reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)

ja tylko na chwilke bo mam goraczke gardlo mnie boli zaraz wezme tabletki i ide spac :wściekła/y::-(

emilka jak po wizycie u fryzjera zadowolona ?? ja tez sie wybieram ale jeszcze czekam az bede miala dluzsze odrosty bo chce blond znowu tzn balejaz :zawstydzona/y:

doris wozek 4 ale ja jakos nie mam szczescia do wozkow co chwile mi cos w nich nie pasuje :sorry2: a jak nie widzialas Claudii to zapraszam juz zapraszalam was pare razy ale nie bylo chetnych w poniedzialki tylko mi pasuje do godz 14 ; 30 ;-)

domi Claudia akrat duzo mowi ale ja podobno tez szybko zaczelam nie pamietam ale kazdy mi tak mowi ona wszystko nazwie np w ksiazeczce zwierzeta troche jedzenia zna tylko mowi np na chlebek bebek ale jak sie zapytam co chcesz to powie np , bajee , papa , am , pic , lizaka , tany to najczesciej mowi :tak: a co do jedzienie to na widelec plastikowy nabije sobie jedzenia a lyzeczka tak sobie macza lyzke w jogurcie i oblizuje z czego polowe jogurtu zje a polowa jest na niej :baffled: ale podziwiam Cie ja bym nie wytrzymala z dwiema Claudiami :no:

agaam a Twoja bratowa zadowolona jest z tego wozka ?? mi wydaje sie on fajny ale nie widzialam ze jest taki wysoki :szok: troche za wysoki jak dla mnie dobrze ze przewaznie w butach na obcasie chodze :-D

dobra ja lece sie polozyc bo juz ledwo na oczy widze ja nie che byc choraaaa :wściekła/y::-(
 
reklama
Witam sie i ja:-)
Przedewszystkim -bardzo dziekuje za komentarzyki i mile slowa:tak::happy2: Staram sie jak moge:tak:
NATALKA-to prawda nic mi nie zostalo po ciazy:no:mam na mysli kilogramy:tak:no ale to tez nie tak ze zeszlo sobie samo jak powietrze,bo ograniczam slodycze juz od koncowki ciazy ,a nawet po porodzie wyeliminowalam je calkiem,no i napewno sie nie objadam:no:.jem madrze,racjonalnie ale w malych porcjach,nie tlusto itp:tak:.Niestety daleko mi jesz do mojej upragnionej figury bikini:-:)-( ale pracuje nad tym:tak:;-);-);-):-D
Wozeczek ekstra:tak: naprawde bardzo i sie podoba i chyba taki zakupie synusiowi jak wyrosnie z silver crossa:tak:
ASIUNIA-nie dziwie sie ze sie stresowalas przed zaprowadzaniem malej do szkoly :no: ja sie wybieram z moja na playgroup i tez mam stresa jak dam rade z wozkiem itp:tak:a Filipek ladnie sobie wazy:happy2: ciekawe ile moj :baffled: w pn mam hv to zobaczymy:tak:
KASIA-robilam w Shipley tam gdzie mowilyscie :tak:i oki,tyle ze moj A podsumowal ,ze taki aparat jak babka ma to wstyd:zawstydzona/y::tak: i ze sam mogl tez takie foty trzasnac i potem cyk do maszyny:szok:;-):-D bo faktycznie sprzet nie profesjonalny:no:
Natalka tylko wariowala ,jezyk wystawiala oczy przewracala:szok::szok::szok::tak:
Po paszporty jade za 3 tyg:happy2: udalo sie:tak:;-)
No a ja tak z doskoku ,bo jestem padnieta po remonciku sypialni i po tym calym wyjezdzie do ambasady:tak:;-) ale przynajmniej dzis nocka byla oki.maly jadl o 23 potem o 3 i dop ok 6!!:tak::-)
M0205..-nie ma za co!!:happy2: wpadaj kiedy Tobie pasuje tylko daj mi wczesniej znac ,zebym byla:tak::tak:
DOMI-to teraz Ciebie pamietam.mam nadzieje ze teraz juz zostaniesz na dluzej:happy2: Ale mialas powera:szok:tyle zrobilas w jednym dniu:tak: Tez tak nieraz mam,a nieraz lenia ze hoho;-):-D:-D
Zmykam mezusiowi jajecznice smazyc:tak::-)
 
Witam.
U nas pobudka wczesna Bo Olinek cos ostatnio dospac nie może.A ja kiepsko sie czuje ostatnio jak mam wstac po 6.
Kurcze musiałam przestac brac ten antybiotyk o którym wam kiedyś pisałam bo zamiast mi pomagac na cerę to stanowczo sie pogorszyło.A tak liczyłam że mi pomoże a tu d...Jak wstaje rano z łóżka to mam na twarzy i nie tylko pełno drobnych białych krostek i ogólnie twarz mnie swędzi.
Natalka wózek fajny.Kurcze też bym chciała zmienic ale mój R chyba by tego nie przeżył a tak na serio to cały czas jestem zadowolona z mojego Maclarena.A przy Krystianie też często zmieniałam wózki bo zawsze coś było nie tak.

graziulxxx to fajnie że masz już załatwioną sprawę z paszportami.Teraz mnie to czeka.

Dobra uciekam się szykowac.Widzimy się u Agi więc sobie pogadamy.
 
hej dziewczyny, kieedys juz pisalam na forum ale bardzoooooooooooooooooooooo rzadko chociaz czesto czytalam co Wy piszecie , obiecalam sobie ze od dzisiaj bede starala sie codziennie pisac. Moze uda mi sie dolaczyc do Was chociaz juz zgrana paczka z Was.

dzisiaj szaro na dworze ale mimo to mam dobry humor , mala sie sama bawi chociaz juz zaczyna marudzic :p
dzisiaj jedziemy ogladac nowy dom niestety wyprowadzamy sie z bradford, a niestety dlatego ze mam tu znajomych i zal ich opuszczac naszczescie bedziemy niedaleko,
martwie sie tylko o małą bo zauważyłam ze gdy jest wsrod dzieci calkiem inaczej sie zachowuje nie marudzi lepiej spi jest zadowolona widocznie jest bardzo towarzyska. ;)
pozdrawiam :)
 
Witajcie
Ja tylko na chwileczkę,nie wiem czy uda mi sie dzisiaj z Wami spotkać u agaam bo własnie dostałam sms ze kurier ma byc 10-13.Jak bedzie wczesniej to moze uada nam sie do was dotrzeć.Agaam sorki ale nie mam do ciebie adresu:-(
Natalka Ja ci w kwesti humorków małej nie pomogę ,bo sama maialm niezła walke:wściekła/y:i gdziekolwiek czytałm jak sobie radzic to odp bła jedna trzeba to przezyc.Wiem ze to nie pocieszajace ale tak jest,karzda z nas to przechodziła.Głowa do góry i do przodu;-)
a wózek fktycznie fajny:tak:
Lumen Witaj :-)A w jakim wieku masz mała????i gdzie dokładnie teraz bedziesz mieszkać???
Grazuil chciała bym mieć twój upór:tak:
A co do dzisiejszej nocki to ja sie nie wypowiem ,amela mnie obudziła wielkim hukiem ,okazało sie ze bidulka spadła z łózka :-(najgorsze to to ze z mojego:-(.Dlatego koniec spania ze staruszkami
oki spadam zeby byc w pełnej gotowości do wyjścia:-D
 
hej:-)
Wczoraj Marcel rzygał jak kot, o matko jak się z niego lało. Momentami to myślałam, że zemdleje taki bladziutki był. Bałam się położyć go spać ale jakoś przetrwaliśmy nockę i obyło się bez rzygania. Dzisiaj już poszedł do szkoły. Mają zdjęcia, ciekawe czy się uśmiechnie czy skrzywi i zacznie warczeć, bo on tak potrafi:-D Ogólnie podejrzewałabym że moja siostra mi dziecko otruła bo Marcel był u niej na obiedzie ale mnie też strasznie bolał brzuch a Olivia miała rozwolnienie więc to chyba nie to:-D Jakiś wirus po prostu.

Żaneta, Agaam
mam nadzieję że na Was nie przeszło:baffled: Bo my chyba dostaliśmy go od Kubusia.

Lumen aż zajrzałam w Twój profil żeby zobaczyc kiedy z nami pisałaś i okazuje się że niedawno a ja Ciebie wogóle nie pamiętam:no: Mam nadzieję że teraz zostaniesz na dłużej. A gdzie się wyprowadzacie? Jeśli to nie tajemnica.....My właściwie też moglibyśmy wyprowadzić się do każdego miasta w UK bo mój ma akurat taki zawód, że wszędzie znalazłby pracę ale mi też byłoby żal zostawiać znajomych a przede wszystkim rodzinę i z tego właśnie względu wolę Bradford od wszystkich cudnych miejsc. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma;-)

Graziul ja to stwierdzam, że Wy macie takie zbiorowe, rodzinne ADHD:-D Zamiast odpocząć, zająć się sobą to Wy za remonty a potem padacie na pyszczki:-D
Kiedy my wkońcu na tą kawę się umówimy??

Kasia8118 ja wiem, że człowiek sam na siebie patrzy krytycznie (przynajmniej większość ludzi;-)) ale Ty naprawdę nie masz brzydkiej tej cery. Może nie jest gładziutka jak pupcia bobaska ale kto z nas ma taką?:confused:;-)

Natalka fajny wózek:tak: Ja najchętniej też wózek zmieniałabym co pół roku ale mój nie widzi takiej potrzeby. Za to samochód to zmieniałby nawet częściej:-D
Zdrówka:-)
Bunt jak najbardziej:tak: Teraz jest 2-latka potem 3-latka, 5-cio, 6-cio i tak az do 18:-D:-p Moja narazie jeszcze ok, tzn psoci dużo ale histeri raczej nie odstawia.

Domi moja też bardzo mało mówi. Ostatnio cośtam próbuje powtarzać. Mój Marcel też później zaczął mówić bo jak miał prawie 3 lata a teraz się nie zamyka;-)
Twoje dzieci bawią się razem czy raczej więcej kłócą??

Asiunia pojechałam, musiałam bo w lodówce echo. Nawet płatków dla Marcela na śniadanie nie miałam a on tylko to uznaje. Ogólnie to 2 tygodnie na zakupach nie byłam ale teraz za to wydałam 120Ł:szok::wściekła/y:

Spadam rybkę przyprawić. Wczoraj była w morisonie promocja cod (nie wiem czy to dorsz czy co, ale cos podobnego) był po 5,60 za kg:tak: tanioszka:tak:

Ahaaa jeszcze zapomniałam napisać, że wczoraj miałyśmy okazję zobaczyć Majeczkę Żanety. Cudna mała kopia Pawełka:-D a jaka grzeczna, jakby wcale jej nie było. Spała cały czas a później tylko do cyca się przyssała. Słodka:tak:
 
ja tylko na sekunde bo zaraz jade na zakupy:-):-):-)
Sylwia,Doris,Agaam-bardzo dziekuje za odwiedzinki:-)i prezent,super!!bardzo jestem zadowolona:tak:doris...ale Ci dalam pieniadze za rowerek:-D:-Dzebym czasem sie na nim nie przejechala jak tak bede placic:-D:-Djutro wezme do kasi to sie ugadamy kiedy moge odebrac;-)
dobra spadam poki mojego nie ma,zeby nie widzial ile wydalam:-D:-D
 
Czesc

ZANETA-Twoj A moze przyjechac po ten rowerek kiedy chcesz,zreszta pisalm Ci juz wczesniej .
A Twoja Majeczka to cudne dziecko,grzeczniutka i taka kochana,no i nawet nie uslyszalysmy Jej placzu,kochana dziewczynka.Az mi sie zachcialo takiej dziewczynki :)
Ale kto mi da gwarancje?ktos chetny?


NATALKA-no to fakt ,ze te wozki sie psuja,ja moj ostatni pewnie tez bym wymienila ,jakby David byl mniejszy,ale juz mi sie nie oplacalo.
A co do odwiedzin ,to wiesz ,jak teraz David chodzi do przedszkola i konczy przed 12,a ja pozniej Kube musze odebrac o 15 tej ,a do Ciebie sie kawal jedzie wiec sama widzisz ,ze w sumie nie ma kiedy.
No i ja jeszcze w wtorki i czwartki chodze do szkoly.

LUMEN-Witaj ponownie,mama nadzieje ze tym razem zostaniesz na dluzej.


AHA
Sylwia -ja Ci dam .................
 
reklama
Do góry