reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A przypomniało mi się, że chciałam Was zapytać, gdzie tu jest jakaś fajna biblioteka?? Jak tam się zapisać? i czy maja tam jakieś polskie książki do wypożyczenia? Jak ktoś coś wie, to bardzo proszę o podpowiedź...dzięki
 
reklama
Moze umowimy sie na 10? W sumie jak ktos przyjdzie wczesniej lub pozniej to nie ma sprawy:)
I tak bede musiala wczesniej wstac o 8:-D:-D Nie pamietam kiedy ostatni raz wstawalam tak rano:cool: Laurka jak i ja spioch do 10...

Hagie - biblioteka z polska polka jest kolo Bradford Interchange, i jest pare ksiazek polskich. Ale jak chcesz to ja moge Ci pozyczyc jakies. To zalezy co czytasz??
 
Hej:)

Werka my będziemy chyba przed 10. O 9 odstawiam dzieci i podjadę jeszcze do b&q po kolejne próbki farb. Dzisiaj przyszło mi już kilka, pomalowałam ścianę i się wgapiam i myślę, myślę, myślę. Ciężki orzech z tymi kolorami:/
 
Nie przesadzajmy :szok:...chociaż kiedyś przeczytałam...ENCYKLOPEDIĘ POZYCJI MIŁOSNYCH hihihi:-D:-D:-D a i książek telefonicznych też nie czytam...zbyt dużo bohaterów i trochę powoli akcja się rozkręca :rofl2::-D
 
Tak dzisiaj właśnie zauważyłam, że chyba powoli wiosna się do nas zbliża. Jest już po 17 i dopiero teraz zaczyna się robić tak szaro-ciemno...a pamiętam, że jeszcze kilka dni temu po 15 już zapalałam światło...Fajnie, już się nie mogę doczekać, kiedy zrobi się już ciepło i jasno :tak:
 
witam wiosennie:-)
ale dzisiaj piękna pogoda,tylko ten wiatr paskudny:wściekła/y:
i krokusy już wyszły,kilka dni i żonkile będą:tak:
oby tylko tak zostało:-)
no i te dni coraz dłuższe...super:tak:
wekamirek no to widzimy się jutro o 10:tak:
będe musiała sie kiedyś przejśc do tej bibioteki bo też uwielbiam czytać:tak:

hagie
mnie tez wczoraj głowa bolała,chyba przez tą pogode.natek tez jakiś marudny był.:no:
tak to jest zostawic dziecko z tatą,więcej roboty i sprzątania niż pożytku:-D

kasia
możliwe,że ząbki:tak:

sylwia najgorzej jest się zdecydować,bo za dużo jest tych kolorów.mysmy jak malowali to nie mieliśmy zbytnio wyboru-magnolia.ale,że chcieliśmy te farby do mycia(nie polecam) nie było magnolii i braliśmy cos podobnego.i wszystkie wyszły na żółto:szok: a u Natka to taki ostry.
 
Sylwia - dobra czekam na was z niecierpliwoscia:-D:-D

Hagie - nie wiem, czy Twoja zuzka nie bedzie sie nudzila u mnie, Nie mam takiego magazynu zabawek:-D:-D

Izunia - ja tez nie moge sie doczekac wiosny, w zeszlym roku w kwietniu pamietam ze sie opalalismy z Mirkiem:)) kurcze, za miesiac konczy mi sie macierzynski :eek::baffled:
 
reklama
Do góry