reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WerkaMirek ja niestety muszę robić pierogi w stresie bo mi chłopaki wszystko z rąk wyrywają :dry:.Tyle chętnych do pomocy że szkoda gadać:sorry2:.

A mój R wybrał się wczoraj z Krystianem do Cyrku ale średnio im się podobało dobrze że nie pojechaliśmy całą rodziną bo z tego co R wspominał to bez szału.

Żanetab7 u nas to ja uczyłam Krystiana jezdzić na rowerze na czterech kółkach i cwiczyliśmy w domu bo R jakoś nie wiał chyba cierpliwości.wiadomo początki są kiepskie ale ważne żeby mały się nie zniechęcał.Powodzenia życzę i dużo cierpliwości.
 
reklama
czesc
Ja mam dzis lenia :zawstydzona/y: i jeszcze obiad trzeba zrobic :baffled:.Obiady to dla mnie koszmar dnia codziennego :zawstydzona/y::-(
Kasia - nie martw sie .Jak Dominik byl malutki to polkna moj kolczyk do nasa :zawstydzona/y:pojechalismy do szpitala ,a tam tradycyjnie zostalismy odprawieni z kwitkiem .Trzeba czekac nawet do tygodnia ,bo moze ta glowka wyjdzie z kupka .
Werkamirek - uwielbiam pierogi ,jednakze u mnie to juz tylko kupne sie serwuje ,bo tak jak Kasia -pomocnikow mam od groma ,a ja nie lubie sie denerwowac :sorry:.
Mamatrojeczki - ojej ,biedny Chris:-(bardzo wspolczuje .I jeszcze co bedzie potem ,jak nie bedzie mial tych zebow ? Mam nadzieje ze zeby stale beda juz zdrowe i nie do pokonania :tak:
 
Kasia my byliśmy z Chrisem w szpitalu bo wył z bólu, ale kiedy dokładnie połknął te kulki to nie wiemy, bo jak już bylismy w szpitalu to one były w jelicie i dlatego go tak bolało, bo się przemieszczały :wściekła/y::no: . Możesz iść do przychodni i zapytac co zrobić, ale jeżeli nie boli go brzuszek to raczej będą kazali czekać kilka dni czy samo nie wyjdzie. Ja mam taki delikatnie działający przeczyszczacz dla dziecka jakbyś chciała, dostaliśmy w szpitalu, by łatwiej było mu sie wypróżnić. Ale zadzwoniłabym do przychodni i skonsultowała z lekarzem czy powinien dostać antybiotyk czy nie, i czy czekać. Nie wiem jak kauczuk działa w połączeniu z kwasami żołądkowymi, więc warto się zapytać. Te dzieci mają pomysły :szok: . Chris oddał kulki po kilku dniach, jak już były w jelicie. Tak, że czeka ciebie kilkudniowe grzebanie sie w g....e. Mam nadzieję, że szybko odda co zjadł :tak: i nie będzie cierpiał jak Chris :-(
 
hej hej:-)


ale wiosna się robi:tak: super,ale wczoraj popołudniu bylismy godz na spacerze i zmarzłam,więc tez nie ma co przesadzać.

kasia no a ten bagażnik jest na 3 rowery.
kurde może zadzwoń,albo idz do przychodni i spytaj co robić,podejrzewam,że będą kazali czekać na kupe,i wrócić jakby się coś działo.ale lepiej spytać,niż potem pluć sobie w twarz,że czegoś się nie dopilnowało.:tak:

werkamirek,ale bym zjadła pierogów,musze kupić ser i zrobić,mój będzie najszczęśliwszy.ja tam moge lepić,a jak już ma ciasto gotowe to już wogólę,bo nie lubie ciasta zagniatać.

renuska ja też jak mam robić obiady to jest masakra,a jak się pytam mojego co by zjadł to słysze "obojętnie"ale mnie to wkurza:wściekła/y:.
na szczęście mam zapiekanke makaronową z wczoraj dla niego,a my z natkiem mamy pierś na parze z brukselką:tak:
 
Witam dziewczynki.

Tu macie link do opisu zmian w benefitach od 6 kwietnia Zmiany w Tax Credit od 6 kwietnia 2012 r.

Ja właśnie rozglądam się za pracą, z tego co się dowiedziałam nie muszę robić tu kwalifikacji, żeby pracować w swoim zawodzie (pedagog). Ponoć moje kwalifikacje z PL wystarczą.
Teraz muszę znaleźć jakieś interesujące mnie oferty i zobaczyć co powiedzą sami zainteresowani przyjęciem mnie do pracy.

Kasia - ja też bym się skonsultowała z lekarzem.:tak:

Mamatrojeczki - biedny Chris mam nadzieję, że dużo się nie wycierpi.:no:

Renuska - a ja lubię gotować, tylko czasem pomysłów brak:-D

No nic zmykam. Papa
 
czesc Witam sie wieczorowa pora:-)
U nas przez ostatnie dni duzo sie dzieje i doba dla nas jest zaa krotka:szok: Ale mam nadzieje ze juz niedlugo wszystko wyjdzie na prosta:tak:

Kasia kurcze to troche sie bedziesz teraz denerwowala:-( ja tez zadzwonilabym chociaz do przychodni zapytac co robic, dla swojego spokoju:tak:
Monia no to dobre wiesci ze Twoje papiery wystarcza:tak: Obys cos znalazla dla siebie:tak: a co z Sara jak Ty wrocisz do pracy?
Mamatrojeczki o rany to bidulek sie nameczy:-( Wspolczuje oby leczenie nie trwalo dlugo i znosnie dla Chrisa:tak:
Izunia ja mam ten sam problem z moim mezem co Ty, kiedy nie zapytam co mam zrobic na obiad to wiecznie slysze, " wiesz ze ja wszystko zjem" wrrr juz wolalabym zeby cokolwiek wymyslal niz tak mowil:tak:
Renuska z obiadami lacze sie z Toba w bolu:tak: gotowac to ja moge ale wymyslac nie cierpie:wściekła/y:
WerkaMirek podziwiam ze chce Ci sie robic pierogi:tak: ja jakos nie moge sie do tego nigdy zabrac:no:

Dobra Laski spadam pod prysznic i do lozeczka, dobrej nocy wszystkim zycze:-)
 
reklama
hej hej:-)

monia fajnie,że twoje kwalifikacje wystarczą do pracy tutaj.a chcesz pracować z polskimi dziećmi czy angielskimi?Życzę powodzenia w szukaniu pracy:tak:
no :tak:a czytałam te zmiany na innej stronie,a na tej co podałaś jest napisane,że w momencie jak rodzice płacą za opiekę to mogą przyznać,o to mi własnie chodzi,bo jakby mi nie dokładali do przedszkola to lipka-cała wypłata by poszła.

milko ja nie pomogę w sprawie ulicy,bo nawet nie mam pojęcia gdzie to jest:-D

agaam
jak sprawa domu??ruszyło coś czy dalej czekacie??
wczoraj musiałam kupić nowy kabel do lapka,bo Natek nam ciągnął i w końcu przestał działać:wściekła/y:czort mały wszystko trzeba chować.

a na 12 mam wizyte u lekarza,bo dostał jakieś wysypki,i już dość długo ją ma.wyszła jak byliśmy na walacjach,myślałam,że zmiana klimatu,wody,a nawet musiałam mu mleko kupić,bo mi brakło.ale kurde jest coraz gorzej,strasznie ma suchą skórę i czerwone plamy na brzuszku i plecach.w zeszłym tyg byłam na ważeniu i HV powiedziała,żebym smarowała E45,i tydzień i dalej cały wysypany.Zobaczymy co mi powie lekarz.
a wczoraj dzwonili z jakieś agencji do mojego w spawie pracy,i co...dupka,nie ma jeszcze prawka wymienionego,tzn jego prawko jest w DVLA i czekamy,więc nie może jeszcze pracować.cholera....miejmy nadzieje,że szybko przyjdzie i w końcu wpadnie jakas praca,bo wysyłamy dużo cv i aplikacji,ale dużo firm nie rpzyjmuje teraz,więc pozostaje tylko agencja.:-(
w sumie byle była praca i jakoś to będzie.

ide oganąć chate,chociaż mam lenia i na razie siedze z kawką przy kompie:-)
 
Do góry