reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc ja dzis kosilam trawe byla mega duza i ogrod wyglada calkiem inaczej z tylu posadzilam jeszcze marchewke i pietruszke ciekawe czy cos wyrosnie hihihihhi obiadek juz zaliczony Natalka spi jeszcze a Wikusia jak sobie malowal farbkami tak pomalowal i siebie takze kapiel juz ma zaliczona i jedna mniej z glowy
Agnieszka ty same pysznosci robiasz ja ostatnio wcale nie pieke ale juz za mna chodzi kopiec kreta albo miodowiec wiec napewno cos zrobie a co do bariery jezykowej to sie nie martw da sobie rade i szybko zalapie ja o Wiki tez sie martwilam a teraz smiga jak nie wiem a jak nie wie czegos to pokazuje najwazniejsze to zeby umiala powiedziec ze chce do toalety albo pic ja tego najpierw ja nauczylam
Alex sto lat sto lat !!!!!!!!!!!!!!!!
Graziul a co z toba????????????
Marta
i jak Maja sie teraz czuje???????
Renuska tak zawsze z dziecmi jest ze nie wszystko kupisz musisz sie chyba wybrac sama na zakupy
 
reklama
witam w sobotni ranek:) DZIEWCZYNY POLECAM FARMĘ ST. LEONARDS JEST SUPER:)))))wczorajsza wycieczka nam wypalila polecam to miejsce a i pogoda także dojazd spoko wysiadasz kolo hotelu co mozna spytac sie kierowcy na druga strone przejsc i caly czas prosto- dojazd bez problemu.sa tam osiolki, koniki, świnki , owieczki, kózki, kury,strusie,krowy oraz male zwierzatka ,które mozna glaskać maja chodzila z fredka na smyczy hehheeh glaskala króliki i swinke morską no i byly nimfy papużki oraz wąż.raczej wszystko wymienilam hehehehheehheh poza tym jest też pomieszczenie zabaw duże tak jak na kulkach, na powietrzu sa dwa place zabaw dla mniejszych, większych dzieci i mnóstwo pola na koc więc i zaliczylyśmy piknik na powietrzu jest tez kawiarnia można coś kupic do jedzenia ja mialam prowiancik ze sobą. no i można zjeżżać na workach majka to uwielbia wszelkie wielkie zjeżdżalnie ja nie --ale czego się nie robi dla dziecka jak chciala zjeżdżać ubaw miala no i inne atrakcje ale nie opowiem wszystkiego, bo może któraś się wybierze :) mykam robić śniadanko a moje dwa robaczki buszują na lóżku i się wygupiają :))))pozdrawiam
 
Witam:-):-):-)
Dawno mnie tu nie bylo,ale niestety moja siostra wczoraj poleciala do domciu:-:)-:)-:)-(U nas wszystko po staremu,oprocz ze moj sobie reke uszkodzil i ma usztywniona :-:)-(Dziekuje serdecznie za życzenia urodzinowe na nk i fb oraz tutaj:-):-):-):-)
nika-super ze wycieczka sie udala:-)
agnieszka uk-szkoda ze nie bylo cie na kawce:-:)-(A sny masz super tez bym chciala znalesc kase a tu d...:-D:-D:-D:-D
agaam-ja mam nie daleko na basen ,ale jakos nie mozemy sie wybrac zawsze cos wypadnie :tak::tak:
Nic uciekam bo niuniek jest glodny pa:-D:-D
 
hej dziewczyny
ja w zeszlym tyg nie pisalam bo mama zrobila nam niespodzianke i przyjechala do nas na caly tydzien moj L wzial sobie szybko wolne takze prawie codziennie latalismy po miescie bylismy kilka razy na bowlingu,w kinie,na dyskotece,w loydsie i na kolacyjkach takze wyszalalam sie za ten caly czas kiedy siedzimy w domu.mama kochana siedziala wieczorami z dziecmi i jeszcze sie cieszyla ze moze z wnuczkami posiedziec:-)aha no i remont malej pokoju skonczylismy,w koncu sama spi u siebie i mamy swiety spokuj w nocy:tak:
nika chyba juz czesc dziewczyn byla na tej farmie ja tez z reszta ;-)i cos mi sie obilo o uszy ze dziewczyny mialy spotkanko tez na farmie calkiem nie dawno.:tak:fajnie ze sie dobrze bawilas,moja nelka tam zawsze tylko biega od klatki do klatki i wielkie piszczenie urzadza.:-D
sylwia ty wczesniej pytalas czy sie przeprowadzilismy a ja juz nie pamietam czy ci odpisalam:zawstydzona/y:nie przeprowadzilismy sie i chyba na razie tu zostaniemy bo musimy teraz jeszcze zrobic troche w domu w polsce , dlatego pomalu odswierzamy to mieszkanie zeby jakos wytrzymac tu jeszcze troche.:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej
dzis dzien do niczego. mialysmy z Nikola jechac do Shipley na basen, ale pogoda sprawila ze siedzimy w domu. lenimi sie z coreczka:-)
jutro musimy sie przejsc jeszcze raz do Nikoli szkoly a pozniej to chyba skoczymy na kulki kolo Lister Parku- moze ktoras dolaczy? zapraszam
 a u was laski co slychac? 
 
Czesc :)

Ale dzisiaj pogoda byla :(prawdziwa jesien

M02....-fajnie ze tak intesywnie wykorzystaliscie czas jaki Wam dala twoja mamuska :)

NIKA-mi ta farma tez sie strasznie podoba :)

AGNIESZKA UK-a jak Twoja Nikola nie moze sie doczekac jak do przedszkola pojdzie ?

a u nas dzisiaj wielka niespodzianka byla :)
David i Marcel nauczyli sie jezdzic na rowerach bez bocznych kolek.Wkoncuuuu
Kupilysmy z Sylwia tak balance rower i Oni nauczyli sie na nim rownowage lapac,bo sobie nogi do gory puszczali a rower dalej jechal .
A potem wsiedli na swoje i pojechalai.Davidowi musialm na poczatku troche pomagac ,bo sie rozpedzac nieumial ,ale potem juz sam wsiadal i jechal,potem to juz na stojaco jezdzili :)
Ale jestem z nich dumna :)
 
Doris ,Sylwia - no to teraz mamuski dumne jak sie patrzy ! Szybko im poszlo .
Agnieszka uk- na taka pogode tez bym sie na basen nie wybrala .No wlasnie ,Nikola zadowolona ze idzie do przedszkola .
m0205..- ale sie wyszaleliscie ,zazdroszcze .
Dobra ,lece bo jeszcze Jasmina nie umyta ,a pospala nam dzis tak dlugo ze az w szoku jestem .Wychodza jej 2 zeby i jest troszku jakby nie do zniesienia ,ale damy rade .
 
Witam dziewuszki!

Przepraszam ze tak dlugosie nie odzywalam. Troche mialam zamieszania. Kompletowalam do konca wyprawke. Wkoncu przyslali mi moj wozeczek z Polski itd. Bylo wielkie pranie, prasowanie:eek: ( ohh )
Takze juz torba do porodu tez spakowana....

remont takze dzisiaj zakonczony i jutro bedzie ustawianie mebelek i porzadki!!!!

Teraz pozostalo mi czekac, zostalo 3.5tyg...
Dziewczyny czy wy tez tak mialyscie pod koniec ciazy? strasznie boli mnie miednica szczegolnie w nocy, ciezko mi wstac z lozka do WC...I nie raz mam wrazenie ze dziecko mi zaraz wypadnie...hehe:-D:-D
 
Hejka z rana:-):-):-):-)
Pogoda dzis za oknem nic ciekawego nie zapowiada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Wazne ze szkola dzieciakom sie zaczyna bo w domu mozna zwariowac:szok::szok::szok::szok::szok:
renuska-wszystkiego najlepszeg w dniu urodzin!!!!!!
sylwia,doris-macie zdolnych chlopakow:-):-):-):-)
m02-to super niespodzianke mama wam zrobila:-);-)
werkamirek-wspolczuje ci ostatnich tyg ciazy;-);-)Ja tez tak mialam w nocy masakra a jeszcze tydz pozniej urodzilam to juz byl szczyt wszystkiego,ale najwieksza radosc to jak juz maluszek jest na swiecie to o wszystkim sie zapomina:tak::tak::-D:-D
A co z reszta dziewczyn:confused::confused::confused:Pisac laseczki:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Witam.
Rany laski co za pogoda normalnie nie mam chęci się ubrac.
Renuska sto lat.Wszystkiego naj naj.

WerkaMiren no ta końcówka ciąży jest uciążliwa.ale już tak malutko ci zostało dasz radę.

agnieszka uk my z kuleczek odpadamy pogoda zniechęca zdecydowanie.



mo25...ale Ty jesteś szczęściara.To się wybalowałaś za wszystkie czasy.
 
Do góry