reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej:-)

Hagie to miałaś dzień,ale najważniejsze,że sytuacja opanowana i dzień się skończył.Zawsze tak jest,że jak się wali to wszystko na raz:no:

WerkaMirek fajnie,że z Twoją mamą już lepiej:tak:

Paradosia u mojego tez się szykują zwolnienia-może pracujecie w tej samej firmie:szok: ledwo kupiliśmy wczasy a tu taki klaps,a jeszcze rozmawiałam w pracy,że chcę bezpłatny macierzyński,żeby jeszcze trochę z małym w domu zostać.:no:

Graziul witamy spowrotem:-)

u nas po staremu,mały cały czas raczkuje,wszedzie go pełno.i wstaje...

no nic zbieram sie spać,bo już pózno:szok:
 
reklama
hej hej
Pogoda dzis zamulona ,a wczoraj bylo tak ladnie .Ja z Dominikiem bylismy wczoraj w kinie na cars 2 ,i musze Wam powiedziec ze nie podobalo nam sie :sorry2:.Najpierw pol godziny reklam ,pozniej strzelanie i takie tam .Bajka absolutnie nie przypadla nam do gustu .Dominik zniechecil sie do kina ,tu akurat szkoda .Wyszlismy w polowie :-(.Koniec moiej recenzji .
Dzisiaj chodze polamana ,bo oczywiscie ksieciunio z nami spal .Jak bym wiedziala ze tak bedzie to bym mu kupila normalne lozko ,to przynajmniej mialabym gdzie sie przekimac jak w moim wlasnym lozku przeludnienie :dry:.
Kasia - oj wykrecasz sie Olinkiem .Tez trzeba bylo zakozyc plachte i byc kobieta kotem :-p
HaGie ,Paradosia ,Kasia - niestety podlaczam sie ,u mnie tez pechowo :-(
 
HaGie, Izunia1986 - pracuje w Damarcie w Steeton.:tak:;-)
Ale dziś pogoda- buro szaro, a tczoraj było tak pięknie:tak::tak::tak::tak::tak: a jutro znow do pracy i pobudka o 4:45 :szok::wściekła/y::wściekła/y: Najważniejsze że jeszcze jest, ale ponarzekać można:-D:tak::-D
 
Cześć dziewczynki.

U nas wszystko po staremu. Dzięki antybiotykowi już lepiej z moimi zatokami.
Sarcia nadal ładnie siusia na nocnik. Czasem udaje jej się nawet wytrzymać jak na spacerku jesteśmy, robi na nocnik dopiero po powrocie:-D
Dzięki temu oszczędzamy na pampersach:tak:
Niestety martwi mnie ten jej katarek, zastanawiam się czy to może być alergia na psa. Nie chciałabym się go pozbywać, bo świetnie się razem bawią i on jej krzywdy nie robi, nawet jak ona go pociągnie za ogon, czy ucho. Ostatnio nawet w łapę go ugryzła:szok:

Paradosia czy masz już dla córci jakąś terapię? Tu wklejam link do filmu, o ile jeszcze go nie widziałaś pewnie się przyda Pokonać Autyzm 1z6 - YouTube

Graziul - witaj kochana:-)

Izunia - faktycznie nieciekawie z pracą:no:

Ok zmykam, bo dziecię mnie wzywa
 
hej dziewczyny)
Faktycznie dzis jakos tak szaro-buro...no ale chyba nie ma co jesz narzekac bo poki co nie pada:tak:
MONIA- jej tak to zlecialo ,ze jak czytam o Sarze ,o jej siusianiu itp to uwierzyc nie moge bo wydaje mi sie ze dop co czekalas na porod:szok::-D
Co do psa...to jest mozliwe ze mala ma alergie,ale warto jesz poobserwowac,bo i ta pogoda tu ,klimat tez tak czesto wplywa na zdrowie:wściekła/y:
U mnie,moja alergia i astma objawily sie wlasnie najbardziej jak dostalam swinke morska...niestety musielismy ja oddac po roku bo bym sie wykonczyla:-(
A teraz ,jak Rambo jesz zyl ,to byl u nas 5 lat ,ale jednak jak mu zmienialam w domku lub kapalam to odrazu kichanie i bable na buzi:tak::szok:
HaGie- wspolczuje dnia ,dobrze ze juz sie dawno skonczyl:tak: Chyba kazda z nas ma nieraz takie cholerne fatum ,ze wyc sie chce:tak:
PARADOSIA- widze,ze wrocilas do nas:tak: Witaj:happy2: Czy Twoja coreczka ma autyzm?? Przepraszam ,ze pytam wprost a,le nie jestem w temacie ,dop po poscie MONI tak cos wywnioskowalam:eek:
RENUSKA- no kurcze,a my wlasnie tak sie zastanawialismy czy natke zabrac moze do kina...ale nie bylam pewna czy usiedzi:sorry:
 
Graziul xxx - tak moja starsza córka ma autyzm. Lekarze postawili diagnozę w tamtym tygodniu, cho przebąkiwali o tym już od roku, ale tylko słownie. W tamten piątek dostalimy diagnozę na pimie.
Monia22310 - dzięki za link choć Wiki miała część z tych objawów a też do tego miała inne o których tu nie wspomniano. Każdy przypadek jest inny. Są bazowe objawy a reszta jest indywidualna.
A co do terapii to jest w trakcie tworzenia. Teraz specjaliści będą ją obserwować w szkole i sprawdzać jakie potrzeby ma Wiki. Potem będą rozmawiać z nami, jakie oczekiwania my mamy i wtedy storzą plan nauczania i pracy z Wiki. Zobaczymy co z tego wyniknie. Oni mają wprawę w pracy z dziećmi autystycznymi więc miejmy nadzieję że dotrą do mojej córci bardziej niż ja do tej pory:tak:
 
Witajcie.

Mała dziś dała nam w nocy w kość. Nie chciała spać, ciągle się budziła, a teraz chodzi i marudzi.:szok:

Wszyscy jesteśmy padnięci, więc chyba jakaś drzemka nam się przyda :-D

Paradosia - doskonale wiem, że u każdego dziecka objawy są inne. Dlatego przy diagnostyce bada się wiele grup zachowań. Dziewczynka, u której ja rozpoznałam autyzm też nie miała "typowych" objawów. Miała niecałe 2 lata, gdy wysłałam ją z mamą do psychologa. Teraz ma niecałe 4 i jest praktycznie wyleczona z autyzmu, mimo że nie dawano jej wielkich szans. Wszytko dzięki odpowiedniej terapii, diecie i lekom. Trzymam kciuki za twoją Wiki. Tutaj jednak opieka nad dziećmi autystycznymi często pozostawia wiele do życzenia.

Graziul - właśnie obawiam się, że to może być alergia.Współczuję i Tobie alergii. bo sama wiem jak to jest.
A co do Sary to faktycznie jest już taka duża, czas leci jak szalony.

No zmykam pobawić się z moim szczęściem, bo już się na kolana pcha:-D
 
Witam:-)
Cichutko jakos....
Dziewczyny rozkrecajcie sie po weekendzie:-D
U mnie tak sobie,wyspana nie jestem za bardzo choc wstalam z dziecmi po 9 ,ale katary ich mecza wiec lipa,marudza i marudza:wściekła/y: A ja malo cierpliwa ostatnio jestem;-)
MONIA- wspolczuje nocki,no i mimo wsz trzymam kciuki zeby to nie byla jednak alergia,bo wiem jak smutno jest rozstawac sie z pupilkami ,zwlaszcza jesli sie je kocha bardzo:-(
ZANETA- o kurcze ,to jednak nerki??:-( To Ty kochana do lekarza zmykaj ,bo to zartow nie ma:no:
PARADOSIA- ojej....przykro mi:-( Wyobrazam sobie jaki szok przezyliscie po diagnozie:tak: Ale tak jak MONIA napisala dzis sa niesamowite szanse na calkowite wyleczenie,to nie to co przed laty:tak: Cierpliwoscie duzo zycze i kciuki trzymam:tak:
 
reklama
czesc .No wlasnie pisac ,pisac jak po weekendzie :tak:.
Monia - u nas nocka tez fatalna .Jasmina nie spala do 2 w nocy ,juz ledwo na oczy patrzyla ,ale nie ,nie bedzie spala :no:.A juz sie cieszylam ze jednak jej te trzonowce nie daja tak w kosc i prosze :baffled:.
Graziul - cierpliwosci zycze i zdrowka dla maluszkow .
Zaneta - dla ciebie tez zdrowka .Bylas u lekarza ?
 
Do góry