reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
heeej:))
Ja wpadlam tylko na chwile sie przywitac i zyczyc duuuzo zdrowka chorowitkom:))
Moje plany dzisiejsze calkiem ulegly zmnianie..bo moj maz wczoraj po 21 oswiadczyl ze ma wolne..tzn ,jedzie do pracy ale za 1-2h wroci bo podlaczy tylko jakies kable:) Tak wiec trzeba ten dzien jakos wykorzystac:) Zycze wAm milej zabawy gdziekolwiek by to nie bylo! zmykam do dzieci,do potem,paaaaaa
 
Dzieki dziewczyny :)

A ja bylam z Davidem u lekarza i dostal antybiotyk.....w sumie sie nie dziwie,bo niedawno przeciez Kuba mial zapalenie migdalow,do tego doszla mu jeszcze biegunka,dzisiaj juz 4 razy byl w toalecie ...ach jak nie jeden ,to drugi.
Ale napewno juz jutro bedzie sie lepiej czul.

ASIUNIA-ciekawe co tam jest zgrane w tym accencie....dziwne to wszystko.

Milego kulkowania :)
 
cześć laski jak tam po kulkach wybawili się sorki że nie byłam z wami :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
u nas oki :-):-):-):-)
doris mój brat wynajmuje taką działkę tam zrobil sobie tam ogródek z warzywami i szklarnie ,,,, i dla dzieci domek i altanke :tak::tak::tak: spore to jest i myślałam że tam zrobię a tu lipa bendzie chyba ..życzę zdrówka dla małego:tak::tak::tak::tak::tak: dobra odezwę się wieczorkiem...;-);-);-);-)
 
Hej mam nadzieje ze sie dobrze bawilyscie na tej farmie:-)

Graziul sorki ze nie odp, nie mysl ze sie gniewam. Sama spedzam kazda wolna chwile z moim M, tym bardziej ze tak zadko jest w domu. Tyle "h" robi...
Dziaciaczek kosztuje, a pozatym remont nas czeka...

Odpoczywam ile wlezie, apetyt mi tak wzrosl ze mnie to przeraza. Ciagle bym jadla. A jak tylko zjem to malutka skacze z radosci i z kiszek mielone robi....
 
czesc .Co jest ? Pisac ,pisac ! My dzis mamy pol leniwa sobote ,tzn .totalny chaos ,nikomu sie nic nie chce z tych czynnosci kt.wykonuje sie w sobote ,porzadki i takie tam ,tylko kazdy robi co mu sie chce .Ja bylam dzis tylko na malutkich zakupach z Jasminka ,i powyrywalam chwasty w ogrodzie (nareszcie :zawstydzona/y:).
Emilka - no taka dzialeczka to super sprawa .Sama tez chcialabym miec ,tylko ze ze mnie taki ogrodnik ,ze pietruszka na oknie wyrosla na 5 cm. i padla ,a o szczypiorku nie wspomne :-:)-D.
Dziewczyny dobrze ze sie wycofalyscie z tych kulek ,bo pogoda wczoraj byla do bani .Mam tylko nadzieje ze z kazdym dniem bedzie juz coraz ladniej ,bo przynajmniej padac przestalo :-D.
 
reklama
ale tu pusciutko :) ja leniu****é , tak samo bylo wczoraj.. moj M wziol sie za porzadki a ja leniuchowalam, potem male zakupy i sobota zleciala..
renuska - nakulkach bylysmy :) zrezygnowalysmy z farmy:)
dziewczyny moze dalybyscie sie namowic na kawke u mnie w srode??? pisac ktora chetna :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry