reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

My już po kawce u Kasi. Frekwencja słaba ale zamieszanie bylo jakby było nas ze 20, tak dzieciaki szalały:szok:
Olivka zasmarkana i chyba mocno ją ten katar męczy bo poszła sobie spać, tzn ja ją zaniosłam ale na jej prośbę:-D Bidulka moja:-(
Z Marcelkiem zrobimy sobie leniwe popołudnie i też się położymy pod kocykiem.

Marta1979 pewnie dłuuuugonoga laska Ci rośnie, no ale w końcu ma po kim:tak:
m02....faktycznie okazja Wam się trafiła, oby długo Wam autko służyło.
Żaneta ja zapisałam Olivię na 3 dni w tyg
Doris przecież mówilam Ci żebyś czuła się jak u siebie, a u siebie byś pieliła prawda?:-D

oj, moja bidulka coś popłakuje:-(
 
reklama
Witam.

U mnie chwila ciszy.Oli śpi a Krystian ogląda bajki.

Doris i Sylwia dzięki ze wpadłyście i szkoda że nikomu więcej się nie udało dotrzec.
Alenow smska dostałam.Może jutro lub w czwartek spotkamy się na placu jak pogoda dopiszę.Co Ty na to masz czas?
MATRA1979 TAK PO CICHU LICZYŁAM ZE WPADNIESZ NA KAWKĘ.
Doris i Żaneta dzięki za rady w sprawie wody no musimy coś z ty zrobic .
mo25..to fajnie że udalo sie wam kupic tak okazyjnie autko.a TY MASZ PRAWKO?
 
hejka
u nas chorobowo ,Jasmina i ja mamy katar ,mi troche poszlo na zatoki to i skupic sie nie moglam zeby cos napisac :sorry2:.I teraz tez jakos mi ciezko ,wiec odezwe sie jak poczuje sie lepiej .
 
czesc
renuska zdrowka kochane jejku ale czas zapiernicza popatrzylam na twoj suwaczek i Jasminka ma juz 6 miesiecy
m02..........ja niestety nie pomoge bo nie mam pojecia
a mi dzis sie poprzestawialo ze dzis sroda i kosilam trawe bo w czwartek maja ja zabrac ale to nic nie szkodzi jutro bedzie wolny czas
 
Dzięki Kasia :-) Na ebayu jest tylko jeden na licytacji i to jeszcze daleko daleko:baffled: Będę obserwować albo najwyżej na urodziny dostanie. Ty naprawdę miałaś farta że udało Ci się kupić za taką cenę:szok:

Renuska zdrówka. Może wybierz się do lekarza, ja ostatnio dostałam antybiotyk na zatoki i pomógł od razu a bujałam się z nimi długo bo nie wiedziałam że to zapalenie zatok:-D nigdy wcześniej na to nie chorowałam:-D

Moje największe dziecko znów się ściga na playstation to ja chyba spadam do wyrka poczytać.
 
SYLWIA-ciekawe z kim te twoje najstarsze dziecko sie sciga.....ha ha ha

KASAI8118-JA tez dziekuje za kawke :) szkoda tylko ze my bylysmy :)ale fakt dzieci za wszystkich nadrobily :(((
 
Hejka:-):-)
Witam wieczorkiem ja dzis sie nigdzie nie ruszylam bo powiem wam szczerze ze leci ze mnie jak z kranu ledwo cos zrobie to musze leciec do łazienki przebierac sie cała to jakis koszmar:szok::szok::szok:Tak mam juz 3 dni niech to juz sie skonczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A tak ogolem to nic ciekawego zimno dzis strasznie az ogrzewanie wlaczylam:baffled::baffled:
Fajnie ze wam kawkowanie sie udalo ja nie bylam w miescie i do was tez sie nie wybralam niestety:-:)-:)-(
kasia8118-zobacze dam ci znac bo nie wiem jak bedzie jutro a musze jechac do rzeznika po jakies mieso bo w lodowce swiatelko:-D:-D:-D:-D

zdrówka dla choruszkow;-);-);-);-);-)

Uciekam do kapieli i spac do juterka:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam.
Ja strasznie niewyspana dzisiaj jak zresztą codziennie w tym tygodniu.Oj dużo bym dała żeby poleniuchowac trochę dłużej w łóżku.
Pogoda za oknem całkiem fajna oby tak słonecznie było cały dzień.Olinek zrobił dzisiaj niespodziankę mamusi i całą noc aż do 6 spał u siebie w łóżeczku.Szkoda ze jego brat wślizgnął się do naszego łóżka w nogi a ja nawet nie wiedziałam.
Alexnow ja tez mam @ na szczęście już końcówka.

Renuska zdrówka życzę.

Doris78 oj rozpieszczasz nas ostatnio długością swoich postów.
 
Do góry