reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hejka .Pora i na mnie zeby cos napisac .Pogoda dzis dopisala wiec sie nie nudzilismy .Z rana krotki spacerek do sklepu ,pozniej wiekszy spacerek do miasta .Chcialam sobie kupic buty i prezenty bo szykuja nam sie dwie imprezy urodzinowe ,a Dominik jeczal w domu ,wez mnie ze soba ,no to wzielam .Chlopina mi polegl po 4 sklepie :-D.Ale nie ma tego zlego ,botki kupilam ,a prezenty jeszcze nie :crazy:.
Agaam - jak tam po basenie ?
Agnieszka uk - to pozno Nikola zaczyna .Zobaczysz ze najpierw to tak glupio rozstac sie z dzieckiem ,a pozniej to bedziesz tylko patrzyla zeby ja zostawic .
Kasia - sloneczko swieci do tej pory wiec pewnie skorzystalas jeszcze z pogody .
 
hej wieczorkiem
moje dziecko konczy kolacje i zaraz zmyka na gore. moj wroci okolo polnocy a ja niestety bede stala przy desce do prasowania:-(. dzis byla taka piekna pogoda ze 2 pralki ciuchow wstawilam w tym posciele. 
musze sie wam pochwalic ze dzis zrobilam sama 'chicken tikka'    po 16 naszla mnie chcec i skoczylam z nikola do sklepu bo brakowalo mi imbiru i kolendry i sama upichcialam szybciutko. wyszlo pyszne. teraz juz nie musze zamawiac:-) moge zrobic sama

Aagam- sama nie wiem dlaczego dopiero 27 nikola idzie do szkoly. fakt troche pozno. za to 12 wrzesnia maja przyjsc na wizytacje jacys ludzie ze szkoly. w liscie nie ma napisane dlaczego. ale ta wizytacja bedzie trwala ok 20 min. moze chca zobaczyc w jakich warunkach mieszkamy. hmmm niewiem

renuska - wiem ze bedzie wlasnie tak jak piszesz. ale ja najbardziej martwie sie bariera jezykowa:-(
 
Hej:)

Ja wpadam na chwilę w przerwie w prasowaniu. Ciuchy już skończone, została tylko pościel.
Ciekawe czy jutro też będzie tak ładnie.

AgnieszkaUK my też mieliśmy taką wizytację zanim Marcel zaczął szkołę. Chyba wszyscy tak mają i nie wydaje mi się że chcą sprawdzić jak mieszkamy. Przyszły dwie babki, jedna dawała mi jakieś świstki do podpisania i tłumaczyła jak to będzie wyglądać a druga próbowała zabawiać Marcela, ale że on dzikus to się nie dał:rofl2:
A szkołę Nikola późno zaczyna bo oni najpierw dają czas na zaaklimatyzowanie się "starszym" dzieciom a później na raty przychodzą nowe, żeby panie w pierwszych dniach mogły poświęcić nowym więcej czasu:tak:
 
Majeczka smacznie spi a jak jak zwykle do kompa zasiadlam... chociaz musze sie szczerze przyznac ze chyba za duzo czasu przed nim siedze :( grrrrrrr.... internet uzaleznia!!! w szczegolnosci mnie :) U nas dzis spokojnie nie bylo bo Majka strasznie marudzila i zalila sie po dzidzuisiowemu... w pewnym momencie naprawde wydawalao mi sie ze ja cos boli dlatego zaaplikowalam jej paracetamol.. po czym padla i spala 3 godziny!!! dlatego tez zrezygnowalam z dzisiejszego treningu :( no ale mam nadzieje ze we wtorek nadrobie :)
Agaam - moge ja przywiesc do Ciebie we wtorek???
agnieszkaUK - to Nicolka juz do szkoly..... ech jak ten czas smiga....
sylwia - moze do mnie wpadniesz na prasowanie? wlasnie lezy sobie sterta na stole i czeka az sie za nia wezme :(
renuska - Dominik dzielnie chcial Ci dotrzymac kroku , a ze sie przeliczyl to inna sprawa.... :) Bidulek...
 
hej
wlasnie wstawilam musfinki do piekarnika, bo zerwalam wczoraj od sasiada jerzyny. pranie sie robi. obiad mam gotowy. jak tylko pranie mj sie skonczy to wyruszam do lister parku. moze ktoras ma ochote do mnie dolaczyc?

Alexnow- Wszystkiego naj naj naj:-)

syliwa- a ja glupia stresowalam sie ze chca mi mieszkanie ogladac :-) hahah dzieki za wyprowadzenie z bledu

marta- fakt czas zlecial szybko. jestem ciekawa jak bedzie wygladaj nikoli pierwszy dzien w szkole hahha. ja pamietam swoj pierwszy dzien w zerowce. nie plakalam ale stresowalam sie bi nikogo nie znalam. i pamietam jedna kolezanke co nie mogla przestac plakac:-)))


dzis mi sie snilo ze £150 znalazlam. taki sen zle wrozy:-( tzn ze dzis wydam jakies pieniazki. wolabym je znalezc:-)
 
reklama
Czesc:-)

Ja dzis jakos bez wikszego humorku i sama nie wiem czemu:sorry2:
Na dworze dosyc ladnie chociaz teraz tak troszke niebo poszarzalo:dry: Bylam na malym spacerku z Vicky u tatuska na przerwie( Marta mam przesylke dla Ciebie;-)) Mialam isc jeszcze z Mala sie przejsc ale jak juz weszlam do domu to mi sie odechcialo:zawstydzona/y: Ehh trzeba jeszcze obiad przygotowac i oby do 15:tak: A potem na zakupy:tak:

Alexnow Wszystkiego Naj Naj duzo zdrowka i pociechy z rodzinki:tak:
Renuska a dziekuje na basenie jak zawsze fajnie:tak::tak: Mala sie wypluskala i byla zadowolona a na tym nam najbardziej zalezy:tak: Ta Nasza Gwiazda wody sie wogole nie boi skacze z krawedzi basenu do wody zanurza sie cala a jak wyplywa to mega szczesliwa:-D Nawet nauczyla sie nurkowac:szok: Zamyka oczka nosek i buzka i nurek do wody:-)
Agnieszzkauk no to Sylwiam odpowiedziala nam na pytanie dlaczego Nikola tak pozno zaczyna:tak:
Sylwiam i jak poprasowane wszystko;-) Ja ostatnio myslalam sobie zeby kupic porzadna deske do prasowania i zaczac prasowac, ale ciekawe jak dlugo by mi sie chcialo:-D
Marta oczywiscie ze mozesz Maje przywiezc we wtorek:tak::tak: Ja doszlam do tego samego wniosku co Ty ze internet uzaleznia:szok:

Dobra spadam szykowac obiad, i moze jakas kawka bo jeszcze dzis nie pilam:tak:
 
Do góry