reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Patrzcie co ta moja gwiazda wyprawia
zamiast sie wziasc za siadanie bo z tym to u niej ciezko to ta dzwiga tylek do raczkowania :eek:.
Kasia - napisalas to tak jakby jeszcze jedno dziecko nie stanowilo Ci roznicy:-D .
Zaneta - ja jednak bede mogla Cie odwiedzic ,tylko niech sie dziewczyny zgadaja ,bo nie chce Ci znowu sama tylka zawracac .
 

Załączniki

  • DSCN0974.jpg
    DSCN0974.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 38
  • DSCN0976.jpg
    DSCN0976.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 32
Czesc :)

RENUSKA-fajnie to Jasmince wychodzi :)

KASIA8118-ale by byly jaja :))

Czy u waszych dzieci w szkole tez jest strajk ?bo u nas jest w czwartek ,David z Marcelem nie ida do szkoly,a Kuba idzie ....
 
Czesc Wam:-)
Ja dop teraz mam chwile zeby tu cos skrobnac,bo caly dzien jakas zabiegana bylam i bralam sie do pisania ale nie wychodzilo:-(
MARTA79- kurcze teraz moja mala cos zaczyna biegunke miec:szok: juz kilka razy popuscila w majteczki:shocked2: Moze to jakis wirus krazy w powietrzu:szok::eek:
KASIA- no to niezle by bylo:-p A tak jak napisalas mozliwosc to zawsze jest:tak:;-) Ciekawe czy Oli bedzie mila jednak ospe:eek: A Krystian juz mial?
RENUSKA- ale Jasminka duza jest:tak: Wlasnie mialam pisac ze moj E tez sie bierze do raczkowania,podobnie probuje jak J robic ale b sie zlosci ze mu jesz nie wychodzi:-D;-)
No i skleroza co tu jesz komu:-( Sorrki ,ale tak to jest jak sie z rytmu wypada potem ciezko byc na bierzaco:-(
 
Hej laseczki!!!!
Ale dzisiaj piekna pogoda!!!!!ale jak rani wstalam to sie nie zapowiadalo ze bedzie tak pieknie!!!!!!!!My juz od rana przed domkiem urzedowalismy,prania mialam chyba ze cztery pralki,bo czekalam na taka pogode zevy wszystko ladnie na dworze poschlo!!!!U nas wszystko po staremu,mialysmy z Ola grype zoladkowa ale juz przeszlo!!!oprocz tego Ola goraczkowala bo zeby trzonowe jej wychodza!!!W piatek bylismy na farmie pozbierac truskaweczki,i pieklam placuszek-pychotka:-D-jeszcze zostalo wiec apraszam na kawke!!:tak::tak::tak:
Doris-i jak,byliscie z kuba na tych rolkach???Ja o zadnym strajku nie wiem!!!!
Graziul-my tez walczylismy z biegunka,wiec moze to jest jakis wirus!!!
Marta-jak majeczka??lepiej???:-)
Kasia-czyzby zmiana materaca dala sie we znaki!!hahaha;-)
Renuska-Jasminka super sobie radzi!!!
Zaneta-z checia na kawke bym wpadla ale ciezko z transportem!!!!
Dzieciaki juz spia,a ja uciekam zobaczyc co w telewozorni leci,mezus w pracy wiec samotny wieczorek,ale mam browarka w lodowce to sobie zaraz strzele!!papa
 
hejka
ja tylko na chwile,bo umieram z bolu gardla i zaraz chyba pojde spac bo zle sie ogolnie czuje,kuzynka ma na nocke to posiedzi z dzieciakami.
wlasnie bo ja zapomnialam ze ona teraz ma nocki a zaprosilam was do siebie i teraz musze to odwolac,ale przyszly tydz spoko,takze kto ma ochote to niech wpada:-Dno i przepraszam ze tak zakrecilam.
 
reklama
Hej kobitki :)
u nas nadal biegunkowo :( wczoraj Majka mnie rozbawiła.. Pojechaliśmy do mojgo taty do Masfield, a tam niedaleko jest outlet Sport Direct i ja oczywiście wpadłam w szał zakupowy bo super tanie rzeczy np. Nike można kupic po 5 funtów :) ale w pewnej chwili Majka była głodna i nasiusiała w pampersa więc poszłam ją przewinąć do samochodu. Po załatwionej sprawie - ide z nią do sklepu a tu nagle olbrzymi pruk i kupa.... ale taka rzadka że zaczeło wypływać z pieluszki. Więc smigam do auta , zdejmuję pampka, a ta kupa wypłymała na siedzenie hahahhaha..... po czym opanowałam sytuacje i sięgam po nowego pampka a ta mi siku robi. Więc w ten o to sposób okupkała i obsisiała siedzenie w aucie mojego M... hahahahah :)
Graziul. Asiunia - rzeczywiście to może być jakiś wirus bo Majeczka już 5 dzień robi bardzo rzadkie kupki. Na szczęście wczoraj zrobiła tylko jedną więć częstotliwośc z kupami opanowana... ale nadal rzadkie.. prawie sama woda...
zaneta - oj bidulko Ty to zawsze musisz sie zaprawic.... kuruj sie :)
zmykam na kawkę :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry