reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc laski

Nie zniknelam, nie zniknelam, tylko chwilowo nie mialam czasu, zeby cos naskrobac. Od poczatlku tego tygodnia znowu latalismy po bankach, adwokatach itp. Kredyt juz mamy calkowicie zalatwiony, ale powiem wam, ze latwo nie bylo. Bardzo duzo podpisywania papierzysk i w ogole. Chcielismy najpierw, zeby kredyt byl tylko na K, ale nie dalo rady, bo jemu max by dali samemu 90k, ale przy 25% depozycie. Wiec jednak stanelo, ze razem bierzemy, bo wtedy mozemy z 10% nawet 150k wziasc. Ogolnbie wyszlo na to, ze w obecnej sytuacji na rynku kredytowym jesli tylko jedna osoba pracuje w rodzinie i ma dochod nizszy niz 25k to praktycznie nie ma szans na kredyt. Tym bardziej, ze zadne benefity itp do dochodu sie nie wliczaja. Ehhh, no, ale dobrze ze jakos inaczej dalo sie to rozwiazac. Teraz bedziemy jakies 6tyg musieli jeszcze czekac na wycene i inne takie *******y, wiec do odebrania kluczy jeszcze nam daleko.

Acha, wszystkiego najlepszego dla ostatnich solenizantow!!!

alexnow - u mnie tez ani obiadu, ani pomyslu na obiad

sylwia.m - ja tez niedlugo bede to przechodzila- zapisalam Lenke do przedszkola od wrzesnia na dwa razy w tyg po 5 h. zobaczymy czy da rade.

doris - ty to masz fajnie, ze masz tu rodzine - zazdroszcze Ci tego komforty psychicznego. :-D

Dobra lece laski brac sie za prasowanie. Pogoda taka ladna, a ja musze to w koncu zrobic. :-(
 
reklama
hejka ,wrocilam juz w miare do swiata zywych .Wczoraj to juz myslalam ze zejde tak mnie glowa bolala .I G.nie poszedl do pracy bo musial siedziec z dziecmi i nic sie nie przespal ,sam wygladal jak ledwo zywy .
Ragazza - a tam czekac ,wazne ze juz wszystko jest pozalatwiane .
Alexnow - mi zawsze sie ciezko wstaje ,no chyba ze wstane powiedzmy o 9 ,ale tak dobrze to nie mam .
Zmykam juz obiad robic bo mowia ,ze glodni :baffled:
 
Hej kobitki:D
ja walczę ze sprzątaniem, prasowaniem , gotowaniem i Majką... jak sobie pomyśle to ż....ac mi sie chce.... Ale jak trzeba to trzeba... w przyszłym tyg przylatuje kumpela to sobie odbijemy :D
kasia - żyję.... tylko ostatnio mam mega dola ... spowodowanego... życiem...:(
sylwia - dzielna ta Twoja Olivka wiec apewo da sobie radę w przedszkolu :D
raganzza - super że już macie kredyt:D graki
renuska - Co tobie? Bylas u lekarza?zdrówka
doris - chodzicie na te rolki? bo ja bym sie wybrala z wami:D
ok uciekam... obiecuje sie odzywac czesciej :D
 
hej :)
Ja nie mam w ogole czasu zeby byc na forum..
Porod mialam okropny, wyciagali malego a mnie nacinali :(
urodzil sie 3150g, chociaz 5 dni po terminie
Ja juz doszlam do siebie, zaraz idziemy na spacer :)
Pozdrawiam wszystkich :0
157ejo2.jpg

http://i52.tinypic.com/157ejo2.jpg a oto Oskar :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam.
U mnie chłopaki juz dawno odlecieli to jest trochę spokoju.

Alexnow dzięki za kawkę mam nadzieje że chłopaki za bardzo Ci nie nabałaganili na ogródku.A ja ledwo weszłam to od razu wsadziłam ich do wanny.Tacy byli usmarowani że szkoda gadac.

Ragazza a czemu chcieliście wziąsc kredyt tylko na K?My jak byliśmy miesiąc temu w naszym banku żeby sprawdzic ile ewentualnie możemy dostac kredytu to babka z banku brała tez pod uwagę benefity.Ale pewnie w każdym banku inaczej.A czemu wy musieliście biegac po bankach od tego nie jest broker?Fajnie ze już macie przyznany kredyt.Pewnie teraz śpisz już spokojniej.

Wredotka mały cudny.Super są takie maluszki.Zobaczysz szybko zapomnisz o bolesnym porodzie i zaczniesz planowac kolejną ciąże hihi.

Marta1979 proszę mi tu się nie dołowac.I ładnie pisac co by tu towarzystwo rozruszac.

Renuska ból głowy pewnie już minął wiec nie masz już wymówki żeby nie pisac.
 
cześć kochaniutkie :-):-):-) DZIĘKUJE BARDZO ZA ŻYCZONKA !!!!! ja nawet nie mam czesu kiedy pisać bo ciągel zabiegana ,a na dodatek Natalka dziś rzygała jak nie wiem i od czasu do czasu taki ma okropny kasze ze szok chyba pójdę z nią do lekarza jutro bo tak mi zmarniała ostatnio:-:)-:)-:)-(
kasia kasiuniu przepraszam że nie byłam na kawusi ale z tego wszystkiego zapomniałam i jeszcze mam dzieciaków od siostry to już całkiem ,to chłopaki się wyszaleli :-);-):tak:
marta19 to biedulko zabiegana jesteś :-Dto tak jak i ja :-):-) to masz gości niedługo :tak:to odbijesz :-D buziaki dla Majeczki :-)
WREDOTKA malutki śliczny a ból szybko zapomniesz !!!! też tak miałam moja N ważyła 3.600 ;-) życzę zdrówka !!!!
ragazza super żę kredyt załatwiony tera to z górki :tak:;-)
sylwia to Olivcia już do przedszkola poszła dzielna lalunia !!!:-) życze zdrówka dla laluni :tak:BUZIAKI DLA MAŁEJ ;-)
DORIS to wymęczyła cię rozmowa z małym!!!!:-) ale masz dobrą siostre dzieci zabiera ca cały dzień:-D:-D:-D
renuśna zdrówka kochana życzę :-):-):-)
OKI LASKI UCIEKAM BO JUŻ NIE WIEM CO KOMU PISAĆ POSTARAM SIĘ CZĘŚCIEJ UDZIELAĆ BUZIAKI DZIEWCZYNKI:-):-);-);-)
 
Hej

Ja dzisiaj totalnie niewyspana, bo Lena cala noc sie wiercila, poplakiwala. K do niej wstawal, ale ja i tak spac nie moglam. Ehhhhh.... . W lodowce nic nie ma, pustki normalnie, a ja nawet nie mam sily, zeby po cos wyskoczyc do sklepu.

Wredotka - maly przesliczny. Na pewno ten Twoj slodziak wynagrodzi ci wszystkie porodowe cierpienia. ;-)

Kasia- kredyt chcielismy tylko na K, bo jak mnie zwolnia z pracy niedlugo, to nie chcialam, zeby kredyt mi wisial na glowie. No, ale trudno - bedzie na nas dwoje. Co do brokera - wg mnie to strata czasu i pieniedzy, bo brokerzy - nawet ci niezalezni zawsze maja w swoich wyszukiwarkach tylko te kredyty, ktore tak naprawde im dadza najwiecej zysku jesli je wezmiecie. No i brokerowi musisz odpalic niezla sumke, za to ze uzyje swojej wyszukiwarki. Ja obszukalam wszystkie banki sama, i wybralam ten najkorzystniejszy, czyli Natwest. Nie dosc,ze nie pobieraja prowizji za usluge, to jeszcze dostaniesz 250F cashbacka na koniec. Tylko oni wlasnie maja duze wymagania, np ze benefity to nie dochod. No i nikomu nie zaplacilam ani funta za znalezienie, czy zalatwienie kredytu - wszystko zrobilam sama, tak samo jak sama znalazlam najtansze uzbezpieczenia na rynku, dokladnie o polowe tansze od tego co mi proponowano w banku. Jak sama czegos nie zrobisz, to zawsze z Ciebie zedra.:-)

Emilka13 - biedna malutka, mama ndzieje, ze szybko wyzdrowieje

Lece sie ubrac, bo jeszcze w szlafroku jestem. Pa
 
hej:)) ja tylko na chwile sie zameldowac ,ze juz wrocilismy i bylo extra:)) mam duze tyly na forum wiec pojecia zielonego co u WAs nie mam:(( ale postaram sie nadrobic:)) ciekawe czy duzo pisalyzcie przez te 2 tygodnie???? pozdrawiam wszystkie serdecznie do uslyszenia:)
 
Tyle tylko zdarzylam przeczytac...zyczenia dla Eryczka:))

BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA PAMIEC O NASZYM SYNECZKU W DNIU JEGO CHRZTU SWIETEGO:)))))))

OLIVIA I VICKY- NAJGORETSZE ZYCZENIA URODZINOWE DLA WAS DZIEWCZYNKI,DUZO ZDROWKA I USMIECHU(SPOZNIONE ALE SZCZERE)

AGAAM - WSZYSTKIEGO CO NAJWSPANIALSZE ,WILEU WILEU LAT W ZDROWIU SZCZESCIU I MILOSCI-ZYCZY GRAZIUL Z RODZINKA
 
reklama
A tu znowu cisza :dry:.Co sie dzieje ?U nas dzis nuuuudy ,dobrze ze chociaz pogoda nie najgorsza .
Kasia - co prawda to prawda ,bol glowy przeszedl ,ale co tu pisac ? jak nawet nie ma komu :-(.
Marta - u mnie ze zdrowkiem juz spoko ,po prostu przeziebienie jakies i gile do pasa .
Emilka - oj biedna Natalka ,bylas u lekarza ?
Graziul - wlasnie wczoraj sobie o Tobie myslalam ,kiedy wracasz :tak:.
 
Do góry