reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam!!!!!
Pogoda nam chyba dzis dopisze miejmy nadzieje:-):-):-):-)U nas po staremu chociaz Daniel ma strasznie dziasla spuchniete i dzis nocka nie byla za ciekawa:-:)-:)-(
wisienka-przyjemnego urlopowania:-):-):-)
agnieszka uk-zdrowka dla Ciebie:-):-):-):-):-):-)
agaam-noo niestety tylko nam zostalo cieszyc sie ze deszcz nie pada:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kasia8118-no szkoda ze wam odwolali wywiadowke:-:)-:)-:)-(
graziul-nie dziwie ci sie w sprawie butow lepszy wybor w PL,bylam ostatnio zobaczyc buty na zime i nic mi sie nie spodobalo a ceny kosmiczne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
emilka -super ze humorek ci dopisuje ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny
można dołączyć??szukałam jakiegoś forum dla mam z bradford i znalazłam Was.Jesteście już zgrane i nie chce się wtrącać,ale pomyślałam że jak mieszkamy w jednym mieście to warto się poznać.
No więc tak:
mam na imię Iza,i mieszkam w Cleckheaton(BD19).
Mam synka 4,5 miesiąca .Jest słodkim dzieckiem,chociaż czasami daje do wiwatu:)jak to dziecko.
No to tyle w skrócie
 
Hejka:)
Znow wszystko od poczatku sie zaczyna tydz:-):-):-):-):-)Pogodas super oby sie jeszcze utrzymala:tak::tak::tak::tak:
U nas weekend minal spokojnie w sobote sprzatalam a wczoraj luzna leniwa niedziela:-D:-D:-D:-D:-D
izunia1986-witaj na forum:-):-)Pisz czesto;-);-);-)
 
Czesc :-)

IZUNIA1986-Witaj :-)Ja mieszkam na bd12 wiec niedaleko Ciebie:-):-)

WISIENKA-jak tam po wywiadowce??Ja mam u moich w czwartek ciekawa jestem co mi panie powiedza:eek:

Jak tam dziewczyny po weekendzie?pogoda dopisala wczoraj super,nie?
 
hejka
Ja juz gosci pozegnalam w sobote :-:)-:)-(.Dzis poniedzialek wiec trzeba sie ogarnac i wrocic do zeczywistosci .
Izunia -witaj !
Alexnow - jak tam dzis nocka ? U mnie tez zarwane nocki .
Poczytalam co tam u Was ,ale jakos ciezko jest mi sie wkrecic :zawstydzona/y:po takiej przerwie .A jeszcze G.ma teraz tydzien wolnego ,ale postaram sie pisac regularnie :tak:.
 
Czesc Wszystkim,
ja dopiero teraz mam chwilke zeby cos skrobnac:tak: Dzis bylysmy w przedszkolu, Vicky nie odstepowala mnie na krok:sorry2: dopiero po dobrej godzinie udalo mi sie wymknac:tak: Babeczki mowily ze bylo calkiem ok tyle ze Vicky miala niezbyt dobry humor jak przykleila sie do jednej babki to nie opuszczala jej na krok:-p:-p Ale co najwazniejsze nie plakala:tak:


Izunia witaj na forum, zapraszamy do czestego pisania:tak: ja tez jestem z bd12 wiec nie daleko:tak: A w cleakheeton mam brata;-)
Renuska domyslam sie ze jest Ci przykro ze rodzinka juz wyjechala, ja tez bardzo nie lubie pozegnan:-(
Doris u nas Weekend minal spokojnie;-) i jak zwykle za szybko, odkad P pracuje w soboty to wogole szybko ten czas leci:-(
Alexnow ja nie lubie zaczynac tygodnia, zawsze jakos ciezko mi sie wkrecic po wolnej, rodzinnej niedzieli:sorry2:

Dobra uciekam do mojego dzieciusia:-) Milego dnia zycze wszystkim:tak:
 
Hej:)
Rany jak przed chwilą u nas lało:szok: W okna tak waliło że myślałam, że powybija, masakra.
U mnie dzieci już na szczęście śpią.

Izunia witaj:) Dużo pisz to na pewno szybko się wkręcisz:) jak ma na imię Twoj synek?
Werkaimirek a co u Ciebie?? Wszystko ok? Nie odzywasz się długo....
Agaam moja też wcześniej tak miała, zawsze uwieszona była na Becky a potem na Joannie:-D Mówiły że nawet do kibelka nie mogły wyjść:-D
Dorota Wisienka pojechała do Polski więc pewnie prędko tu nie zajrzy:)
 
hej hej
Fajnie że mnie ciepło przyjęłyście.Fajnie tak z kimś pogadać z okolicy.Jakoś mało tutaj znajomych mamy.
u nas też lało jak cholera.sygnał z anteny straciliśmy.a do tego zimno się zrobiło jak diabli.Zima idzie:no:

mój synek ma na imie Nathaniel, i już sobie śpi.Wiec mam chwile dla siebie.Bo w ciągu dnia nie bardzo.

W sumie nie wiem gdzie jest Bd12.
Widze że Wasze dzieciaczki już duże.do szkoły lub przedszkola chodzą.Ja musze pochodzić po pytać o miejsce dla mojego szkraba,bo w marcu trzeba wracać do pracy:(niestetya może dopiero w czerwcu jak wezme te 12 tyg bezpłatnego.Zobaczymy
 
reklama
witam kobietki z wieczorka ale pogoda nam się popsuła :wściekła/y:u nas weekend troszkę marudny przez małą ale spoko :tak:
agaam
to super że lalunia taka dzielna w przedszkolu :-D
renuska szkoda że rodzinka odjechała powrót do rzeczywistości :tak:;-)
izuna witamy na forum super że ktoś do nas dołączył warto....:-) ja mieszkam w shipley to troszkę jest :-D
 
Do góry