reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)

WERKAMIREK-WSzystkiego Najlepszego:-)Spelnienia marzen:-)

HAGIE-ja tez naleze do dziewczyn co maja juz 3 z przodu i to juz dawno ,dawno:sorry:

IZUNIA-ja tez zawsze marzylam zeby zima pojechac tak gdzie jest cieplo:tak:wygrzac sie ,moze kiedys mi sie uda:-)
Trzymam kciuki za prace Twojego:-)Moze znajdzie cos lepszego i bedzie jeszcze z tego zadowolony:-)

KASIA8118-u nas nudaaaaaaaaaa totalna ,wiec nie ma o czym pisac:no:zreszta ja teraz myslami jestem przy czyms innym:rofl2:

MAMATROJECZKI-zyrandol fajny,ale moze jak dluzej poszukasz to wkoncu trafisz.
 
reklama
Witam, dniu ktorym stalam sie o rok starsza:szok::szok: Tragedia, czuje sie na dojrzala 40stke:-D:-D i nie raz tak wygladam:baffled:

Monia Alex - moze nastepnym razem wpadniecie, jak tylko zrobi sie cieplej to moze na sobotke znow zorganizuje spotkanie. Mam duzy ogrod, wiec jest gdzie biegac, no i moze ugrillujem miesko...

Izunia - dziekuje za pamiec:-D ciasta zostalo tylko mniej jak polowe, i moj powiedzial ze dzisiaj jest lepsze ( a zrobilam w sob), i tak sie zastanawiam czy na srode nie zrobic juz dzisiaj. Jak postoi to ladnie przejdzie alkoholem i kremem:eek::cool:

Agam, Kasia, Hagie, Sylwia - dziekuje za zyczenia, oby polowa sie spelnila:szok:
Dziewczyny wy bedziecie na kawce w srode??Mam nadzieje?

Kasia - nie wazne ile sie ma lat, wazne na ile sie wyglada i jak sie czlowiek czuje. Ja wygladam i czuje sie staro! Moj mi powiedzial wczoraj, (akurat slonce swiecilo) ze mam zmarszki na czole:szok::szok:
 
ja już po fittnessie:tak: coś tam straciłam:-) ważne,że nie poszło do góry:tak:

sylwia.m mysmy kupili wycieczkę,a tydzień pózniej mój dostał list,że szykują się zwolnienia u niego w pracy.Podejrzewam,że jakby ten list przyszedł wcześniej to tez byśmy nigdzie nie jechali,bo jednak 1000f drogą nie chodzi.a tak to nie ma odwrotu.znajomy nam powiedział,że mozna oddać,ale 30 procent się traci.więc byłabym głupia jakbym nie pojechała,tym bardziej,że mamy all inclusive i teoretycznie nie potrzebuje więcej kasy.

ja jeszcze z 2 z przodu,ale moja mama mi powiedziała,że już jestem kobietą przed 30:-D matko jak to brzmi:szok:

no nic trzeba się szykować,bo zaraz jedziemy do kuzynki,a chłopaki śpią
 
czesc ja zaraz zmykam juz z domku bo moje dziecko domaga sie spacerku
werkamirek sto lat kochana!!!!!!!!!
no mnie juz za kilka miesiecvy czeka 3 z przodu ale na tyle sie nie czuje wiec mnie to nie przeraza:))))
skrobne cos pozniej jak bede juz w domku
Ahas Kasia czy ty wybierasz sie do werki moze razem bysmy pojechaly??????
 
Hej, jak ktoras z dziewczyn sie jeszcze do mnie wybiera a nie ma adresu. Pisac? Bo nie ejstem pewna czy wszystkim wyslalam, ktore chcialy isc??:eek::eek: Mam nadzieje ze traficie, moj dom latwo rozpoznac. Zarosniety zywoplot jak dziungli:baffled:, i biala brameczka:cool:
 
Hej.Co do mojego wieku to ja w pazdzierniku skończyłam magiczną 30:tak::-).A na ile wyglądam i się czuję to trudno powiedzieć :baffled:.Chyba wszystko zależy od dnia:tak:.

Tynia i Wiki ja już wstępnie prosiłam R żeby mnie podrzucił do Werki na kawkę :tak:.A ty jedziesz na 100% autobusem?Bo jeśli tak to może odwołam mojego szofera :baffled:.

WerkaMirek ja adresik już mam dziękuje także możesz się nas spodziewać :tak:.A ten 620 to jedzie z interchange?Orientujesz się z jakiego stanowiska?
 
reklama
hejka
Sylwia, wpadaj wpadaj:)

Ja juz dziewczyny zrobilam ciasto na srode, i podejrzewam ze bedzie lepsze niz te obecne:) Mam tylko nadzieje ze M nie ruszy tego nawet oczami:-D
 
Do góry