reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:)

Domi moja Olivka też za kilka dni kończy dwa latka i kilka dni temu spróbowałam ją odpieluszyć. Pierwszego dnia nic nie zrobiła do nocnika, drugiego dnia zrobiła raz siusiu a za chwilę sama zawołała na kupkę. Byłam pełna nadziei ale na tym się skończyło:-( A jak już zrobiła taką bardzo rzadką kupkę na trampolinę to chwilowo się poddałam:baffled:
Z Marcelem miałam tak samo, próbowałam kilka razy a jak miał 2 lata i 3 miesiące to w 3 dni się z tym uporaliśmy:tak:

Alex ale masz porządną córcię:-D

Renuska
ale uśmiałam się z Twojego snu:-D A Olivia może być wróżką, czasami nawet wyciąga strój wróżki i się stroi:tak:

Ragazza to trzymamy kciuki za sprawne załatwienie spraw:-)

WerkaiMirek to też zależy o której urodzisz bo jeśli na wieczór to wyjdziesz dopiero na drugi dzień po tym jak lekarz dzidzię zobaczy. Mój Marcel urodził się w poniedziałek w nocy a przyssał się do piersi dopiero we wtorek o 17 (odsypiał:-D) no i my wyszliśmy dopiero w środę bo polożne musiały mieć pewność że on je tak jak trzeba:tak: Z Olivią było wszystko ok ale urodziłam wieczorem więc wyszłam na drugi dzień około 12:tak:
 
reklama
Czesc

Ja tylko na chwilke, bo chce zadac Wam pytanko. Czy ktoras z Was kupowala tu w UK meble kuchenne? Jesli tak, to napiszcie gdzie i za ile, bo ja tylko na razie w Ikei obczailam. A to dosc duzy wydatek w UK, dlatego chce wczesniej zrobic rozeznanie.

Milego dnia!!!
 
witajcie kobietki co tam u was widzę że pustki lekkie u nas nawet oki mała dokucza wszystko dotknie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kasia
to śie nam rozchorowałaś biedulko :-(
ragazz ja co do mebli nie pomoge bo nie mam pojęcia :-(
domi a nocnik to dopiero mnie czeka !!!!!;-);-);-)
A mam pytanko nie wiecie gdzie mogę wypożyczyć taki zamek na rodzek dla malej !!! szukałam w necie znalazłam parę ale może wy macie jakieś namiary gdzieś blisko?:-):tak:
oki laski uciekam ,miłej nocki....:-)
 
hej wam
ja w koncu sie zebralam zeby cos napisac,moj Ł mial urodziny i wzial sobie teraz tydzien wolnego wiec troche czasu mi brakowalo pomalu nadrobie zaleglosci musze tyko przysiasc do komputera na troche dluzej.wczoraj bylismy z dzieciakami na farmie niedaleko shipley Nelka w domu taka odwazna a tam wszystkiego sie bala kurcze jak tam bylo ladnie i chyba jeszcze w tym tygodniu jak da rade to wynajmiemy w tej miejscowosci kemping tak na 2 dni bo tam jest tez podobno jakas rzeka i jeziorko.
ragazza mam do ciebie pytanko czy jak bedziecie sie wyprowadzali,to czy to mieszkanie w ktorym teraz mieszkacie zostaje wolne?
 
Hejka:-)

Ja dzisiaj juz padam na pysk, po calym tygodniu spania po 5h na dobe. :-( Masakra. Jutro wzielam sobie dzien urlopu wiec odsapne. A dzisiaj zafundowalam sobie dzien lenia, czyli kapiel, maseczki, sreczki i te inne duperele. Nic innego mi sie nie chce. Na obiad robie dzisiaj knedle z truskawkami bo K juz kilka razy mi o nich wspominal. A i ja mam na nie takiego smaka, ze szok.

m0205 - z tego co wiem to na nasze mieszkanie jest juz chyba z 5 chetnych rodzinek. Znajomi znajomych itp. Jesli sie wykrusza to dam ci znac. A moglabyc podac jakis adres tej farmy? I co tam jest dokladniej? Brzmi fajnie. :-)

kasia - ja od dwoch tyg nie moge pozbyc sie okropnego kataru. :-(

emilka - nie mam pojecia skad taki zamek wyczarowac niestety.

Ponawiam pytanie o kuchnie - moze cos jednak wiecie. I piszcie laski bo nie mam komu odpisywac. Pa!
 
hejka
dzieki laski za odwiedziny:-)
doris-wykonalas super robote na gorze,wielkie dzieki;-)
ragazza-wspolczuje z tym spaniem,ja bym padla na twarz.niestety nie doradze z kuchnia bo narazie mi to niepotrzebne,ale mysle ze ok 6 tys musisz miec.a co w razie czego z pl zamowisz??moja chrzestna teraz robila super nowoczesna,bardzo mi sie podoba i ze sprzetami ,meblami i plytkami wynioslo ja 25 tys wiec chyba troszke taniej bo tu za same meble 6 trzeba dac.tak mysle,ale moze sie myle.
sylwia-olivka zostawila konika,musisz przyjechac odebrac;-)
mo2025-gdzie ta farma??
spadam ogarnac schowek,bo moj bedzie dzisiaj tam malowal a tam sterta prania lezy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:i czeka na cud:-D:-D
 
St Leonards Farm Park tu macie stronke tej farmy tam sa rozne zwierzatka typu swinie,kucyki,kozy,owieczki itd. dzieciaki moga jezdzic na takich malych traktorach na akumulatory i jest zrobiony taki mini tor przeszkod w sianie.to jest tylko 2mile od shipley.
po drodze w tej samej wsi jest pole kempingowe,rzeka i zaraz obok farmy jest restauracja gdzie jak jest ladna pogoda to pod parasolka mozna cos zjesc.
jak znacie jakies ciekawe miejsca w okolicy gdzie moglabym dojechac taksowka albo komunikacja miejska to prosze dajcie znac
 
reklama
Do góry