reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

michalina tak kochana wiem ze wyplukuje magnez kawa ale mi wyplukala chyba za duzo:-D:-D:-p:-pwiec ograniczylam
a co do witaminy d3 to mozna ja kupic w polskim sklepie tylko ze one sa w ampulkach albo zamowic a przez internet w aptece polskiej:-):-)
 
reklama
Hej:)

Michalina ten pasaż o którym mówisz to jest foster square a kolejki w tym sklepie to pewnie ze względu na sobotę bo normalnie to nie ma aż takich dużych. Ja nie powiedziałabym że to jest sklep spożywczy bo spożywki to tam raczej z dwa regały tylko ale jest trochę chemii, zabawek i artykułów gospodarstwa domowego. Często mają tam dobre promocje:)
Ta wyprzedaż to polega na tym że ludzie wystawiają tam swoje stoiska i sprzedają rzeczy, zabawki, wózki itp po swoich dzieciach. Zawsze w dobrym stanie i po przystępnej cenie:)
Kod suwaczka musisz wkleić w sygnaturę w ustawieniach profilu. Co do zdjęcia to nie pomogę:(

Werka super że malutka już nie ma kolek:)

Wiesienka no im starsze dziecko to tym trudniej znaleźć tam coś ciekawego.


Łeb mi pęka:(((
 
hej hej

no niestety zima się zbliża,już coraz chłodniej:no:

sylwia.m własnie dzisiaj mi wrzucili ulotke o tej wyprzedaży,a że miałam gości to się zakręciłam i potargałam i wyrzuciłam.ale zdązyłam przeczytać,że jest od 9.30,więc widzimy się w niedziele w Cleckheaton.tylko nie wiem gdzie ejst ta ulica:szok:masarka mieszkam tutaj już 4 lata.

ja mam wit d w kropelkach,mają anyzowy smak,na poczatku Natuś się krzywił,ale teraz już ok.Ja też pytałam HV o ta wit,to mi mówiła to samo co wam"że jest w mleku"ale po 6 miesiącu można poprosić gp o wit dla dziecka i w nich jest wit d.

werka fajnie że małej się polepszyło.ja się ciesze że nas omineły kolki.uffff,bo to horror jest.
 
sprawdzam czy mi suwaczki działają ze zdjęciem...zamiast dziecku puścić bajke , a drugie iść kąpać to ja się męcze nad tym a okazało się ze tylko 1 fotke mozna dodac kolo suwaczka...
 
michalina chyba mozna dodac dwie nie wim jak ja o zrobic ale jesli sie przyjzysz to ja mam dwa zdjecia ja chcialm kazde zdjecie przy osobnym suwaczku ale tak mi wyszlo moze kiedys znowu cos wykkombinuje :))
 
witam laski mała śpi to mam chwilke popisać !!!! mie też coś chróbsko męczy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!!!
\ragazz kuchnia super !!!! to juz najgorsze za wami!!!!
michalina na ja też nie pamiętam jak to się dodawało ale widze że już dodałać:-)
sylwia może i ja bym pojechała na tą wyprzedaż ale nie mamy auta narazie :no::wściekła/y:
kyrcze już nie wiem komu pisać uciekam bo mi się oczy kleją !!!!:confused2:
 
Michalina hihihi chyba coś Ci się poprzestawiało w tych suwaczkach, bo wynika z nich, że albo miałaś niezwykle krótką drugą ciążę, albo Twoje dzieciaczki to bliźnięta, tylko, że drugie urodziło się dwa miesiące po pierwszym :rofl2:
Z tymi zdjęciami to ja też próbowałam i jakoś mi się nie pokazują :( dziwne, bo na podglądzie były...
dobrej nocki życzę
 
Tynia no wlasnie ja nie pije za duzo kawy jedna no gora dwie dziennie..tyle ze parzone:tak:Magnez biore juz jakis czas no jakies tam inne witaminy tez..a cisnienie mi sie ciagnie od ciazy,przez cale 9 miesiecy prawie caly czas wysokie cisnienie,co dwa tygodnie do BRI na sprawdzenie no i 7 scanow dla sprawdzenia czy dzidzia rosnie..
we wtorek ide na badanie krwi moze mi cos wyjdzie..podejrzewam cos ale nie bede gdybac dopoki sie nie dowiem dokladnie:tak:
widze dziewczyny ze sie wybieracie na ta wyprzedaz..
z suwaczkami nie pomoge bo sama nie wiem jakto zrobilam..czytalam gdzies na jakims forum jak sie wkleja fotke bo tez nie byli jej widac..ale tez cos zrobilam nie tak bo mam zdjecie jedno mniejsze a drugie wieksze:-D
lece na kapiel..a pozniej moze nawet cos obejrze..
ostatnio ogladalismy z moim D ten polski film Uwiklanie..nawet nawet:tak:
 
reklama
HaGie no rzeczywiście masz racje bagatelka o 3 lata sie pomyliłam;)cos za szybko klikałam;-)

Wreszcie położyłąm moje potwornickie spać ale katar im dokucza a Maji nie da się teo odciągnąć bo odrazu jest histeria a jak ryczy to jej sie blokuje...i teraz sie budzi nonstop przez to...oglądałyśmy teraz ten film SMERFY co jest w kinach nawet fajny tylko dubbing masakrycznie sztuczny...
wisienka muze zobaczyc co to za film bo mojemu tez się na polskie filmy ostatnio ale on woli komedie...z tym że od "chlopaki nie płaczą" nie oglądałam dobrej polskiej komedii...ja sie przymierzam do tego filmu "Kret" dosc ciekawie sie zapowiada a kręcili go w moim mieście także...tylko ciężko go w necie znaleść...to dobranoc wszystkim
 
Do góry