reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej

my już po wyprzedaży:)
ojjj tyle rzeczy dla dzieci w jednym miejscu:szok:

HaGie czy straciłąś.to zależy czy chciałaś coś kupic konkretnego czy tylko "jak coś wpadnie"było dużo ubranek-tylko mnie przerażało to szukanie w koszach.Dużo zabawek było,różnych bujaków huśtawek dla dzieci.chodziki.myśmy kupili mate do wanny,kulki do baseniku i taką kule do raczkowania.jedną bluze i skarpetki:-)
Ale warto.

Co do diety.Ja się staram pilnować,chociaż czasami zjem cos zakazanego.ostatnio pizze a wczoraj frytki:no:podstawą tej diety są białka-proteiny.zadnych owoców.musisz sobie poczytać na necie cała zasade diety,bo to podstawa,żeby zrozumieć o co w niej chodzi.zero cukru-ja uzywam słodzik.warzywa co 5 dni przez 5 dni.zadnych tłuszczy.
 
reklama
Hej:)

Ja też już po wyprzedaży. Jeżdżę tam bardziej dla towarzystwa z koleżanką ale i tak zawsze cos kupię:-D Dzisiaj wyhaczyłam kilka ciuszków, puzzle dla Marcela i łóżeczko kołyskę dla Olivki, a raczej dla jej lalek:-D

HaGie nie masz co żałować bo za tydzień następna;-) Tym razem w leeds, adres dowiem się później:-)
 
Hejka

My tez jestesmy juz po wyprzedazy. Malutka slodko spala takze pozwolila mi porzadnie pogrzebac.
Lo matko, ile ciuchow nakupowalam. sweterkow sukieneczek pajacow. I duza karozele. Ktora jest juz przymocowana i kreci sie nad malutka. Laurze usmiech z buzi nie schodzi...

Potem jeszcze do centrum pojechalismy, no i dresik malej kupilam rozowy taki slodki...
I prezenty urwisom z polski. Ale wszystko w gore poszlo. Primark szczegolnie...
Dziewczyny chyba was widzialam, jak sie przedstawialyscie. Sylwia i kasia. Ale sie nie przyjrzalam. glupio bylo mi gadac. Bo jak by sie okazalo ze to nie wy. :szok::szok:

teraz mala spi, a ja biore sie za pranie tych wszystkich rzeczy...
 
Hej Dziewczyny ja tak tylko na sekundke bo jestem padnieta:tak:
Mialam tez jechac na ta wyprzedaz ale nie podolalam:zawstydzona/y: Wczoraj bylismy u znajomych na imprezce i tak nam zeszlo a rano najzyczajniej nie chcialo mi sie wstac:zawstydzona/y: Ale nastepnej juz nie odpuszcze:tak: Do tego cos w kolanie mi strzelilo i nie moge nogi zginac bo strasznie boli:sorry:
Dzis leniwa niedziela z racji tego ze ciezko nam sie zebrac do czegokolwiek:-pBylismy u znajomych na kawce i niedawno wrocilismy trzeba sie ogarnac i polozyc w miare wczesnie spac;-) aby odespac ciezka sobote:-)

Pozdrawiam wszystkich i jutro postaram sie poodpisywac bo dzis juz nie dam rady:no:
Milego wieczorku:tak:
 
Ale dzisiaj mamy tragiczny dzień...mała z wysypką jeszcze gorzej, podejrzewam różyczke...a lekarka nie pomyslala ze jak wysypka to wypada węzły chłonne sprawdzic...starsza tak kaszle ze ide z nią jutro do osłuchania czy jej na oskrzela ten katar nie poszedl...a ja całą noc mialam gorączke i caly dzien prawie 39 takze czuje sie grypowo...jutro zamiast na zakupy to lekarz nas czeka...
A jak tyle się nakupiłyście to mniej więcej ile wydajecie na takiej wyprzedaży bo zastanawiam sie czy sie nie wybrac...
HaGie czemu tylko 6 funtow tax?jak liczylam w internecie na specjalnej stronie wg zarrobków to tax cred. i working tax nam duzo bardzo wyliczylo...dlatego sie zastanawiam ze jak taka kwota wyszla ogromna a to jest podobno jednorazowe to wyplacają odrazu czy na części...?A w sprawie NI dzwonic do job center?to tam pojde poprostu
 
Cześć dziewczynki.

U nas weekend minął leniwie:-) Oglądaliśmy filmy i bajki z Sarcią, chodziliśmy na spacerki.
Jutro zabieramy się za malowanie ostatniego pokoju. Potem zostanie tylko korytarz i będzie z głowy. Wreszcie będę mogła porządnie dom wysprzątać.:tak:

Fajnie. że tyle rzeczy nakupowałyście, nam się nie bardzo chciało tam pojechać, a teraz żałuję, bo też mi ciuchy dla małej potrzebne. A kiedy ta wyprzedaż w Leeds? Tam rzeczy nowe, czy używane są?

Michalina - współczuję szczerze chorób, nie dość, że maluchy to i Ty biedaczko.:no: Zdrówka życzę.

Aagam - nie dziwię się, że po imprezce Wam się nie chciało wyruszać w teren hihi:-D

Werka- super, że Laura dała Ci spokojnie wybrać rzeczy, czasem tęsknie za czasami kiedy to Sara zasypiała jak tylko na spacer wychodziliśmy.:tak:

Sylwia - ja też muszę się rozejrzeć za jakąś kołyską dla lalek Sary, bo ostatnio ciągle bawi się lalkami, układa do snu karmi itd.:-D Prawdziwa z niej mamusia:-)

No a teraz zmykam.

Papa
 
reklama
u nas dziś jestem padn:crazy:
ięta byliśmy na długim spacerku na zakupach pojechaliśmy autobusem bo jeszcze mąż szuka autka:wściekła/y::tak:
nie troszkę rozłożył :wściekła/y::no:super żę wyprzedaż wam się udała my nie mamy autka to niemamy się jak ruszyć dlaej ale myśle żę szybko coś mąż kupi ..
agaam to po imprezowaliście ....

michalina bd7 zdrówka dla laluni ....
werkamirek super że zakupy udane a ty do polski kiedy?
 
Do góry