reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam.

Zmykam spać, ale coś naskrobię.

Dziś pogoda dopisała, więc byliśmy na spacerze. Trzeba korzystać jak jest słonko.
Potem upichciłam obiadek i trochę dom ogarnęłam, chociaż w czasie remontu niewiele można ogarnąć:tak:

Doris - faktycznie szkoda, że Marta wróciła, bardzo fajna z niej osoba. Nie wiesz czemu wróciła?

Werka - ja też powinnam wziąć się za jakąś dietę, ale nie mam samozaparcia....

Michalina - moja Sara też wrzeszczała w niebo-głosy jak jej nosek czyściłam.:baffled::tak:

Lumen - ja także Cię pamiętam. Ja mieszkam na Bd5 więc chyba niedaleko Ciebie:-)

No uciekam, bo oczy same mi się zamykają.
 
reklama
hej hej:)

michalina to prawda,że leki dla dzieci sa zadarmo.ogólnie leki można miec zadarmo mając specjalna karte-jeżeli ktoś pobiera working tax to chyba ja ma, i kobiety w ciąży,do roku po urodzeniu dziecka.Ale jak ktoś nie ma karty to nie wiem czy na migrene ma za darmo.Wiem,że insulina jest bo kolega ma cukrzyce i nie płaci.
Mój się przyzwyczaił do czyszczenia noska,więc nawet nie zwraca uwagi jak to robie:-)

No to widzimy się dziewczyny w niedziele na wyprzedaży.Tylko jak ja Was poznam??:szok:

ide robić kawke,bo niedługo na playgroups
 
czesc dziewczyny
moja amelia nie daje mi spac ostatnio codziennie wstaje strasznie zmeczona a mala gotowa do zabawy.
dziwie sie ze tak nie spokojnie spi przeciez ma juz 21 miesiecy powinna ladnie przesypiac noce.

fajnie ze mnie pamietacie dziewczyny,

Monia22310 , bd 5?? calkiem nie daleko, zapraszam z mila chęcią na kawe:)):))))))))))))

doris78, tak przeprowadzilam sie, mieszkam tu juz 8 miesiecy, i nikogo nie znam czasami slysze jak jakas mama w malym tesco mowi po polsku no ale glupio tak zaczepic , nawet nie wiem co bym powiedziala.o Marcie wiem nawet spotkałyśmy sie:)


michalinab7 ja niestety Ci nie pomoge chociaz ja tez mam working tax i w szpitalu dostalam rachunek na leki.;/ a informowalam o taxie.;/


WerkaMirek nie wiem kiedy urodzilas bo nie widze suwaczka ale 2 kg w 4 dni podziwiam. tez tak chce ale najdłużej na diecie bylam 2 dni. musze cos zmienic. a co do bioder i ud moja znajoma byla na diecie dukana ktora bardzo dobrze dziala na uda i biorda. nie mam pojecia jakim sposobem dziala na te miejsca ale rezultaty sa zaskakujące . takze polecam. chociaz slyszalam ze dukan bardzo oslabia dobrze jest
lykac jakies witaminki.


HaGie hehe porozmawiam z mężem moze da sie cos zrobic heh.
 
Hej:)

My po spotkanku. Było miło jak zwykle no i taaaaak spokojnie bo prawie wogóle dzieci nie było:-D Nie to co kiedyś, hałas, zamieszanie i bałagan:-D :-D

Michalina tak masz za darmo jak pobierasz working tax credit, lub jak jesteś w ciąży i rok po urodzeniu. dzieci też mają za darmo ale to wszystko na receptę, więc najpierw musisz znaleźć lekarza który Ci wypisze te leki dla mamy a z tym może być ciężko;/

HaGie to jest w niedzielę:)

Lumen ja też Cię pamiętam:)

Izunia ja tam wolę się nie umawiać na ta wyprzedaż bo sama nie jestem pewna czy będzie mi się chciało wstać;/

Nasza Marta wyjechała do Polski bo dostała super propozycję pracy. Podjęła decyzję i wyjechała chyba w przeciągu 2 tyg więc dość szybko i nagle:) ale jest zadowolona:)

Tak myślę czy nie wziąć dzieci na drzemkę. Dzisiaj w nocy Olivia cyrki odstawiała bo o 1 chciała oglądać bajki!!! Dobra godzina minęła zanim znów zasnęła więc dzisiaj ja jestem nieprzytomna z lekka:/
 
hej wszystkim...

Moja mała ma dzis wysypke...rano myslalam ze to potowki i normalnie starsza poszla do przedszkola i z godzine temu tak oglądam Maje a ona ma brzuch obsypany okolice pachwin troszke na buzi plenki stopy(nawet podeszwy), nie ma temperaturki jest wesola tylko katar ale jutro sobota a nie wieadomo co z tego bedzie...wiem ze nie potowka i tyle...dzwonie więc do przychodni(naszej polki znajomej nie bylo akurat dzis)a oni mi mowią ze nie ma czasu dzis...super...uprosiłam tą kobite zeby zapytala lekarza i mia oddzwonic czy lekarz sie zgodzi przyjąć ale juz jest prawie 15...cholerna sluzba zdrowia...teraz sie bede martwic
lumen też czasem widzę polską mamę i chętnie bym zagadała , zeby nawiązac jakąs zanjomośc a glupio tak...choc jak do mnie by jakas mama tak zagadałą to nie pomyslalabym nic głupiego raczej bym sie ucieszyla...ja jestem tu 2miesiące(moj mąż juz siedzsi troche-ale jego znajomi nie za bardzo mnie interesują wole sobie znalesc włąsnych)dobrze, że trafiłam tutaj...
sylwia znam ten ból ja jestem padnieta wiecznie i nie wiem co zrobic jak nie chce mała jeść w nocy tylko ryczy ale złośliwie ,nie żałośnie ...pol nocy tak potrafi się wkurzac...juz nie pamiętam co to kolorowe sny;)Leki dla mamy bym brałą na siebie przeciez nie udowodnie ze nie mam migreny...a dla dzieci leki tylko jak pobieram working tax?

Ogólnie to jak już piszę o jakims zasiłku...jak długo czekałyście na working tax od złożenia papierow?dodam ze nie mam jescze national insurace number i nie wiem jak to zalatwic skoro wogole nie pracuje...za kazdym razem mi mowią ianaczej...w child benefit mi mowili ze oni mnie umowią a potem ze tylko wtedy jak złoze wniosek tez na siebie nie tylko na męza a ja na siebie nie chce skladac no i tak to jest...i wlasnie w working taxach mi powiedzieli , ze tam mnie umowią...zobaczymy, ale ciekawa jestem jak sie dlugo czkeka...

Jescze mam jedno pyatnie do wszystkich was...chcemy kotkę na mikołaja dla córci ...nie wiecie może kto chce oddac?bo placic za dachowca tez nie mam ochoty bo potem szczepienia lekarz sterylizacja to bedzie niezla sumka i tak...mam z jedną panią kontakt mailowy ale nie wiem czy to wypali lepiej miec plac awaryjny...schronisko odpada bo tam tez trzeba datek dac okolo 50f, a jak wczoraj zaczęlismy kalkulować koszt świąt to się przeraziliśmy...a narazie zaczęlismy...do tego mikołajj, urodziny masakra...także jak ktoś coś wie to czekam na info...
 
Hej:-)
My juz tez po kawce u Sylwii i po obiedzie,tzn ja juz zjadlam a David memla i memla:wściekła/y::wściekła/y:
I mnie molestuje zeby mu mleko z miodem i czosnkiem zrobila ,bo on chce byc silny:-D:-D:-DWczoraj wieczorem J zrobil sobie takie mleko -bo czuje ze go przeziebienie bierze,a ze David tez jest zasmarkany ,zrobil mu tez.Ja bylam pewna ze on nie wypije tego,tymbardziej ze On mleka nie pije.Ale J sprzedal mu bajeczke ,ze bedzie po tym mleku silny i ze bedzie mial twarde miesnie itp. i on prawie caly kubek wypil:szok::szok:normalnie bylam w szoku,potem w lazience chcial mi wanne podnosic:-D:-DNo i dzisiaj od rana ze on chce takie mleko znowu:-D:-D:-D:-DJ mu bedzie musial wieczorem znowu zrobic:-D:-D:-D

WERKAMIREK-czemu nie dojechalas do Sywlii?znowu Ciebie nie poznalysmy:no:

MICHALINABD7-na dzieci zawsze dostaniesz recepte za darmo do 16 roku zycia ,albo i dluzej jak sie beda uczyc:happy:za doroslego jedynie bedziesz placila ,jak nie otrzymujesz working tax i nie masz karty nhs-u.Co do kotka to,
Czasem sa ogloszenia na bradford24, ze ktos chce oddac kotka w dobre rece,moze tam zobacz.
A co do taksow to ja bardzo dlugo czekalam ,prawie rok:wściekła/y:ale to bylo dawno temu,teraz to jak slysze to raczej szybko to idzie.A czy musisz pracowac to ja tak dokladnie nie wiem-moze inne dziewczyny Ci cos na ten temat powiedza-ja slyszlam rozne opinie na ten temat,ja jak wyrabialm sobie to pracowalam akurat:rofl2:wiec nie bylo problemu.
 
no hej ..ale ponury ten dzionek dziś !!!! ja dziś nieście byłam opłaty porobiła i mieszkanie posprzątane a tera chwila odpoczynku zaraz za obiadek się trzeba brać ....
sylwia szkoda żę nas nie było też bym z wami pogawędziła .. musimy zrobić jakomś imprezke babską przed świętami ....
no to miałaś ciężką noc bidulko ...a no tak mamy z tymi dzieciakami ......:-D
michalina tak jest z tymi lekami jak napisała ci sylwia ... ale można coś wykombinować i bendziesz miała za darmo te leki bo przestań płać tyle za leki.....:no:
HaGie to wybieracie się na wyprzedaż , możę coś się trafi ...
lumen no dziwne że nie przesypia nocki moja mała ma 14 i przesypia całą ...
werka no niezła dieta ....
michalina bd7 kurcze mój brat miał ostatni kotki i je wypuścił bo mu się okociły i było ich troszkę ale jak bende wiedzieć to mam znać
doris no mają manie z tymi piżamami nawet jak byłam w sklepie dziś to mieli ubrane piżamy :-):-D:-D:-D
izunia jak tam już po playgroups ?
a co do naszej martusi to szkoda że nas opuściła ..... ale trafiła się okazja to skorzystała :tak::tak::tak::tak:
 
czołem
michalina ja staralam sie o taxy i nie pracowalm i nie bylo zadnego problemu a na NI musialm sie umowic i tez czakalismy na wszystko okolo roku
szkoda ze nas Martus opusciala :-:)-:)-(ale z takiej okazjii to ja tez bym skorzystala :tak::tak:
 
reklama
Dobry wieczor.

Sylwia - bardzo Cie przepraszam ze nie dojechalam, i nie dalam znac. Ale do godz 12 nie mialam internetu. Zes nie spisalam nr tel. a do tego moj M skonczyl prace o 2 w nocy i budzik nie zadzwonil a z mala spalismy do 10:15. M mnie chcial zawiez. Coz zaluje ze nie pojechalam,:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nawet ciasto z makiem zrobilam, a my na dizecie. I moj M opierniczyl dzisiaj cala blaszke...

Lumen - po porodzie jestem 7tyg. Przytylam w ciazy ok 18kg po porodzie spadlo mi tylko 5kg:szok::szok: jak stanelam na wage to sie zalamalam. Duzo napuchlam woda, bo bylo zatrucie ciazowe. Naszczescie poschodzilo troche. Bo kostek na rekach i nogach nie bylo widac, i zostalo mi jeszcze jakies 7-8kilo

Hagie - wybierasz sie na wyprzedasz??

My napewno bedziemy o ile nie zabladzimy... Bo nawigacja nam nie dziala...

Co do zasilkow, to ja dostalam macierzynski z Jobs Centre, i Childres Benefit i staram sie o becikowe... Kto wie moze dostane:eek::eek:

Emilka z ta imprezka to nie glupi pomysl. Ja tak pomyslalam o grillu w moim ogrodku, Tylko nigdiz enie mozna kupic juz wegla.
 
Do góry