reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam wieczorowo:-)

natek ogląda,więc można coś naskrobać.

werkamirek trzeba się rejestrować w agencjach i czekać.praca jest,ale wiadomo ja mam teraz wymagania,part time,konkretne godz,także z tym może byc problem.ale zobaczymy,nawet wczoraj do mnie dzwonili,ale nie mam jak jechać do agencji w tym tyg,bo mój pracuje a babka jest dostępna tylko do południa.
A z jedzonkiem pomału,mała w końcu załapie,ciesz się,że woli "konkrety"a nie słodkie.:tak: a do kup sie przyzwyczaj,a jak śmierdzą

zaneta mamatrójeczki
ja bym chyba zwariowała jakby Natek wstawał tak wcześnie.on budzi się o tej porze,ale butle zje i śpi dalej,do 7.30 czasami 8.

zaneta ja od 1 marca zaczęłam macierzyński bezpłatny-13 tyg.po czym wysyłam wypowiedzenie,no chyba,że znajdę w tym czasie pracę,więc zwolnie się wcześniej,wiem jedno do swojej pracy nie mam zamiaru wracać.:tak:

agaam
dopiero mamy 4 na dole,teraz góra zaczyna wchodzić,więc daleka droga przed nami:-(ale i tak dobrze to znosi,tylko ten katar i to za każdym razem.

uciekam coś pooglądać i kłaśc małego
 
reklama
helol wieczorkiem
moje gady juz padly...oj jak ja na to czekalam.teraz czeka mnie toooona prasowania,ale zakielkowala mi mysl ze sobie dzis odpuszcze bo oczy mi sie zamykaja.juz w pizamxe jestem i czekam na 'na wspolnej' :-)

izunia1986-a gdzie pracowalas wczesniej??ja juz ponad 3 lata w domu,jeszcze jak z rok posiedze to juz wcale dupska do pracy nie rusze,a przez to siedzenie to ta dupka tylko rosnie!!
HaGie-ja mojego karmilam 18 miesiecy!!juz w ciazy z mala bylam a on jeszcze siagnal do spania.w Grecji bylismy to na plazy musialam mu dac,masakra.i bardzo ciezko bylo mi go odzwyczauc,Maje jak jarmilam to wisial na mnie bo tez chcial,i wykanczalo mnie to bardzo.dletego ja odstawilam i nie zaluje wcale.butle dam jej na noc i sama zasypia a z
Pawciem to katorga byla.

werkamirek-a z mala co zrobisz jak do pracy pojdziesz?nursery czy instytucja babcia ?

dziewczyny,jak wy swoje dzieci uczylyscie jazdy na rowerze,bo moj za diabla nie chce pedalowac!i mysli ze ktos go bedzie wiecznie pchal!twierdzi ze nie umie pedalowac i tylko do tylu kreci.ostatnio to az nerwicy dostalam bo ilez razy mozna mu gadac zeby krecil do przodu a on do tylu daje.grrrrr
 
hejka .U mnie juz cisza :-).Choc teraz przypomnialo mi sie ze mialam jeszcze zajrzec do Dominika ,ale cicho jest wiec chyba spi .
Zaneta- Domin tez pedalowal do tylu i wsciekal sie na rower ,a ja na niego .Stwierdzilam ze to sa meskie sprawy i G.zabral Dominika kiedys na taki plac kolo mnie i tam nauczyl go jezdzic .Poszlo rewelacyjnie ,wiec moze taka nauka tkwi w mocy ojca .
Izunia - u mnie tez dzieci bardzo ladnie spia . W sumie to dopiero od jakiegos czasu zaczelismy sie wysypiac :-D.Wczesnoranna pobudka bylaby dla mnie ciosem -po prostu juz tak sie rozleniwilam :zawstydzona/y:.Jasmina tez ma zawsze katar jak jej zeby ida i jeszcze taka maruda :baffled:
Werka - Ja tak jak Zaneta -daje Jasminie juz normalny obiad .Generalnie to nawet specjalnie dla niej nie gotowalam obiadkow ,jakos tak od samego poczatku je razem z nami :sorry2:
 
Dobry wieczór ;-)
Kasia, dentystę dali nam na Dulverton Way, tam u góry , niestety nie tutaj gdzie ty mi podałaś. U mnie pobudka tak wcześnie, z dwóch powodów, katar i niezasłonięte okno, bo malowaliśmy wczoraj pokój, a dzisiaj drugi raz i nie zakladałam zasłon :wściekła/y:, jutro mam nadzieję, że będzie lepiej. Ostatnio Chris sypia nawet do 8:00 :-) . Ciekawe co tam u dentysty będzie, bo porzednio nie chciał otworzyć buzi, i tak na siłę mu trzymałam, a tutaj chcą mu zrobić prześwietlenie, pobrać krew do badania :no: , zważyć . a co dalej to nie wiem.
Izunia i Hagie, Zaneta muszą mu wyrwać całą górę , a nie wiem jeszcze co z dołem, ponieważ u góry praktycznie ma już samą miazgę, tylko kiełki z tyłu jeszcze co nie co mają szkliwa:wściekła/y: . Dentysta stwierdził, że jego zęby są bardzo wrazliwe na cukier i dlatego tak się dzieje. A niestety cukier jest wszędzie. Dodatkowo chcą uniknąć stanu zapalnego i tego, że może być przerzut na stałe zęby :no: . Tak, że czeka mnie masakra w domu po zabiegu :szok::-( .
Agaam dzięki :-)
Zaneta u nas Chris długi czas jechał "pedałując" pół obrotu w przód, pól w tył. Od kilku miesięcy zasuwa tak, ze nadązyć za nim nie można. Ale ja wzięłam się za niego i trzymałam jego nogę na pedale i ręką kręciłam do przodu, plecy troche mnie bolały ale po kilku takich jazdach zadziałało.
WerkaMirek to sie musiałaś zdziwić taką pobudką :-D
Izunia dostałaś już odpowiedź z open moves?
No nic trzeba się kumpnąć , troszkę obejrzeć tv i lulu. Życzę wszystkim dobrej nocy :tak:
 
hej hej:-)

ja sie tylko witam i uciekam na playgroups,trzeba się z domu wyrwać,a przynajmniej Natek się wyszaleje:tak:

mamatrójeczki słyszałam własnie,że często atakuje stałe ząbki,kurde żeby Krisa to nie dopadło.biedny.oby nie bolało:tak:
a z openmove jeszcze nic nie dostałam,bo dzisiaj tak z ciekawości weszłam a ta co?? aplication is inclomplete Wrrrr:wściekła/y: czegoś tam znowu nie wypełniłam.ale teraz już wszystko gra i w ciągu 3-4 tyg mają się odezwać.nawet maila dostałam,także teraz tylko czekać.:tak:

zaneta
ja pracuje z pracuje-tzn jestem zatrudniona w zakładzie w gomersalu,ale napewno tam nie wracam,bo podobno takie cyrki się dzieją,że głowa mała:szok:.Trzeba czegoś szukać.:tak:
ja siedzie 1,5 roku w domu,bo w ciązy siedziałam na chorobowym,więc też leń w dupce siedzi:tak: ale własnie,żeby nie sfiksować całkowicie chce iśc do pracy,a małemu wyjdzie na zdrowie jak pójdzie do przedszkola.
a słyszałyście o tych zmianach od kwietnia z child tax??kurde tym bardziej się nie opłaca iśc na cały etat,bo dofinansowanie do przedszkola wchodzi w skłąd child taxu,więc chyba tego też nie będą płacić jak się przekroczy 26 tys.masakra:no:

no nic zbieram się,musze ubrać tego mojego gada,bo ma samowolkę i coś już kombinuje przy kablach:wściekła/y:
 
Hejka my juz po wizycie. zrobili prześwietlenie zebow, ogólne oględziny no i zadecydowali, że dół jest ok, poza 3 zębami, ale można je leczyć (pytanie tylko czy Chris sobie da, ale będziemy o nie walczyć) a góra (10zębów) do usunięcia. Mogą to zrobić w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Zdecydowałam sie na ogólne, bo nie wyobrażam sobie jego traumy po usuwaniu 10 zębów naraz w miejscowym :wściekła/y::-:)szok: . Narazie mamy wizytę za miesiąc na leczenie tamtych zębów, jak będą wyleczone to umówią nas na usówanie górnych w szpitalu.
Izunia mam nadzieję, że już faktycznie udało ci sie z rejstracją, szkoda, że tyle czasu tobie uciekło. Teraz tu na BD4 oddają 7 domów kapitalnie wyremontowanych z dwiema łazienkami. Na dole prysznic u góry wanna. Wszystko nowe, nawet ścian nie trzeba robić, chyba będą podłogi tylko do położenia. Mój brachol załapał sie na jeden z nich. Izunia co do CTC to faktycznie zmieniają, ale jest inna opcja, możesz postarać się o jeszcze jedno dzieciatko ;-) i jeżeli nie przekroczysz 32.000 to dofinansowanie dostaniesz :eek: Ciekawe czy zmieni się też wysokość świadczeń bo tej informacji nigdzie nieznalazłam :crazy:. No ale zobaczymy. Uważam, że powinni jakieś informacje przysłać :no: .
My za chwilę do szkoły wychodzimy, tak, że czeka nas kolejny spacerek. Mam nadzieję, że nie będzie padało, bo pogoda jakas dziwna dzisiaj, trudno przewidzieć.
 
hej:-)

my już po palygroups,mały padnięty śpi a ja mam chwile na kompa.ale zaraz trzeba iść obiadek robić:tak: bo chyba samo się nie zrobi,a szkoda:-)

mamatrojeczki no szkoda,że trochę czasu straciłam,trudno,trzeba czekać.

jejku biedny mały,i to wszystko naraz będą wyrywać... faktycznie chyba lepiej niech to prześpi.
Drugiego dziecka nie planujemy narazie,chcemy za jakieś 2-3 latka,jak Natek troche podrośnie.no lipe robią z tymi świadczeniami,kurde człwoeik charuje i nic z tego nie ma,widocznie lepiej siedzieć na d...e i nic nie robić:tak:

dobra ide robić obiad:-)
 
Hejka

Moje dziecie na drugim spacerku z tatkiem. A ja stalam w kuchni pol dnia i lepilam pierogi z miesem:-D:-D

Izunia - kupki nie smierdza, da sie przezyc ale robi takie wielkie, i strzelajace!!:-D To spoko ze jest praca, w sumie jak juz bedzie ipieka to jakos damy rady moze uda sie na rozne zmiany...

Zaneta - przyjezdza moja przyjaciolka na poltora miesiaca a potem wymieni ja moja mama!

Renuska - ja dopiero powoli wprowadzam jej deserki, i obiadki. Jeden posilek dziennie. Kaszek nie lubi, tylko dania ze sloiczka. Ale nie ma problemu picia z butli. Poki jeszcze siedze w domu karmie ja cycusiem. Zreszta ta oszczednosc i zdrowko!!

Tak czesto piszecie o tym playgroups ze chetnie sama bym sie wybrala. Ale samej tak glupio. Moze HAGIE wybierze sie ze mna do Bierley Child Centre?? Tam hcodzilam do poloznej i wlasnie polozna mi polecala.
 
czolem wczoraj napisalm sie i mi posta wcielo i juz mi sie odechcialo pisac drugi raz pogoda dzisiaj piekna az chcialo sie wszystkiego
werka
mirek ja desreki moim laskom dawalm juz w 4 miesiacu teraz Natalka juz wcina wszystko przedwczoraj dostala schabowego do raczki i sobie z tym jednym zebem poradzial bo drugi sie przebil dopiero :-D:-D:-D
Izunia ja nwet nie lsyszlam o zmiaanach powinni poinformowac nas o tym wszystkim:-(
mamatrojeczki biedny Chris dobrze ze bedzie mial znieczulenie ogolne
oki zmykam jeszcze chatke ogarnac bo ostatnio mnie wena nachodzi na wieczorne sprzatanie a potem sobie zrobie relaksacyjna kapiel jak tylko Wiki pojdzie spac
 
reklama
Witam.
Ja mam dzisiaj bardzo nerwowy poranek bo Olinek połknął główkę od takiego niewielkiego ludzika i teraz nie mogę myśleć o niczym innym:no::zawstydzona/y::-(.

mamatrójeczki pamiętam że ty niedawno miałaś podobny problem więc doradz mi proszę co mam robić.Czy powinnam jechać z nim do lekarza czy może czekać i obserwować jak się czuje i przeglądać kupki???Ta główka była z takiego jakby kauczuku jeśli ma to jakieś znaczenie:confused:.

izunia1986 nam w przyszłości będzie potrzebny taki bagażnik ale zdecydowanie na cztery rowery:tak:.
 
Do góry