reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
czesc :)

EMILKA-wszystkiego najlepszego :)))
KASIA8118-widzisz jakos wena mnie opuscila :(
Ja tez jakos ostatnio wyspac sie nie moge,wczoraj to zasnelam z Kuba razem w lozku po 9 tej.Polozylam sie do Niego bo mielismy rozmowe powazna i tak jakos zasnelo mi sie ,a rano oczewiscie nietomna bylam :(

A ja dzisiaj mam wolny dzien od dzieci :) tzn Sylwia dzisiaj je bawi ,a ja jutro sie bede nimi wszystkimi zajmowala.
Juz sobie posprzatalam wszystko,jeszcze obiad zrobic i woleeeeeeeeeee :)
 
czołem
Emilka Wszystkiego najlepszego:))
dzis pogoda dopisuje tzn cieplo jest ale wiaterek taki dziwny wiec i niewiadomo jak dzieci ubrac
alex skoro wlaczylas ogrzewanie to naprawde musialo byc ci zimno wsploczuje
Doris to rozmowa musial byc naprawde powazna skoro usnelas z Kuba
nie ma komu odpisywac szkoda
zmykam na dol bo Nati placze
 
hej kobiety:-):-)
Cos tu taka cisza nikt chyba weny nie ma ,ale nie dziwie sie jest w miare znosna pogoda to kazdy korzysta ;-);-);-)Ja tez dzis wykorzystalam i w koncu do miasta wyruszylam az sie ciesze bo lodowka jakos w koncu wyglada:-D:-D:-DMaly jest na etapie poznawania i smakowania wlasnych raczek az rekawki ma mokre:-D:-D:-DA dzis zrobil mi taka niespodzianke ze calego musialam przebierac a najsmieszniejsze jest to ze ja go przebieram a on sie smieje w nieboglosy bo zadowolony z zycia:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
emilka-wszystkiego najlepszego:-):-):-):-)
kasia8118-nie pisalam do ciebie bo bylam w miescie ale jutro nie mam zadnych planow wiec zaraszam na kawcie:tak::tak::tak:

Uciekam laseczki i pisac kobietki;-);-);-);-):tak::tak::tak:
 
Alexnow chętnie wpadnę jutro na kawkę bo u nas nudy.Byłam dzisiaj trochę na placu z chłopakami i tak się zastanawiałam czy dzwoniłaś do mnie bo zapomniałam telefonu.A o której Ci pasuje?Ja jestem wolna od 13.30.Jaki Ty miałaś numer domu? Bo ja sklerotyczka jestem.

Sylwia.m jak tam Olivka?

Pisac dziewczyny co u was.

Marta1979 co u Ciebie kobieto?

Ragazza znowu zniknęłaś.Kiedy przeprowadzka?
 
Hej:)

Nie wiem czy pytacie o Olivki katar czy przedszkole więc opowiem i o tym i o tym:-D
W nocy dużo poplakiwała aż w końcu pierwszy raz w swoim życiu spała z nami. Marcel też się przyczłapał więc miałam ekstra noc bo oboje spali właściwie na mnie:szok: Dzisiaj dalej jej gluty lecą ale generalnie samopoczucie ma dobre:tak: Dzielna babka:-D
W przedszkolu nawet ok. Byłyśmy dzisiaj tylko 1,5 godzinki i ja byłam tam z nią. Myślę że jakbym się uparła i wymknęła się to nie byłoby większego problemu. W piątek idziemy znowu i zostawię ją na trochę. Wezmę sobie książkę i posiedzę w recepcji.



Emilka wszystkiego naj naj:-)
 
kasia8118-ciesze sie bardzo ze wpadniesz na kawke:tak::tak::tak:mi pasuje ta godz a nr domu mam 27 jak cos dzwon o ratunek:-D:-D:-D
sylwiam-super ze tak Olivka zajela sie zabawa ze na ciebie nie zwracala uwagi:tak::tak: oby w piatek nie bylo problemu jak zauwazy ze cie nie ma:-):-):-)
 
reklama
Dzien doberek wszystkim:-):-):-)
kasia8118-czekam na ciebie:-D:-D:-D

Ciezko mi bylo wstac ale coz takie jest zycie zaraz trzeba Age zaprowadzic do szkoly i jakis obiad ugotowac tylko znow mam dylemat bo nie wiem co:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Nic uciekam kawke dopic :-p:-pMilego dnia :-):-):-):-)
Piszcie bo nie ma komu odpisywac:no::no::no::-):-):-)
 
Do góry