reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)

Ja juz znowu a Anglii:-)czas szybko zlecial ,nawet nie wiem kiedy:eek:
Przydal mi sie taki samotny wyjazd ,ale tez jakos mi dziwnie bylo bez nich:eek:Co chwile mi mmsy wysylali z kartkami Kochamy Cie mamusiu:-D:-D
No i chlopakom tez przydal sie taki samotny weekend,bo zawsze to tylko praca i praca a po pracy zmecznie:baffled:a tak tatus musial sie wykazac i spedzil z nimi fajnie czas:tak:

KASIA8118-oooo to macie przeprowadzke wkoncu,fajnie pewnie jestes szczesliwa:tak:

MAMATROJECZKI-wlasnie slyszalam ze sie spotkaliscie,najsmieszniejsze ze jest ze w sobote byli w innym parku i tam tez spotkali kolezanke:-D:-D:-D
 
reklama
Doris witamy w pakistanowie ;-) . Jak imprezka, udana? Wybawiłaś się? Co do spotkania z J. to chociaż było z kim pogadać. Dzieci nie stęskniły sie za domowym obiadkiem? ;-):-p
 
Ostatnia edycja:
MAMATROJECZKI-a dziekuje,impreza sie udala:-Dnajpierw bylismy na obiedzie a potem w domku sobie posiedzielismy i pogadalismy:-)
A dzieci tak w sumie to nie odczuly jesli chodzi o obiady,bo na piatek i sobote im ugotowalam gulasz ,wiec J tylko ugotowal ziemniaki i zrobil surowke.W niedziele byli w mcdonaldzie ,a w poniedzialek mialam dla nich zupe w zamrazalniku wiec tylko byla do podgrzania:-D:-D:-D
 
witam mała spi to mam czas dla siebie :-D
doris super kochana ze odpoczeła ja tez musze sobie taki weekend zafundować :-D:-D:-D:-D:tak:
kasia o juz przeprowadzacie sie to super .... oby szybko poszło :tak::tak::-):-):-)
izunia chetnie wpadne jak bende miała jak......:-D:tak::-(
 
mamatrojeczki nie z zamianą lipa.Dostaliśmy domek ten na który czekaliśmy.Wspominałam o tym domu jak byliśmy na kuleczkach:tak:.

Doris78 ale ci fajnie.Super miałaś wypadzić:tak:.
 
Ostatnia edycja:
DORIS witaj, fajnie tak czasem się oderwać od rzeczywistości...ciekawe, kiedy mi się uda wyskoczyć na taki samotny weekend??? Tylko ja jestem takim dziwnym typem człowieka, że pewnie wcale bym wtedy nie wypoczęła, bo bym się tylko zamartwiała, czy w domu wszystko w porządku, ehhh...

MAMATRÓJECZKI dzięki za przypomnienie gdzie i kiedy ten carboot. A Ty sie wybierasz? Może się spotkamy :) Mam nadzieję, że moja tarczyca nie jest w tak fatalnym stanie, żeby czekała mnie miesięczna izolacja i naświetlanie...okaże się

KASIA suuuper, że się przeprowadzacie :) a gdzie??? Ja trochę nie w temacie, więc zapytam - kupiliście, czy to ten domek, który dostaliście??? no to teraz będziesz miała urwanie głowy - remonty, malowanie, meblowanie itd. itp. Oby szybko Wam wszystko poszlo.

Dobranoc wszystkim :)
 
Hola, hola

Moje dziecie zrobilo strajk i nie chce isc spac!:baffled: Meczylam ja, bawilam sie z nia caly dzien nawet jej drzemke skrocilam i dalej nic! Nie chce spac a potem spi do 10... Chyba zaczne ja budzic po 7 rano tylko jak ja wstane:szok:?

Doris - witamy spowrotem:-D:-D

Dziewczyny tak sobie pomyslalam, moze bysmy zorganizowaly jakies spotkanko przed swietami? Moze na moim ogrodku? Tak przed swietami?
 
WerkaMirek ja jestem jak najbardziej na tak w sprawie spotkania :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Dziewczyny, mam pytanie - czy któraś wie ile ofert można bidować w open moves??? Tzn. czy są jakieś ograniczenia, np. tylko jedna oferta tygodniowo?
 
reklama
hej hej:-)

doris witamy spowrotem,pewnie troche odpoczęłaś:tak:

kasia my farby kupowaliśmy w B&M,tam były bardzo tanie,o wiele tańsze niż w B&Q.
fajnie,że sie przeprowadzacie.

my byliśmy u lekarza z tą wysypką,i mam dalej smarować tym żelem co mi dali ostatnio,a do tego dali mi syrop na alegrie,mam dawać małemu na noc,żeby lepiej spał.

werkamirek ja jestem chetna na spotkanko,tylko jak mój zacznie pracować to już nie będę miała auta cały czas,a i jak wybieram się do pracy:tak:

idę robić obiad,bo gości będziemy mieli,Natek śpi a mój pojechał na rozmowę w sprawie pracy.oby się udało:tak:
 
Do góry