reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

dopiero teraz znalazlam chwile ,ranyy ale mialam czytania .Dzis przyszly nowe meble do Dominika do pokoju ,a ja jestem w goracej wodzie kapana i juz sie musialam wziasc za skrecanie :tak:.Znajac zycie to Jaśmina zaraz zacznie plakac ,a burdel w pokoju zostanie .
Lumen - witaj ponownie ,ja Ciebie tez nie pamietam :zawstydzona/y:
Natalka - ja mam poradnik dla rodzicow (nie kazdy rodzi sie superniania )i tam jest mnostwo roznych rad jak poskromic malucha ,bla bla bla ....Niestety teoria a praktyka :dry:.Dasz rade !
Sylwia -oj biedny Marcel ,dobrze ze mu przeszlo :tak:.
Kasia -na zdj.wygladasz bardzo ladnie wiec na zywo nie moze byc az tak zle .
Graziul -wybieracie sie do pl? kiedy ?
Zaneta -zycze ci aby Majeczka zostala taka cichutka ,bo moja Jaśmina juz sie robi powoli rozdarta :no: i zaczyna pokazywac kobiece fochy bo nie wiadomo o co jej chodzi :baffled:
Kala - witaj ,ja tez mieszkam w Huddersfield :tak:,a porodu nie masz sie co bac .Ja tam nie chcialabym rodzic w pl :no:o nie !
 
reklama
doris78 , sylwia.m , jstysiak dziewczyny dzieki za ponowne przywitanie bardzo mi milo:)
teraz mieszkam na bd 8 a za dwa tygodnie w keighley :) moj facet tam pracuje i dlatego wlaasnie to miejsce. Moja mała skocznyla roczek w lutym :)
jstysiak Twoja corcia ma na imie Amelia? to tak samo jak moja :)))))))
a moze jest ktos z keighley? chetnie bym poznala
a w ogole napisze Wam jaka miielismy sytuacje ze wspolokatorami , gdy wrocilismy z miasta bylismy z dwie godzinki naszych współlokatorstw nie było ani ich rzeczy uciekli nam zastawiajac nie zaplacone rrachunki w dodatku okazało sie ze jeden schowali bo pare dni pozniej przyszlo upomnienie. z jednej strony dobrze ze sie wyprowadzili sami chcielismy im powiedziec zeby sie wyprowadzili ale panna P byla w ciazy wiedzielismy ze ciezko im bedzie wiec czekalismy az sie umowa skonczy w sumie zrobili nam przysługę, moze pamietacie uzytkowniczke wredotke to wlasnie nasza uciekinierka


ok musze leciec bo moja mala marudzi:p
https://www.babyboom.pl/forum/members/sylwia-m-32447.html
 
Czesc dziewczynki:-)

Widze, ze nikogo nie ma, pewnie dopiero ze spotkanka wracacie. Ja sie ciesze, bo Lenusi jeszcze troche tylko kataru zostalo no i pokaszluje nieco, ale i tak szybciej wyzdrowiala niz ja, bo ja tak kaszle jak gruzlik normalnie. :-( Dzisiaj strasznie mnie bola plecy, normalnie ruszac sie nie moge, siedziec tez nie, wiec nie wiem co mam robic. Mama mnie straszy, ze sie zapalenia pluc nabawie. W ogole to mam dola, bo dzwonie do mojej mamy codziennie od kiedy mieszkamy w uk, ale ostatnio codziennie widze, ze mama jest bardziej zalamana. Jest juz na emeryturze i widze jak jej ciezko tam. Normalnie jak mi opowiada o tym co ile podrozalo ostatnio to mi szczena opada coraz bardziej. Do tego byle jakie leki z apteki 200-300zl. Zal mi jej, ale nie moge w sumie nic zdzialac, bo K rodzice tez nie sa w super sytuacji i wypadaloby i mojej mamie i jego rodzicom pomagac,a ja tu tez kokosow nie mam. I jedyne co mam to wyrzuty sumienia. :-( Nie wiem jak Ci ludzie tam zyja jak cukier 4.30 zl w biedronce kosztuje, a chleb pocieszaja, ze w tym roku nie przekroczy 5zl. Toz to paranoja jakas! Wqrwiam sie tylko jak sobie o PL pomysle. :-(

Lumen - witaj kobitko i pisz czesto!

Kala - Witaj, nie martw sie, ja tez tu swoje pierwsze dziecko niedawno urodzilam i bylam dbardzo zadowolona. :-)

Nie moge nic napisac, bo Lenka akurat nie ma ochoty mamie pozwolic na pisanie. Niestety idziemy robic 'jedzie sobie chlop chlop chlop na koniku hop hop hop....'. I tak w kolko :-)
 
Czesc:-)

Na wstepie dziekuje dziewczynki za przybycie bylo mi bardzo milo Was goscic:tak::tak:

Marta milo bylo Ciebie poznac i Twoja Majeczke:tak:
Jstysiak baaardzo przepraszam ale wysylalam adres:-:)-( nie mam pojecia dlaczego nie doszedl:-:)-(
Lumen Witaj:tak:
Kala rowniez witam:tak:
Natalka moja bratowa zadowolona z wozka:tak: Kurcze szkoda ze nie po drodze nam sie spotkac ja wsumie moglabym przyjechac ale nie wiem czy byloby wiecej chetnych a sama swoja skromna osoba nie chcialabym Ci glowy zawracac;-)
Ragazza zdrowka:tak: ja tez podziwiam ludzi mieszkajacych w Pl zycie tam baaaardzo wiele kosztuje:-( Ja na sama mysl o urlpoie juz zaczynam miec dreszcze:wściekła/y: Gdyby nie rodzina to pewnie wcale bym tam nie jezdzila:no:
Sylwiam biedny Marcel, ciekawe skad ten wirus:sorry2: Z Vicky wsumie wszystko ok nic jej nie dolega wiec sie nie przejmuj:tak:
Zaneta Twoja Majeczka jest przecudowna i przegrzeczna:tak::tak: Slodkosci tylko schrupac:tak::tak:
Graziul dobrze ze juz macie wszystko zalatwione:tak: Popieram Sylwie chyba macie rodzinne ADHD:-p:-p Odpoczywaj kobieto przeciez nie dawno urodzilas na remont bedzie jeszcze czas:tak:;-)
Kasia ja tez uwazam ze Twoja cera jest ok:tak: Naprawde nie masz sie czym martwic przeciez wiadomo ze nie bedzie juz gladziutka:tak::-p Powiem tak na pierwszy rzut oka nic nie widac napewno trzeba sie dobrze przyjzec zeby cos zauwazyc:tak:

Tym razem bylo komu odpisywac:tak::-D
A teraz uciekam bo moj ma swoj mecz i czeka na kompa:tak: Paaaaaa
 
witam mamuski :-)

u nas nic nowego rano play grup pozniej jakis zakupy i do pracy :-)

agaam nawet samo mozesz przyjechac :tak: dawno Viki nie widzialam :-(

Lumen witaj :tak: ja mieszkam w Keighley :tak::-)

Renuska ja mam pełno ksiazek z pl o dzieciach ale jakos nie przemawia do mnie ksiazkowe wychowywanie dzieci :no: i wogole ich nie czytam a tata mi je pokupowal jak w ciazy bylam :baffled:

grazul super ze udalo sie zalatwic paszport Natalce jeden problem w glowy :tak:

KalaKRK witaj:tak:

sylwia ale mnie pocieszylas :-p a ja mialam sie pytac kiedy ten bunt sie skonczy :-D zdrowka :tak:

ide bo Claudia kota za ogon chce ciagnac :wściekła/y:
 
no witam laski jak tam dzionek ? u nas nawet oki niema co narzekac tylko natalka taka marudbna cały dzień przez te zęby !!!!!!:-) agaam dziękujemy za spotkanie bylo bardzo miło !!!!! sylwia to ci się synuś rozchorował !!!! ale dobrze że mu przeszło!!!!!lumen .kala witajcie kobietki!!!!!ragazza no dzieje sie w tej polsce naprawde sama nie wiem jak bym tam żyła !!!!!marta miło było poznać !!!!graziul co tam kochana u ciebie jak malutki?natalka u fryzjera spoko zadowolona !!! domi co tam u was???? doris robocik się podobał dziekuje !!!!! kasia ty to slicznotko nie narzekaj !!!!! oki lece kochaniutkie bo mała coś mi zaczyna łapać gorączke !!!!!!!!! kurde aż się boje to na te zęby!!!!oki miłej nocki!!!!!!
 
natalka1990 moze mieszkasz w okolicy BRAITHWAITE? wlasnie tam szukamy domu juz mamy jeden na oku :) no ale domek w remoncie wiec i tak musimy czekac dwa tygodnie no i nie umeblowany. a powiedz mi sa tam polskie sklepy?
jak sie przeprowadzimy to zapraszam na kawe:))
moja Amelia goraczke ma kurde nie wiem czy zabki jej rosna wczesniej nie miala goraczki a juz ma 5 zabkow.
;/ cos czuje ze ciezka noc przed nami!
wlasnie przeczytalam swojego wczesniejszego posta dziewczyny przepraszam za bledy az mi glupio pisalam szybko i sama chyba nie wiedzialam co pisze teraz tez pisze z Amelia na kolanach ,tym razem wlaczylo sie podkreslenie i wylaczyc nie moge ;/


ragazza
tym razem bede pisac :)))) a co do Polski to masz niestety racje chyba wiekszosc z nas ma tak samo jak Ty damy rade i mam nadzieje ze kiedys pomozemy naszym rodzicom,
 
Hej mamuski!!!
Ja dopiero teraz bo dzieciaki nareszcie śpią,Filip niedawno usnął ale w ciągu dnia dużo spał.Ciekawe o ktorej sie obudzi???:-)
Agaam-dzieki za spotkanko,mam nadzieje ze wszystko ok??(wiesz co mam na myśłi)
Marta,emilka,alicja-miło bylo poznac,wasze maluchy takze,ciesze sie że jest tak dużo maluszkow!!!:tak::tak::tak:
Sylwia-no to mieliście nocke,współczuje,ale najwazniejsze ze wszystko jest ok!!!nie ladnie tak na siostre zganiac!!:no::-D
Ragazza-dobrze ze z małą lepiej,a tobie życze szybkiego powrotu do zdrowia!!:tak:
Lumen-witam!!!
Kala-rowniez witam,nie martw sie!!!ja mam porownanie,bo pierwsze dziecko rodzilam w polsce a drugie tutaj,i tutaj jest bez porównania lepiej,super opieka!!!dasz rade!!trzymam kciuki!:tak::-):-)
Jejku jak fajnie że tyle nowych dziewczyn pisze na forum.Dzis wlasnie rozmawialysmy ze juz tyle babek sie przewinelo przez to forum,niektore zostaja na dluzej inne sie wykruszaja,ale zawsze milo jest poznac nowe osoby!!!:tak::-):tak:
Dobra uciekam bo oczy mi sie same zamykaja!!do jutra
Aha,Kasia-nie przesadzaj,chyba jestes przewrazliwiona-ja nic nie zauwazylam jakoby z twoja cera bylo cos nie tak!!!jak bum cyk!!!
 
Hej :)
teraz dopiero udało mi się troche ogarnąć.. Majka zasneła i mam nadzieję że po dzisiejszych wrażeniach bedzie spała do rana:)
Agaam - dziękuję w imieniu swoim i Alicji za zaproszenie - Twoja Vikusia przesłodka, przecudowna i wogóle prze...:)
Asiunia, Kasia, Doris, Emilka - miło było Was poznać. Mam nadzieję że to nie ostatnie nasze spotkanie. Ja na początku miałam lekkiego cykora ale fajne z Was babeczki :) Super , że w koncu w tym "pięknym" Bradford można z kims poplotkowac :D
Lumen, Kala - Witajcie :)
Ja po wizycie u lekarza załamałam się - rytunowe badania Majki a nawet jej nie zważyli!!! Mała była ostatnio ważona miesiąc temu!! I skąd ja mam wiedzieć czy prawidłowo przybiera na wadze??? Nie mam odważników w oczach!! buuuuuuu.........
Do zobaczenia i usłyszenia :)
U mnie spotkanio jak tylko wrócę z Polski bo niedługo wylatuję <jupi>
dobranoc :D
 
reklama
hello sobotnio;-);-):-)
Kurcze ja ostatnio mam tyly na forum:-(tymbardziej ze duzo nowych mamusiek:happy2:i duzo piszecie:tak:;-)
U mnie noc wyjatkowo okey:happy2: i wczoraj wogole krolewicz duzo spal popoludniu i w ieczorem:tak: A wiecie jaki motyw:confused::baffled: Mam kolyske z tym koszyczkiem i maly nie lubi w tym spac :no: a wczoraj zmienialam juz gondole wozku na nosidelko na stelarzu i tak na chwile go wsadzilam do tej gondoli bo marudzil a boje sie go na sofie zostawic samego,i wiecie ze mu sie bardzo spodobalo:baffled::tak:;-):-D spal cale popoludnie tylko jadl i spal:happy2::tak: wiec wzielam ta gondole i wsadzilam do kolyski i w nocy tez ladnie spal:tak::tak::cool2::cool2: Dzieciatku trudno nieraz dogodzic,takie niby nic a jemu akurat bardzo pasuje:happy2::happy2:;-)
Witam serdecznie nowe mamuski:happy2::happy2::happy2:
LUMI-ja chyba pamietam ze pisalas ale pod innym nickiem:confused:mozliwe:confused:wtedy niedawno dop dolaczylas do swojego mezczyzny tu:confused:
KALA-witaj,kobietko nie potrzebnie sie stresujesz moim zdaniem majac szanse na porod tu a nie w polsce jestes szczesciara:tak::tak: ja moja dwojeczke tu urodzilam i opieka byla wspaniala,polozne mile ,usmiechniete ,troskliwe:tak: i to bez wpychanaia im czekoladek ,czy kopert -jak to nadal funkcjonuje w PL:szok::szok::tak:
AGAAm-bardzo zaluje ze nas nie bylo u Ciebie ,ale troche za daleko jak dla mnie autobusem,a A nie bylo wiec by nas nie zawiozl:no: A moja mala nadal wymiotuje podczas jazdy:-:)-(
W drodze autem do konsulatu mielismy koszmar tak zwracala mimo tego ze juz podalam jej lek na chorobe lokomocyjna:shocked2::shocked2::shocked2:
SYLWIA-Precelek pewno jelitowke zlapal:tak:bidny:-(tyle ze nasze dziecziaczki szcepione na rota wir to krocej przechodza:tak:
KASIA-ja sie juz na temat Twej cery ponownie nie wypowiadam:no:bo Ty wiesz co ja mysle:tak::tak: i zdania nie zmienie:no:;-):-D
RAGAZZA-i co zakupilas juz te haki/bo nie doczytalam.:zawstydzona/y: Mialam sie pytac-kto jest Twoim landlordem(jesli to nie tajemnica)czy ten sam patafian co ma druga polowke domku:confused: Bo jak moj maz byl u Ciebie to mowi ze robil kiedys elektryke i boiler dla tej drugiej polowki domu;-) i ze czasem cos tam robi dla tego wlasnie patafiana:tak::-D
MARTA-wkurzajce to jest ,wiem ,ze czlowiek musi orientacyjnie zgadywac ile maluszek wazy:angry::angry: a jakim mleczkiem karmisz malutka:confused:
Dobra babki zmykam sniadanko robic,potem na spacerek ruszamy a wieczorkiem do Kasi:happy2::happy2::happy2:
 
Do góry