reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej Dziewczyny! Mam pytanie, bardzo proszę, napiszcie mi jak wyglądają zajęcia playgroups. Nigdy na nich nie byłam i zastanawiam się, jak to wszystko się odbywa i czy w ogóle warto iść tam z 11-miesięcznym dzieciaczkiem, który jeszcze nie mówi i nie chodzi...co dzieci tam robią? i mamy też? a to jest płatne? i w ogóle piszcie wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy :) Serdeczne dzięki za wszystkie odpowiedzi!:happy:
 
reklama
Cześć wszystkim mamom...
Jestem tu od niedawna z moimi córami i mężem...on pracuje a my siedzimy w domu(starsza poszla wczoraj pierwszy dzień do przedszkola) i fajnie by było gdyby któraś z was była z okoloc BD9 lub BD8/my mieszkamy na pograniczu zeby dzieci mogly sie razem pobawic...brakuje nam naszych przyjaciół z placu zabaw w Polsce i chętnie poznamy nowe mamy z chętnymi do zabawy urwisami...czekam na wiadmości gdzie chodzicie na place zabaw w tej okolicy, gdzie wasze dzieci chodzą do przedszkoli(my wybrałyśmy St Edmund's)...
 
hagie moim zdaniem to jest najlepszy moment na takie zajęcia,one bardzo fajnie rozwijają.u mnie,tam gdzie ja chodze,są dzieciaki w róznym wieku.Jest dużo różnyh zabawek,ake raczej takich rozwijających.rózne instrumenty muzyczne-jak bębenki grzechotki itp.zabawkowe sprzety kuchenne.Dzieci mają mijesce do rysowania,malowania.na dworze jest plac zabaw,i rózne rowerki pchacze itp.na hallowen były dynie do wycinania.raz jak byłam to dzieci śpiewały piosenki.Do tego są jakies przekąski dla dzieciaków i widziałam że rodzice tez jedli(tosty i jakieś owoce)woda i mleko do picia.naprawde warto.i one są darmowe.ale trzeba się zarejestrować.mnie akurat rejestrowała health visitor jak przyszła na wizyte domową po urodzeniu
 
Dziewczyny, czy któraś wie gdzie znajdziemy sale zabaw dla dzieci, takie z basenami piłkowymi i labiryntami?Najlepiej jak byłyby w okolicach BD9 lub
BD8
 
Czesc Wszystkim:-)
U nas jakos leci ostatnie dni spedzamy z tesciowa bo juz w poniedzialek wraca do Pl, a my znow zostaniemy sami:-p
Ostatnio tak sie zbieralam do okulisty i w koncu poszlam i co sie okazalo.... ze musze nosic okulary:szok::szok: ale na szczescie wada nie jest jakas duza i wystarczy nosic tylko do ogladania Tv i do czytania:szok:

HaGie Witam i ja:-) milo ze do nas dolaczylas:tak: jesli chodzi o play grupe to ja jak najbardziej polecam, fakt ze Twoj maluszek nie do konca ze wszystkiego skorzysta, bo bynajmniej u nas jest tak ze najpierw jest zabawa, potem jest opowiadana bajka po bajce ida zjesc ciasteczko i napic sie soczku, potrem znow zabawa nastepnie ida robic jakies prace plastyczne:tak: no i na koniec siadaja wszyscy w koleczku i spiewaja piosenki:tak: Wiem ze na kazda play grupie pewnie jest inne, ale mimo wszystko mysle ze warto poojsc z dzieckiem zeby mialo kontakt z dziecmi i jezykiem:-) ahaa no i mamuski w tym czasie plotkuja i pija kawke:-)
Izunia1986 masz racje ja tez wole byc troszeczke na uboczu;-) Ale tutaj na forum sa same fajne LAski:-p A gdzie chodzisz na fitness jesli mozna spytac?
Wisienka ja tez jeszcze dentysty nie mam dla Malej:sorry2: a jesli chodzi o tego dentste w Weakfield to ja nie znam ale slyszlam duzo zlych opini na jego temat:-(
Sylwiam a ktora kortka sie tak zniszczyla? A kupowalas ja na ebayu czy w sklepie? bo moze jak w slepie to mozna zlozyc reklamacje??:sorry2: w kocu kortka nie powinna zniszczyc sie po praniu:confused:
Emilka ja Cie podziwiam ze sama wychodzisz nad ranem jak jest ciemno jak w d***:szok: ja to bym predzej umarla na zawal niz wyszla:-p niestety ja to jestem taki boidudek:-p

Kurcze podglad mi sie skonczyl:crazy: i juz nie wiem co komu:no: niestety skleroza z wiekiem postepuje:-D
Ide kawke zrobic bo ta dzisiejsza pogoda do snu zacheca:-p
 
Witam dziewczyny

ja znow mialam przerwe w pisaniu.
Weekend spedzilismy poza bradford, pojechalismy cala rodzinka do mojego kuzyna na polnoc. Pooddychalismy troche morskim powietrzem...
A po weekendzie dochodzilam do siebie, porzadki dopiero skonczylam prasowac sterte...

HaGie ja mieszkam na BD4 i 3min od asdY:))
 
hej hej

Ale pogoda do bani.miałam iść na plygroups,ale jak będzie padać to nie idę,bo zanim dojdę to już morna będę.Ale może przestanie.

Ja też slyszałam dużo negatywnych opini na temat dentysty w Wekfield.podobno wszystkie zęby są "do wyrwania"i koleżanka się sama o tym przekonała,ale zwiała z krzesła i poszła do swojego angielskiego dentysty i ząb zrobił.Więc podejście"polskie jest lepsze"nie zawsze się sprawdza.

Agaam ja chodzę na fittness do mnie do Cleckheaton.fajnie tak wyjść z domu i zrobić coś tylko dla siebie:)

Ja musze wkońcu wziąść się za spakowanie Nas,bo weekend zleci a we wtorek rano lecimy.

Narazie to ide na śniadanko:)
 
reklama
Czesc

Faktycznie pogoda taka sobie,ale jest cieplo jak na Listopad:tak:idealna pogoda na spacerek.

MICHALINAB7-Witaj na forum:happy:ja nie mieszkam w tamtych okolicach ,ale wiem ze jest tam pare takich miejsc,ale niestety adresu nie znam:-(wpisz sobie w google to moze Ci sie cos pokaze:happy2:
A w jakim wieku masz dzieci?

HAGIE-ja tez uwazam ze to jest dobry wiek na pojscie na taka playgroup:happy:

WISIENKA-ja tez naleze do tej przychodni na bd4 i jak na razie jestem zadowolona:tak:

IZUNIA-ale ja nie napisalm ze poszlam jak moje dziecko mialo 8 miesiecy:-Dtylko czekalam na przyznanie mi przychodni 8 miesiecy:-Da David mial wtedy jakies 1.5 roku jak pierwszy raz poszedl do dentysty:tak:
 
Do góry