reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej
Ja tylko na moment dzis-przepraszam(
Net bezprzewodowy mi cos nawala I wciaz wola o haslo!!( wiec pisze z telefonu a nie lubie tego przeokropnie ((
Ragazza-witaj po przerwie)
Wisienka - to Ty chyba pisalas o chodziku ) ja wlasnie mialam pisac ze mam do oddania za grosze chodzik w bar dobrym stanie bo E wcale go nie potrzebowal ) I zabawki wiszace na stojaku , mate do lezenia ze sloniem, oraz kolo pompowane do lezenia lub polsiedzenia - z mothercare
Zmykam obiadek jesc ,milego dnia zycze I odezwe sie jak net zadziala sprawnie ))
 
reklama
czesc dzis nawet fajna pogoda az okno otworzylam jak zazwyczaj i przynajmniej Natalka mi dluzej pospi :tak::tak:
Ragazza to remoncik idzie pelna para super
Michalina jesli bym Dala Natalce picie w nocy to by sie zaraz obudzila ona je mleko kotre jej zageszczam kaszka na noc bo inaczej to bym miala chyba nocke nieprzespana za to Wiki dawalam wode do picia i budzila sie co chwikle nawet teraz gdy ma juz 5 lat musi miec na biurku coas dop picia bo wstaje w nocy i pije
oki posprzatane wiec biore sie za p[rasowanko bo nastepen pranie juz schnie ale duzo nie ma :-D
 
Czesc:-)
Ale dzis jestem jakas zamulona:baffled: nic mi sie nie chce, z rana tak mi sie wstac nie chcialo ze juz mialam nie isc na play grupe, ale w koncu sie zebralam i ruszylam swoje cztery litery;-)
Wiec takim sposobem play grupa zaliczona chetka z wierzchu ogarnieta i obiad przygotowany a co za tym idzie czas na BB:-D


Ragazza witaj po przerwie:tak: Super ze tak sprawnie Wam wszystko idzie:tak:
Tynia ja naiwna czekam na ladna pogode zeby zrobic pranie:-D bo mnie trafia jak widze rozlozona suszarke w salonie i do tego to wszystko schnie bardzo dlugo:wściekła/y:
Graziul witaj w klubie jak ja mam pisac z tel to juz wole wogole nie pisac:zawstydzona/y::-p Mam nadzieje ze juz net sprawny, u nas przedwczoraj wieczorem nie bylo neta:crazy:
HeGie u nas tez ta wrozba jest popularna:tak: Ja tak samo jak Doris jestem z Gdanska;-) a nasza Vicky chwycila za rozaniec:-)
Miachalina to malutka przyzwyczaila sie ze ze starsza siostrzyczka mozna sie powyglupiac:-D
Izunia ma nadzieje ze dotarliscoe szczesliwie i bezpiecznie:tak: Udanego pobytu w Pl:tak:
Renuska oj wspolczuje Ci tak wczesnych pobudek:-( ja to moja Gwiazde to zazwyczaj musze budzic, bo bysmy sie niegdzie nie wyrobily anie do przedszkola ani na playgrupe;-) Za to jak mamy wolne to sama sie budzi zdecydowanie przed czasem:-D

No nic na mnie czas:tak: Teraz trzeba sobie zrobic kawke i w samotnosci ja wypic:-( Milego dnia Wam zycze;-)
 
Witam po przerwie:-).
Ostatnio czasu trochę miałam mało na BB po pochłonięta byłam przygotowaniem urodzin Olinka jesteśmy już po imprezce także mam teraz więcej czasu:tak:.
Serdecznie witam nowe koleżanki fajnie że tyle nowych mamusiek od razu forum się ożywiło :tak:.

Ragazza Ciebie też witam po przerwie,fajnie że wróciłaś:tak:.Czekamy na fotki nowego gniazdka:tak:.

A ja mam dzisiaj luz z chłopakami bo są zajęci nowymi zabawkami na maksa:tak:;-).A mi to oczywiście na rękę.Chwila ciszy mile widziana:tak::-D.
Agaam a ja mam sposób na suszenie prania.Piorę wieczorkiem i na noc koło suszarki stawiam dehumidifer (pewnie zle napisałam ale Ty wesz o co chodzi)i jak wstaje rano to mam pranko suche bez włączania ogrzewania:tak:;-).
Dalej laski pisac co u was słychac:-).
 
hej
ja tez mam zamulony dzień nic mi sie nie chce, jednak brak słońca zle wplywa na samopoczucie...
tez bym sie napila kawki ale mi mąż nie kupił w polskim sklepie mleka a z innym nie lubie , a, że ja pije kawe tylko dla przyjemnosci poprostu lubie dobrą(czego mój mąż nie rozumie bo jemu obojętne)to nie wypije:-(
Juz po prze:-(zkolu wiec koniec free time ale jest zadanie domowe wiec troszke jeszcze spokoju...obiad sie robie pranie tez...
Ragazza a wiesz cos blizej o tym mieszkaniu?jaka cena jaki depozyt czy umeblowane...?jaka to ulica?

Mielismy kupic kotkę na mikołąja Irenie i chyba nie mozemy zwlekac bo co sie dzis w nocy stalo...moze mam paranoje bo mieszkam w dzielnicy ciapatych i oni są tak brudni ze wogole nie moge sie z tym pogdzic, ale w nocy slyszalam jakby cos chodzilo po domu jakby mysz a jak poruszylam łóżkiem które nam strasznie skrzypi to jakby ucieklo w strone kuchni takie cichutkie tuptanie pazurkami...mama mi mowi zebym poszukala odchodow ale nie widze ale jestem pewna ze slyszalam...mąż przeszukal całe mieszkanie przed pracą tak mniej więcej ale ja sie boje ze na mnie wyskoczy...ja mam w mieszkaniu czysto zawsze dbam o to zeby smieci nie bylo ogolnie jestem bardzo nastawiona ze wszystko musi byc czyste i dbam o rozne szczegóły szczegolnie jak jest male dziecko i zeby nauczyc tego duze więc jestem załamana czemu u nas a nie u ciapatych sąsiadow gdzie na dodatek śmierdzi zza drzwi spaloną masalą...zbaczymy dzis w nmocy czy uslysze...bałam sie wstac do toalety i nie odlozylam małej po cyckaniu do jej łóżeczka...no maskakra...a jeszcze po drodze do przedszkola na przeciwko naszego budynku lezy martwy szczur to juz wogole panikuje...ide zaraz po łapke a z tym kotem to już chyba nie mikołaj tylko my i to jak najszybciej;)
 
Hej z wieczorka:-)

Ale dzisiaj ladnie bylo,nie?

IZUNIA-Ty juz pewnie w Pl ,ale mimo wszystko zycze Ci udanego urlopu:-)

Ragazza-WITAJ PO przerwie:-)Wszystko juz macie urzadzone?Jak tam Lenka?chodzi juz?

RENUSKA-ale masz wczesnie pobudki,wow:-Dza pare lat sie wkoncu wyspisz:-D

A ja juz mam bloga cisze ,dzieci spia,maz w pracy:-)Tylko szkoda ze nic w tv nie ma:baffled:
 
witam .
Ja juz odprowadzilam moje dziecie do przedszkola .Obiad mam gotowy ,wiec nie pozostaje mi nic innego jak sie troche ponudzic i pobawic z Jasminka .Poszlabym gdzies bo cieplo dzis ,ale wlasnie sie rozpadalo :baffled:.
Doris - za pare lat to o 6 rano dzieci pewnie beda wracac do domu ,wiec tez sie nie wyspie :-D
Michalina - u mojego znajomego na calej ulicy ,w kazdym domu jest conajmniej jeden kot ,nie dlatego ze wszyscy tak kochaja koty ,tylko wlasnie dlatego ze sa myszy ,a "brudasami " nie sa .Ja sie nie znam ,ale moze (jak to napewno myszy ) to sobie upatrzyly taka miejscowe i juz .
Kasia - no trzeba korzystac jak dzieci sa zajete zabawkami ,bo niestety szybko tez sie nimi nudza :-p
 
CZESC:-)

RENUSKA-ja myslalam o troche blizszej przyszlosci:-Dale racja potem tez nie bedziemy spac tylko czekac na dzieci:-D:-D:-D
U nas tez sie rozpadalo:baffled:

Ale nie tylko tutaj jest problem z tymi szczurami,w Polsce tez.My mieszkalismy w domu jednorodzinnym i my i wszyscy na okolo mielismy koty ,ze wzgledu na myszy,bo jak nie bylo kota to zaraz sie jakas mysz zjawiala.
 
hej wszystkim))
Faktycznie chyba jest cieplo dzis)
ale ja i tak uziemiona bo czekam na deliverke:)
RENUSKA,DORIS- hehe,no faktycznie zleci nam jak nic i bedziemy siedzialy noca w oknie i wypatrywaly naszych pociech ja wracaja z Disco) o zgrozo...juz sie boje tych chwil((
U nas nudy i nie mam pomyslu na obiad...(
no nic ide herbatki sie napic dobrej i chyba dzis zrobie dzien lenia))
Mamuski co tak ucichlyscie znow??? pisac prosze))
 
reklama
czolem co za pogoda paskudna moje dziecko ma dzis szczepionkle i juz z rana mowila ze nie idzie ale mam nadzieje ze jej to przejdzie
MAM DO SPRZEDANIA UBRANKA PO nATALCE OD 0-3 I OD 3-6 PO PRZYSTEPNEJ CENIE MOZE KOTRAS JEST ZAINTERESOWANA:tak:
 
Do góry