reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam.

Dzionek minął nam spokojnie. Chociaż Sarze wychodzą zęby trzonowe, a do tego 4 inne, więc jest nieco niespokojna.

Wisienka - to mój ulubiony polski sklep:-D Zawsze tam kupuję.

Michalina - co do wychowania, to ja chyba wolę żeby Sara z ciemnymi dziećmi chodziła do szkoły, bo angielskie to dopiero są niewychowane..... Jasne, że to wszystko zależy od ludzi a nie od narodowości, ale w Uk nie można na dziecko krzywo spojrzeć, bo zaraz doniosą, że się znęcasz, dlatego te ich dzieciaki robią co chcą.

Sylwia - badania wykazały, że żołądek mam uszkodzony od leków. Prawdopodobnie dostanę skierowania na kolejne wyniki.... Idę w poniedziałek do lekarza, więc się dowiem. Dzięki za troskę.
Zdrówka dla synka.


Idę spać dobranoc.
 
reklama
Czesc:-)

U nas w domu szpital:-(Wczoraj Davida odebralam z przedszkola i jego pierwsze slowa byly-Mamo boli mnie glowa:-(potem lezal caly czas na lozku.Po 15 poszlismy po Kube do szkoly i On tez pierwsze slowa do mnie to-boli mnie glowa:-(Spodziewalam sie tego ,wkoncu dopiero co Marcel byl chory,ale nie chcialam na weekend .No i w nocy wysoka temperatura,wymioty....Ja przez to cala noc prawie nie spalam ,bo a to musialm wymiociny wylewac ,a to picie podac ,bo pili na potege ,jeden i drugi.Kubie zachcialo sie o 4 w nocy banana:sorry2:Jeszcze takiej sytuacji nie mielismy w domu ,ze musialam sie jednym i drugim opiekowac:-D
Dzisiaj pojechalismy do tej przychodni na bd3 ,ona jest czynna od 14,wiec my bylismy tam 14.15 i juz nie bylo wolnych miejsc:no:wiec pojechalismy na emergency,tam spedzilismy ponad dwie godziny, no i oczewiscie angina jest:sorry2:lekarka sie smiala ,ze jednoczesnie zachorowali:-DNo nic ,teraz juz pewnie bedzie z gorki,antybiotyk zacznie dzialac ,wiec samopoczucie tez bedzie lepsze.

Jeszcze na zlosc nam sie pralka popsula:sorry2:tzn nie wiruje.J jutro sproboje to naprawic,chociaz watpie zeby to zrobil.

WISIENKA-ja czesto tam robie zakupy,teraz jestem ciekawa ktora to Ty:-Da Ty tam pracujesz czy to jest wasz interes?jesli mozna spytac oczewiscie:-)

MICHALINA-nie masz sie co martwic o angielski,super sobie poradzi.I wlasnie fajnie ze tutaj tak szybko sie idzie do recpetion,wtedy nasze dzieci maja szanse nauczyc sie tego angielskiego jak juz zacznie sie prawdziwa nauka.
MI tez sie wydaje ze moze powinniscie zmienic bd,ja tez pewnie bym nie chciala zeby moje dzieci chodzily z samymi czarnymi,wydaje mi sie zle by sie czulo,chociaz ja oczewiscie nie mam nic przeciwko innym narodowosciom.Polecam ci BD12:-D:-D:-D:-D:-D

KASIA8118-i co jest jakies zebranie w polskiej szkole?
 
Ostatnia edycja:
Witam.My dzisiaj oczywiście z rana do polskiej szkoły pózniej zakupy,obiad i mega sprzątanie bo tak mnie dzisiaj naszło ze szok.Cały dzień biegam ze szmatą :tak:.Ale zadowolona jestem bo przynajmniej jutro mogę się lenić na maksa.Chyba gdzieś jutro wyskoczymy na kulki bo chłopaków energia rozpiera :tak::szok:.

Doris78 jeszcze raz przepraszam ze tak pózno odp.na twoją wiadomość ale zupełnie nie słyszałam telefonu :no::zawstydzona/y:.Krystian oczywiście strasznie rozczarowany że nie było chłopaków :-(.Nie chciał ni się od nogi odkleić :sorry2:.Zebranie przedszkola chyba jest 28stycznia:tak:.Zdrówka dla chłopaków oby szybko wyzdrowieli:tak:;-).
 
Dziewczyny nie wiecie jak to jest....
koleznka zamawiala bilet dopl prze wizzair..i wsio wspisala dobrze poza jednym...poczatek kodu wpisala ok ale koncowke zla myslicie ze moga sie do tego doczepic jak cyferka i literki inne???? raz sie tylko podaje oadres tam i niestety cos jej sie pomylilo :szok:

wie moze ktoras?? dziekuje z gory :tak:
 
Dzieńdoberek, bardzo długo mnie nie było i zapewne niewiele mnie mam pamięta. Chciałam się spytać, może któraś z mam byłaby zainteresowana: mam na sprzedaż
zabawki ogrodowe podobne lub takie same jak te w linkach poniżej:
TP Blue Straight Slide - Exclusive to ELC : slides & seesaws : Early Learning Centre UK Toy Shop

;
podobną do tej bujawkę :
Buy Kid Active Nursery Swing at Argos.co.uk - Your Online Shop for Slides and swings.
;
podobne do tego activity centre :
Buy Little Tikes Junior Activity Gym- Natural at Argos.co.uk - Your Online Shop for Slides and swings.
;
stolik tylko bez pokrywki:
Buy Chad Valley Sand and Water Table and Accessories at Argos.co.uk - Your Online Shop for Sand pits and sand.
;
takiego konika:
Buy Little Tikes Rocking Horse - Blue at Argos.co.uk - Your Online Shop for Baby walkers and ride-ons.
;
rowerek trzykołowy dla dziecka do 6 lat. Za wszystko £60. (odbiór osobisty - Cleckheaton BD19 ) 07593415783 jeżeli któraś z mam byłaby zainteresowana to proszę o kontakt.
Pozdrawiam wszystkie mamy serdecznie :)
 
hej hej:-)

i jak tam dziewczyny??pojechałyście na wyprzedaże??bo z tego co pamiętam to dzisiaj są gdzieś??
my mamy siedzenie w domu,bo mały zasmarkany od wczoraj:-( oby tylko na tym się skończyło...

milko wydaje mi się,że nie powinno być problemu,bo w sumie oni do niczego nie potrzebują tego adresu,a chyba na dokumentach też nie ma wpisanych,jakby mięli sprawdzać adres każdego pasażera,czy każda cyferka czy literka się zgadza,to by nic innego nie robili.:tak:
 
Cześć dziewczyny
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta??????????????
Dość długo mnie tu nie było!!!!!!!! W sumie bardzo długo!!!!!!!!
chciałam Wam tylko powiedzieć że w końcu po prawie 4 latach doczekałam się diagnozy mojej Wiktorii.
Jednak sprawdził się czarny scenariusz.
u Wiktorii stwierdzono AUTYZM :confused::shocked2::baffled::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Witam.
My już w domku po kuleczkach.Chłopaki się wyszaleli i teraz grzecznie czekają na obiad:tak:.

mamatrójeczki ja za zabawki ogrodowe dziękuje niestety jeszcze nie mamy ogródka :no:.Co u was słychać?dawno Ciebie tutaj nie było:-(.

Paradosia jasne że pamiętamy:tak:;-).To faktycznie długo musiałaś czekać na diagnozy lekarzy :-:)sorry2:.A szkoda gadać Ci tutejszy lekarze :cool:.I jak Ci się mieszka w Keighley?

miko myślę że powinno być ok.ale może lepiej zadzwonić i zmienić to telefonicznie:tak:.

 
reklama
Hej:)

Ale dzisiaj zamulony dzień. Wczoraj zabalowaliśmy u znajomych i dziś mi głowa pęka. Marcel za to odespał imprezkę na maksa bo spał dzisiaj do 12:szok: A zasnął wczoraj koło 23. Olivia dała pospać do 9 więc nawet się wyspałam:)


Izunia no ja standardowo była na tej wyprzedaży. Jakaś marna dzisiaj była więc wiele nie straciłaś:)
Paradosia oczywiście że pamiętamy. Przykro mi z powodu diagnozy no ale przynajmniej wiecie w czym problem i jak z małą postępować.
Milko ja nie miałam nigdy takiej sytuacji. Myślę że nie powinno być problemu no aleee przezorny zawsze ubezpieczony i może niech koleżanka lepiej zadzwoni.
Kasia to jak z tym wtorkiem? o której mam być?
 
Do góry