reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)
My juz wszystko to co na dzis bylo zaplanowane wykonalismy czyli play grupa plac zabaw no i przy tym wszystkim spacer:tak: Teraz czekamy na tatuska az wroci z pracy:tak:

Kasia tramoplina fajna spr i to nie jest tylko na jeden sezon wiec mysle ze warto:tak:
Doris zazdroszcze Wam tego wyjazdu:tak: Korzystajcie na maksa ze wszystkiego i pozniej koniecznie czekamy na fotki:tak:
Mamatrojeczki jak tam Twoj Krolewicz? Mam nadzieje ze juz mu lepiej:tak:

Dobra ide wstawic ziemniaczki i wywiesic pranie na ogrod poki nie pada bo u nas troche sie zachmurzylo:sorry2: Milego popoludnia zycze:-)
 
reklama
Monia, Kasia, Doris, Agaam dziękuję za zainteresowanie. Chris ok, myślałam, że będzie gorzej, ale nie jest źle. Dwa dni był non stop na p/bólowych, ale dzisiaj podałam mu tylko 2 razy :-) . Dzisiaj też zaczął jeść. Wczoraj chciał płatki, to mu zrobiliśmy, tylko że czapa nie chciała poczekać aż mocno zmiękną, i zakuł się i zaczął troszkę krwawić, no i oczywiście nie chciał już jeść, ale dzisiaj można powiedzieć, że wszystko wróciło do normy :tak: .
Monia no niestety tak jest. Próbowałam jeszcze raz rozmawiać ale nic to nie dało poza tym, że zerwałam z nim kontakt. No i dowiedziałam się, że mieszkam wg niego w ruinie, robię zakupy w lumpach i zajmuję się zbieractwem więc jestem nikim :wściekła/y: . On uważa się za lepszego, bo dostał wyremontowany dom, poza podłogami nic nie musiał robić, nawet kwiatki w ogródku mu posadzili :confused:. Tylko zapomniał, że od nas dostał kilka worów ciuchów, bo inaczej nie miałby co na d..ę włożyć, wózki dla dzieci, krzesełko do karmienia, jedzenie itp. No i oczywiście meble też ma z fundacji, ale pewnie on ma lepsze ;-) Szkoda słów. Zerwałam z nim kontakt i mam go gdzieś. Szkoda mi tylko mamy, ale rozmawiałam z nią i powiedziałam, że ja tego ciągnąć nie będę, bo to bez sensu. Żal mi jej, bo jak dzwonię to się pyta co u niego, ale trudno. Menda nawet na dzień mamy życzeń nie złożył! Założył swoją firmę i uważa się za lepszego. A jak pracował w fabryce to donosił na wszystkich tylko by dostać awans. Upewniłam się tylko, że to jedno chodzące g..no :wściekła/y:
Doris szkoda, że nie dotarłaś, tak jak i inne dziewczyny, ale moze innym razem. Co do mieszkania, to można powiedzieć, że jest ogarnięte. Jest jeszcze wiele do zrobienia, drzwi, listwy itp. będzie trzeba wziąść kogoś do wyrównania ścian, zrobienia łazienki, no i na dole planuję wc z prysznicem, bo mam na to miejsce, ale jak wiadomo wszystko kosztuje i jak narazie mamy zastuj. Ale jest odmalowane, podłogi przykryte, ale tak jak ja chcę mieć zrobione to jeszcze potrwa i trzeba poczekać. Narazie musi wystarczyć to co jest. Tym bardziej, że 11 czerwca mamy spotkanie w Manchesterze o paszporty dla dzieci i tam potrzebna jest kasa :szok::wściekła/y: , i dla S. :sorry2: . Marek z Natalką mają od lutego już nieważne paszporty :no:
No i to na tyle co u mnie.
Może w czasie tego wolnego tygodnia jakieś spotkanko u mnie? Zapraszam :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Niestety dzisiaj pada.Także i humorek gorszy.U mnie dużo zależy od pogody.

Zaraz biorę się za porządki bo szkoda siedzieć przed kompem i smęcić.

mamatrójeczki dobrze ze dałaś sobie spokój z bratem.Też bym tak zrobiła na twoim miejscu:tak:.Mój Krystian od poniedziałku ma dwa tygodnie wolnego więc może bym się wybrała na kawkę.Tylko u mnie ciężko z orientacją w terenie więc jest ryzyko że zbłądzę :zawstydzona/y:.

A my już dzisiaj zakupiliśmy chłopakom prezent na dzień dziecka i oczywiście padło na trampoline ale póki co leży w kartonie bo pogoda nie sprzyja żeby ją rozpakować.Oby jutro pogoda dopisała:sorry:.
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-)
No to po pogodzie:sorry:no nic ale i tak nie ma co narzekac bo bylo pieknie przez prawie dwa tyg a tutaj to i tak duzo:tak:

Kasia u mnie tez chyba humor zalezy od pogody, bo jakas nerwowa jestem:sorry: My na Dzien Dziecka chcemy zorganizowac jakas wycieczke dla Vicky myslimy o Safari Parku ale zobaczymy czy nam pogoda na to pozwoli:sorry:
Mamatrojeczki super ze z Chrisem juz jest lepiej:tak: Co do kawki to jesli bedzie w tym tyg to ja odpadam bo mam gosci z Pl tesciowie przyjezdzaja ale jesli chodzi o nastepny tydzien to mysle ze uda mi sie zorganizowac czas:tak: Wspolczuje sytuacji z bratem ale mysle ze dobrze postapilas:tak: Z dala od takicgh zaraz:wściekła/y:

Dobra i to by bylo na tyle z mojej str;-) ide pilnowac obiadu bo mi sie spali:-D
A reszta dziewczyn odzywac sie:tak:
 
Puk, puk...dzień dobry :) bardzo dłuuuuugo nic nie pisałam, bo mnie nie było, w sumie to nadal mnie nie ma, bo jeszcze przez kilka dni będę u rodziców. Wracam w przyszłym tygodniu, więc Mamatrójeczki, jeśli ta kawka u Ciebie będzie po 10 czerwca, to ja baaardzo chętnie :)
Przepraszam, ale nie bardzo mogę teraz pisać, więc paaa Dziewczynki
 
Hejka to może w przyszłym tygodniu we wtorek lub środę? , bo u mnie Chris ma wolne od tego poniedziałku (28/05) a od 12 czerwca idzie do szkoły. 11 czerwca jedziemy do Manchesteru wyrobić paszporty.
Kasia do mnie łatwo trafić. Z centrum jedziesz autobusem, 607 , lub 427, 283, 256 sprawdź sobie na googlemaps, dokladnie ci pokarze gdzie wysiąść z 427, 283 i 256 wysiadasz na tong street przy takim sklepie UGO ( wygląda jak netto) po prawej stronie (autobusy te jadą na wakefield bądź dewsbury) z 607 trzeba wysiaść na landscove avenue trasa na holmewood. Po drugie zawsze mogę wyjść na przystanek. Od domu mam 4 minutki :-)
Agaam i Hagie jeżeli chodzi o spotkanko po 11 czerwca to jestem troszkę ograniczona czasowo gdyż mały chodzi do szkoły na 12 do 15. Ale myślę, że jak będą chętne to można coś zorganizować ponownie :tak: Zapraszam
 
mamatrojeczki właśnie sprawdzałam połączenia autobusowe do Ciebie ode mnie i okazało się że mam dwa bezpośrednie autobusy 617/607 jak coś to ja chętna na spotkanie u Ciebie tylko nie ukrywam ze wolałabym żebyś wyszła po nas na przystanek jeśli to nie problem:sorry::tak:.
 
Kasia żaden problem. Tylko lepiej byś przyjechała 607, bo staje blizej domu. 617 staje troszkę dalej, ale trzeba wówczas iść pod górkę. Jaki dzień tobie pasuje?
 
Rany ale mam dzisiaj humor do bani wszystko mnie denerwuje:wściekła/y:.

mamatrójeczki może być środa bo wtorek mi raczej nie pasuje;-).Godzina bez większego znaczenia:tak::tak:.A co do autobusów bezpośrednich to coś tu chyba namieszałam bo sprawdzałam jeszcze raz i pokazuje mi tylko 617 i 618 a nie 607.Niby bliżej ciebie staje 617.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Wszystkie Mamusie :) Widze, ze wiekszosc z Was ma juz starsze pociechy.. Ja zostalam mama Alicji 3 miesiace temu :) chetnie kogos poznam, bo calymi dniami siedze w domu a nikogo tu nie znam :( Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry