reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej dziewczyny pewnie mnie nie pamietacie, dawno temu pisalam..
ja dalej podbijam moje pytanie widze nowe dziewczyny moze jest któraś z okolic bd 6?? kurde jak nie ma to chyba musze sie przeprowadzic hehe :))
 
reklama
Czesc Wam Dziewczyny:-)
Ale dzis mamy piekna pogode:-) Az nie mozna uwierzyc ze to srodek listopada:tak: My spacerek zaliczony obiadek juz zrobiony, dzieci sie bawia:-p Vicky opiekuje sie dzis Philipkiem:-) a ja korzystam z tego ze jest chwilowy spokoj:-D

Sylwiam ja tez postaram sie wybrac na ta wyprzedaz:tak: Mam tylko nadzieje ze P nic nie wymysli:-p
Luman ja pamietam Twoj nick:tak: Milo ze do nas wrocilas;-)
Michalina oj tam oj tam pomykli sie zdazaja:-p Zdrowka dla dzieciaczkow:tak: Moja Victoria tez nie lubiala odciagania gilonkow, ale niestety czasmi bylo konieczne robienie tego na sile:-(
Wisienka hmmm skoro teraz masz wysokie cisnienie, a w cizy tez je mialas to moze :-p:-p dzidzia:-D
Emilka zdrowka:tak:
Werka super ze Malutkiej juz lepiej, oby tak dalej:tak: A chcac nie chcac na takiej "diecie" jak jestes teraz to napewno zrzucisz kilka kg wiec cierpliwosci:-)
Izunia nie przejmuj sie ze nie znasz sie na swojej okolicy, mnie tez jakby dobrze zakrecic w kolko u mnie na dzielnicy to tez nie wiedzialabym gdzie jestem:-D z reszta ja zawsze mialam slaba orientacje:zawstydzona/y:

No i podglad sie skonczyl:sorry2: no nic ale i tak musze juz konczyc bo pampers wzywa:-D
Milego dnia Laseczki:-)
 
Hej..pogoda dzisiaj byla piekna,zaliczylismy spacerek i zakupy przy okazji..David teraz ma godzinna drzemka,cos mu sie troche poprzestawialo po PL ale jak go nie poloze spac to bedzie mi ryczal reszte wieczoru a tak sie przespi i ok 21.30 znowu lulu:tak:Emilce oglada bajke wiec mam chwile..
agaam w ciazy to ja raczej nie jestem a raczej na pewno nie..zakanczamy produkcje dzieciakow na naszej dwojce:-Dno chyba ze sie cos przydarzy:rofl2:a z oriantacja w terenie to ja mam tak samo jak Ty:tak:
werka na takiej diecie jak sporo nabialu,warzyw i wszystko gotowane to na pewno waga Ci szybko spadnie..chyba i ja musze przejsc na jakas konkretna diete:tak:
Lumen ja niestety nie jestem z bd6..
ide cos porobic:tak:
 
witam z wieczorka laseczki ale u nas dzionek zleciał byłam z mała na spacerku pogoda dopisała :-):-):-)
AGGAM no piękna pogoda NO PROSZE VIKUSIA jaka opiekuńcza mamusia musisz jej sprawić braciszka buziaki dla dzieciaków i dla mojej ulubienicy ....
WERKA pieronku ty na takiej diecie to patyk z ciebie zostanie:-D:-D

LUMEN no sorki ale ja też nie mieszkam na bd 6 ... :tak:
SYLWUŚ kochana mnie jutro nie bendzie nie mam jak dojechać sorki :-:)-:)-(

MICHALINA zdrówka dla dzieciaków....
i już nie wiem co komu :tak::-D:no::no::-)
 
Lumen polecam BD4 :-) Wtedy będziemy mieszkać blisko siebie :tak:
WerkaMirek i jak tam dieta??? Trzymasz się? Napisz jak będą jakieś efekty, bo ja też muszę się za siebie wziąć, ale jakoś nie mogę się zmotywować...no i święta idą, boję się, że nie dam rady być wtedy na diecie, kiedy wszyscy dookoła będą ucztować :)
Pozdrowionka
 
Hej z wieczorka:-)

Faktycznie pogoda dzisiaj byla sloneczna ,ale dla mnie lekko mrozno bylo:baffled:
Widze ze w niedziele macie male spotkanko:-)tylko sobie tam rzeczy nie wyrywajcie z rak:-D;-):-p

WISIENKA-Ty chyba pytalas czy sa tam rzeczy dla 5 letnich dzieci,powiem Ci ze mozna czasem cos znalezc ,ale to naprawde rzadkosc.

LUMEN-ja Ciebie tez pamietam:-)ale Ty sie chyba przeprowadzilas,tak?Bo kojarze ze gdzie indziej mieszkalas:rofl2:jak sie pomylilam to sorki,ale to jakis czas temu bylo.
Byla z nami taka dziewczyna Marta z bd6 ,bardzo fajna i towarzyska ale wrocila do Pl:-(

MICHALINA7-no niestety malo dzieci lubi taka czynnosc-jak odciaganie glutow:baffled:u nas tez byl wrzask ,placz ,pisk...

RAGAZZA-kuchnia bardzoooooo fajna,naprwde.
A jak Lenka juz lepiej?


A jutro chlopaki maja w szkole dzien pizamowy:dry:jakos dziwnie mi jest dzieci puscic do szkoly w pizamach:-D
 
Takze dziewuszki ejstem na tej diecie 4 dzien. I trzymalam sie twardo do dzisiaj. Zjadlam miske platkow kukurydzianych z mlekiem. Bo mala mi piszczala i nie mialam czasu zrobic nawet sobie omletu:(( ale jutro znow scisla dieta!!!
Schudlam od pon juz 2kilo.
A zostalo mi jeszcze 12kg:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: zebym zmiescila sie w rurki sprzed ciazy :-D:-D
Brzucha mam niewiele. ALE BIODRA! i uda tragedia. Chyba wezme sie za jakos gimnastyke wyczynowa!!

Moja mala wczoraj mialam tempr.37,6 stopni. Bardzo niespokojna, nie chciala zasnac sama tylko ze nami spala. Cala noc pod pierzyna wtulona w cyca!!:-D

Doris - wlasnie ostatnio pytalam o Marte. Czemu na forum sie nie udziala. a mozna spytac czemu wrocila do Polski? Fajna z niej dziewczyna byla nawet sie z nia osobiscie spotkalam.
 
reklama
hej dziewczyny...ja tylko na sekundke chciałam was zapytac tylko czy rzeczywiscie leki dladzieci są tutaj za darmo...albo np na migrene...bo moja mama placi za 6tabl na migrene w pl prawie 100zl...moglabym jej wozic...
 
Do góry