reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
SYLWIA-nie plakal ,ale jak pisalam wczesniej sie upieral ze on chce poczekac na dworzu na Marcela:-ppotem pani byla w pogotowiu,jak podeszlam do Niej i powiedzialam ze nie bedzie Marcela:-D:-D
Ale ta "osoba" co ma te dofinansowanie do zlobka,nie dostaje juz zadnych zasilkow,tzn.tax credit i wtc;-)
 
doris koleżanka jak dostawała na przedszkole kase to było to podciągnięte pod chtx ale jeszcze się jakoś tam nazywało.Zaraz przedzwonie do revenue i zobaczymy co mi powiedzą.
 
Hej
puki pamiętam wracam do tematu witaminy d, moim zdaniem to jest właśnie polecanie słońca a nie przepisywanie kropelków

Anglia: Coraz więcej dzieci cierpi na krzywicę - WP.TV

piszemy list do mikołaja i cos nie wychodzi...w tym roku nie pomagam tylko dyktuje...zrobilam bigos nawet niezły wyszedl...teraz robie liste na paczke z polski bo z tym ogranicczonym arsenałem kuchennym nie umiem urządzic swiat musze miec swoje przyrzady i wszystkie takie bo lepiej i sprawniej i przyjemniej mi pojdzie...jutro jade do job center z tamtad zadzwonic i umowic sie na NI ciekawe czy tym razem sie uda.Znacie może miejsca gdzie można wziąśc taką pożyczke okolo 100-200 funtow tylko z payslipami i paszportem i zestawieniem bankowym cos jak u nas w pl chwilowki...bo przydaloby się nam na świeta cos takiego a wiem ze takie są tylko gdzie...?I jeszcze szukam sklepu meblowego gdzie kupie niedrogo(może nawet na raty jak zdecydujemy więcej mebli)łóżeczko dziecięce jakies fajne tzn dla starszej i może szafe...odwiedze jutro argosa napewno ale może coś znacie...
HaGie ja do noska daje euphorbium świetne to jest bo lepiej się wyciąga i szybciej katarek znika, na kaszel łagodzący syrop prawoślazowy, a wykrztuśny flegamine u nas to działa...najlepiej jednak zrobić syrop z cebuli i czosnku tzn pokrojoną cebule i zgnieciony czosnek zasypujesz na noc cukrem i na noc zostawiasz zeby światło nie docierało to powinno pomagać, ale napewno to znasz...szybkiego powrotu do zdrowia
 
pewno ,że można tylko małą łyżeczke ja bym dała dwa razy dziennie...jak w zupce cebula może być od 6-7miesiąca...czosnek też, a cukier niektórzy w 6miesiącu dają kompoty gotowane a tam jest wi ecej cukru więc myśle, że bez problemu można
 
Czesc wieczorkiem:-)

ALE sie przed chwilka wkurzylam:wściekła/y:popsul sie nam tv ,kupilismy w sierpniu dopiero:wściekła/y:i ja glupia karton wywalilam:crazy:
Jak myslicie przyjma mi bez kartonu?

hagie-ja nie wiem sama czy mozna w takim wieku dawac taki syrop,ja nie dawalam :no:

IZUNIA-ja nie wiem dokladnie ,jak kolezanka miala wpisane w tych dokumentach,powiedziala tylko ,ze zadnego tego benefitu nie dostaja ,tylko caly zwrot za przedszkole.Moze w tych dokumentach ten tc i wtc im wyzerowali ,a dali dodatek na przedszkole:dry:
A Ty dodzwonilas sie tam?
 
hej hej

doris mysmy wkońcu musieli nowy tv kupić,bo też nam się psuł,a niestety gwarancja już minęła.ale stary sprzedałam na ebyu.

nie dzwoniłam jeszcze do revenue,bo jakkoś nie miałam weny,bo jak pomysle,o tym czekaniu jak ktoś odbierze,to aż mi się odechciało.

wczoraj nie poszlismy na playgrupy,dzisiaj mamy zajęcia-ćwiczenia dla dzieci też nie idziemy jutro playgrupy tez odpadają.kurde niech to przeziębienie szybko minie.a nie chce iśc żeby bardziej małego nie załatwić.

hagie co do syropu to nie wiem,możesz spróbować,wkońcu to już prawie roczne dziecko
mały śpi to ide tez poleżeć
 
reklama
Witajcie dziewczyny.

Ostatnio mnie tutaj nie bylo, przepraszam za nieobecnosc.
Troche spraw bylo ostatnio do zalatwienia.
Wczoraj bylismy na pierwszym szczepieniu. Malutka wazy juz 4880g:-D:-D moj tluscioszek:szok: i szczepionka to totalny koszmar. Myslalam ze tam zemdleje jak wkuwali igle powoli i to w dwie nozki:-:)-(
Byl taki krzyk, mala zrobila sie czerwona jak ksiazeczka zdrowia. Ja malo co sie nie rozplakalam razem z nia. One mi jeszcze kilkanascie ytan zadawaly, tu mi welbie szumi od krzyku, nogi jak z waty i uciekac chcialam im szybciej...

Pozniej wieczorem bylo coraz gorzej, mala przez cala noc spiac poplakiwala przez sen. Lezala jak trupiarka, nie bylo mozna jej dotknac. a nad ranem co godzine budzila sie na cycka....
Gdyby nie byly obowiazkowe to w zyciu bym nie poszla na kucie...
I moze bym podala po szczepieniu paracetamol w kropelkach...:szok::szok:

po 14 znow ejdziemy do Manchesteru bo w pon okazalo sie ze urzad juz zamkniety byl zanim dojechalismy :wściekła/y::wściekła/y:
I znow trzeba jechac...

Dziewczynki zycze waszym dzieciom powrotu do zdrowia...Biedactwa chorobstwa sie poprzyczepialy:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry