak nie spieszy bo moja lodówka działa jeszcze całkiem dobrze :tak:.Ale będę miała na oku ten model :tak:;-).
 
Czesc:-)

Kasia u nas tez nudyyyy wrrr co za pogoda, caly dzien pewnie przesiedzimy w domu bo gdzie tu wyjsc jak caly czas leje:wściekła/y:
A na obiad u nas golabki:-)
Mamatrojeczki fajnie ze spotkanko sie udalo:-) a ten szampon Twojej Natalki to jakis taki dobry jest bo ja tez czasami uzywam tego fioletowego i moze jak bylby jakis fajny to bym sprobowala:tak:
WerkaMirek wspolczuje zabkowania:-( a tym ze masz spokoj to powinnas sie cieszyc bo jeszcze nadejdzie taki dzien gdzie zatesknisz za tym spokojem:-D

No to nic czas uciekac moze jakas kawke spic bo ta pogoda jest zamulujaca:crazy: Milego dnia mimo wszystko zycze:-)
 
Kasia ja robię dzisiaj dla Chrisa rosół na wołowince, znaczy się - odleję z dużego garka, a z reszty zrobię zupę warzywną. Niestety nie przepada on za fasolką i groszkiem zielonym w zupie :no:. Ale i na to będzie pora. Zupki mi wystarczy na dwa dni :-D Wczoraj miałam placki ziemniaczane z gulaszem z papryką i marchewką :-p . Co do pogody to masakra. A już myślałam, że będzie ładna pogoda, bo rano słoneczko tak dawało :szok: . Jeszcze dzisiaj dostałam @ :wściekła/y: Kurcze oby pogoda poprawiła się na poniedziałek bo u nas wyjazd do Manchester-u złożyć wnioski na paszporty. Może się któraś orientuje ile ważny jest podpis na oświadczeniu na zgodę na paszporty?
 
hej hej

my tez zamulamy w domu.bylismy na szczepieniu,Natek teraz śpi a ja ciup do kompa:-D
kasia ja mam na obiad sos z piersi kurczaka z pieczarkami,mój ziemniaki a ja ryż do tego,i fasolka szparagowa :)

agaam ale bym zjadła gołąbków,ale musze się przyznać bez bicia,że nigdy nie robiłam:zawstydzona/y: bo nie nawidze zawijać,a te bez zawijania nie smakują tak dobrze.

mamatrojeczki weekedn ma być niespecjalny z tego co widziałam na necie.

kurde nie moge sie wykurować,znowu mnie coś dorwało,cholera.

no cni ide pranie rozwiesić bo się wyprało,a potem do pracy ide.także zycze miłego dnia :-)
 
Agaam moja córka jest z niego bardzo zadowolona, z tej serii masz też odżywki. Używa się dwa razy w tygodniu i włosy nie są żółte. Spróbować zawsze można. Kosztuje niecałe 3fule w tym nowym disconcie na foster square, są tam też odżywki. :-)
 
Witam.

U nas bez zmian pogoda do kitu także pewnie będą nudy.
Dobrze że R szybko dzisiaj konczy to chociaż może na jakieś zakupy ruszymy.

Mam pytanko czy któraś z was jezdzi na rynek do Bingley?Warto tam jechać duży jest?Macie może kod pocztowy?Bo tak mnie kusi żeby się przejechać w niedzielę tylko pytanie czy jest sens w taką pogodę?
 
reklama
Kasia w Bingley jest spory rynek i jest całoroczny. Byłam tam kilka razy. Wydaje mi sie ciekawszy niż ten przy lotnisku (Leeds-Bradford) . Tutaj masz link do informacji o tym car boot: Bingley Car Boot Sale, Yorkshire - Home . Dodatkowo jest tam taka hala, że jak pada to ludzie są tam pochowani. Wiadomo jednak, że mało sprzedających jest w taką pogodę. No i trzeba być jak najwcześniej. Są ogromne kolejki by wjechać na parking :wściekła/y:Płacisz za auto nie za osoby, bo w Leeds płaci się za osoby :no: . Pojedź i zobacz, każdy szuka czegoś innego, może akurat trafisz na to co ciebie interesuje :tak: tutaj masz adres: Keighley Rd, Bingley, BD16 2RE
 
Do góry