reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc .
Dzis jestem pol zywa :-(.Jasmina przeziebiona ,bidula ,lapie te choroby jakby na wyprzedazy byly czy co ? Domin w przedszkolu ,a ja tradycyjnie ,przed kompem ,bo pozniej to juz ciezko znalezc chwilke wolnego czasu .
dziewczyny ,a moje dzieci jeszcze nie byly u dentysty ,wstyd ! W przyszlym miesiacu pojdziemy sie zapisac ,jak nie zapomne :zawstydzona/y:.
Doris - pogoda owszem na jesienny spacerek w sam raz ,tyle ze u mnie byl okropny desz jak wracalam z przedszkola :crazy:.
Przepraszam ,mam w glowie pustke i bola mnie plecy .I jeszcze chyba nie do konca sie obudzilam .
 
reklama
zHej..pogoda dzisiaj jakas nijaka..sama nie wiem czy sie wylaniac czy nie,ale chyba trzeba bedzie wyjsc jakies zakupy zrobic:tak:a jeszcze mam problem bo kupilismy Davidowi spacerowke w PL a on mi w niej wrzeszczy i nie chce siedziec:szok:moze dlatego ze caly czas jechal buzia domnie a teraz jest odwrocony..dobrze ze mam jeszcze drugi wozek bo bylby problem..wczoraj wracalam sie do domu w polowie drogi do sklepu bo tak krzyczal:-D
doris
ja tez jestem zadowolona z tej przychodni tyle ze z moja Emilka mialam troche inny problem.jak miala jakies 1.5 roku poscieraly jej sie zeby..bylo to dla mnie troche dziwne zjawisko bo nigdy czegos takiego nie widzialam no ale stomatolog mowi ze tak czasami jest..a jeszcze w ciazy strasznie pchali we mnie zelazo bo niby anemia i to moglo miec tez cos wspolnego ze scieraniem zabkow..zostaly jej tylko takie male ogarki z dwoch jedynek na gorze,a zeby nie bylo gorzej zabki zostaly lapisowane a lapis utwardza mleczaki i moze dlatego nie chcialy wyjsc..byc moze gdyby tego nie bylo zeby stale wypchalyby te mleczaki..a w PL moja dentystak wziela szczypce i je wykrecila..strasznie to wygladalo,Emilka krzyczala mi troche ale dala rade:tak:u niej to w ogole jak nie zeby to AZS..wczoraj dostalam wyniki badan i wyszlo ze jest uczulona na ziemniaka,marchew,maka pszenna i jakies pylki..takze musze zmienic menu:-(przynajmniej na razie..
michalina witaj na forum:tak:ja niestety nie mieszkam w Twoich okolicach wiec nie pomoge..chociaz bylam gdzies na urodzinach na kulkach chyba na bd8 sprawdze to napisze..a zawsze mozesz w necie poszukac:tak:
Chcialam zapytac jak to jest z playgroups..musze sie zapisywac???bo wiem ze mam u Emilki w szkole i znam jeszcze jedno miejsce gdzie jest..
Renuska zdrowka dla Jasminki,moj maly tez zakatarzony i cos ma troche charczy ale osluchowo jest ok..smarowalam plumex klatke piersiowa i troche lepiej..
ide cos robic..
 
Czesc Dziewczyny:-)
A ja sobie siedze w ciszy:-) moje dzieciatko w przedszkolu, dzis w domku bylam juz o 9;10:szok: ale powiem szczerze ze jakos czas mi sie dluzy bez tej mojej niunki:-D Zaraz sobie pojade na solarium, bo ostatnio blada jestem jak corka mlynarza:-D

Renuska zdrowka dla Jasminki, faktycznie ostatnio cos chorowita jest:-( Moja Vicky tez cos znowu pokasluje:-(niby juz bylo lepiej ale od wczoraj znowu kaszle i do tego katar:wściekła/y: ale poscilam ja do przedszkola bo nie chce zeby znowu miala przerwe, z reszta dzieciaki w przedszkolu tez zasmarkane chodza i nikt sie tym nie przejmuje:sorry2:
Doris ja tez sie zgodze cieplutko dzis oby taka pogoda utrzymywala sie jak najdluzej:tak: Tylko szkoda ze tak mokro troszke:-p
Michalinabd7 witaj:-) zapraszamy do czestego pisania:tak:
Izunia i jak wybralas sie w koncu na playgrupe?? Ojj nie zazdroszcze pakowania ja nigdy tego nie lubie:no:
WerkaMirek ale Ci zazdroszcze tych wyjazdow nad morze:tak: Super ze macie tam rodzinke i mozecie sobie zawsze tam pojechac:tak:

Dobra zmykam juz i jade na to solarium bo jak jeszcze troche posiedze to juz nie zdaze:-) A jade do miasta do tego Pl solarium bo mam tam pare minut jeszcze do wykorzystania:tak:
 
Hej hej:)

ja też jeszcze chwilowo samotna w domu jestem. Potem po maluchy moje trzeba pojechac i skończy się błoga cisza a zacznie wariactwo!!!

Agaam juz miałam napisać że spotkamy się na solarium ale Ty to na koniec świata jedziesz:D ja do naszego idę:) Viki sama została czy Ty wymknęlaś się?

Wisienka na naszej playgrupie jest tak że poprostu tam idziesz i zapisujesz się:tak:
Renuska zdrówka dla malej:)
Izunia idź idź, jest naprawdę przyjemnie na zewnątrz:tak:
Michalina ja to po drugiej stronie Bradford mieszkam ale wiem że są kulki na bd9 koło Farmers boys nazywają się chyba monsters albo jakos tak:))
 
To jeszcze raz ja..
sylwia dzieki za info,chyba sie przejde do emilki do szkoly i tam zapytam..teraz moje dziecko ma do srody wolne to w przyszlym tygodniu chyba to zlatwie..a w jakim wieku byly Twoje dziciaczki jak zaczelas chodzic??? Bo nie wiem czy moj David nie jest jeszcze za maly..
 
jednak byłam na playgroups:)a jeszcze była helath visitor i ważenie było,więc same maluchy.Ale ja ważyłam małego we wtorek więc dzisiaj odpuściłam.Teraz moje dziecko śpi wymęczone.
Troche zmokłam jak tam szłam,ale faktycznie fajnie cieputko.listopad a ja w skórze chodze:szok:

wisienka idz warto.mój ma 5 miesięcy i uważam że warto.czasami to nie wie na kogo ma patrzeć

doris teraz widać jak czytam;-) czytam i nie wiem co:tak:

agaam ja sobie już od pon obiecuje że jak moj wstanie po nocce to ja ide na solarium,dzisiaj piątek i co?jeszcze tam nie doszłam.

W sprawie kulek nie pomoge,bo w sumie nie znam bradford.

werkamirek a wypady nad morze super sprawa.my jak tylko możemy to jezdzimy w weekend.
 
Agaam a gdzie Ty chodzisz na playgroups? Bo ja to sierota jestem, i na dodatek jestem nowa w Bradford i w ogóle się tu nie orientuję. Ale coraz bardziej mam ochotę iść z moją Zuzką na takie zajęcia, mam nadzieję, że jej się spodoba. Podczas tych zajęć mamy nie są przy dzieciach, prawda? A co, jak dzieciaczek zacznie straaaasznie płakać? Bo maja Zuza to straszny nerwus i trochę boję się, że tam się rozryczy...
Fajnie by było, gdybym pierwszy raz mogła się wybrać z którąś z Was, byłoby mi raźniej :-) Która z Was, Kochane Mamusie, chodzi na playgroups w okolicach BD4???
Miłego dnia życzę :-)
 
IZUNIA-spoko:-Dja na poczatku tez bylam zakrecona i posty mi sie mylily:-D

HAGIE-ja wiem ze na bd 4 mieszka duzo Polek i chodza na playgroupe,moze Jstysiak Ci napisze gdzie dokladnie to jest,bo ona tam kiedys jezdzila:-)

Oj ja tez zazdroszcze takich wypadow nad morze,tymbardziej ze ja z Gdanska jestem i mieszkalam bardzo blisko wody,wiec spacerki nad morze bylo na porzadku dziennym ,a tutaj to wielka wyprawa jest.wiec sie rzadko jezdzi.Teraz jak bylismy tylko na 4 dni to codziennie sobie spacerowalismy jak nie Gdansk to Sopot:-D
 
czesc ale naskorbalyscie mialm storche czytnaia:))))
witam nowe forumowiczki
Hagie mi sie wydaje ze zostajesz z mala :tak::tak:ale pewna nie jestem
Wisienka biedna Emilka czyli z tego wynika tak jakby nie mogla nic jesc ze skrobia
Michalina na bd9 jest monster fun to sa kulki dla dzieci znalazlam taka stronke mam nadzieje ze ci pomoze Playgroups & Pre-School Education in Bradford | Local BD7 Preschools & Playgroup | UpMyStreet
co za pogoda ja dzis zmykam do biblioteki a w przyszlym tygodniu moje dziecko ma zajecia christmas craft i bede z nia zostawala orzez 5 tygodni w kazdy czwartek zawsze to cos innego niz monotonia kazdego dnia a juz sie zbliza wielkimi krokami bo jak za zimno to w domku trzeba siedziec oczywiscie gdy oada bo jak nie to mnei nie ma albo do parku idziemy albo do znajomych zawsze cos sie wymysli:))))zmykam trzeba poprasowac jeszcze i ziemniaczki obrac na obiad wiec do pozniej
 
reklama
a tak wogole to dzieki dziewczyny za odp w sprawie tabl.Zaczelam je brac od poniedzialku i narazie czuje sie OK:-D jak mi poszkodza to odstawie i poprosze o jakies inne...

Tak, nad morze to super sprawa. Ja wczesniej mieszkalam nad morzem dwa lata, ale nie zaluje ze sie przeprowadzilam do BD. Bo wole od przypadku pojechac niz na codzien. Wiatry i zimnoo grrr a pozatym w tym morzu sie nie da wykapac ze zwiazku na lodowata wode...


Hagie moja jest jeszcze za mala na playgroups. A ty wybierasz sie do Bierley Centre Childs?Bo mnie tam polozna juz zapisala podobno jest gimnastyka dla mam...

Izunia zazdroszcze fitnessu. Sama bym pochodzila gdzies. Ale nie wiem czy gdzies w mojej okolicy jest. No i samej by mi sie nie chcialo. A nie wiem czy mala by zostala na tak dlugo:(( bo jednak karmie piersia
 
Do góry