reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)

wkoncu ladna pogoda :-) zaraz energi dostałam :-) i wkoncu kupiłam nowy wozek wczoraj jutro juz dojdzie mam nadzieje NEW CHILDS COSATTO TRIBO PUSHCHAIR BABY STROLLER BUGGY on eBay (end time 02-Mar-11 19:58:09 GMT) bo ten co mam po zimnie wyglada tragicznie :baffled:

a ja tez dopiero sie ogarnelam ze jutro tlusty czwartek a nie wyjde jutro do sklepu bo bede czekala na wozek ale zadz do D ze jak bedzie rano z pracy wracal ma kupic wszystko i zrobie faworki chociarz :-)

mnie niestety u Kasi nie bedzie :-( D ma nadgodziny w pracy i w sobote i niedziele idzie na nocke :-( a musi isc bo kase na slub zbieramy bo jednak nie chemy tak dlugo czekac i w przyszlym roku bedzie :tak: a moja mama caly tydz robil po 12 godz wiec nie chce dawac jej Claudii niech sobie odpocznie :-(

doris zaneta podajcie mi swoje adresy to wysle wam te ksiazki bo glupio mi ze tak dlugo trzymam a nie wiem kiedy ja sie z wami zobacze :sorry:

grazul ale wygladasz rewelacyjnie :tak: rozkwitłas normalnie :-) chyba juz ani kilograma Ci z ciazy nie zostało co ??

domi85 ja tez Cie pamietam :tak: fajnie ze znowu zaczełas pisac:tak:

dziewczyny kiedy moze sie zaczac ten bunt dwu latka?? ja mam juz dosc Claudia zaczela juz duzo mowic i nie mam sily na nia wszystko musi byc na jej mowie chodz idziemy na spacer ona nie i ryczy i fochy ma caly czas wejdziemy do domu a ona za 5 min ze chce isc papa i tak ze wszystkim mowie obrac Ci jablko a ona nie ze lizaka chce a jak nie dam rzuca wszystkim co jej dam innego bo ona chce lizaka i koniec juz nie wiem co z nia robic :wściekła/y: nie wspomne o tym co robi jak jestemy w sklepie a nie chce jej kupic tego co ona chce :wściekła/y::-(
 
reklama
hej dziewczyny ja juz koncze przygotowania do przyjazdu mojej mamy.musialam doprowadzic do ladu pokoj w ktorym ma spac bo moj urzadzil sobie tam mini silownie a ja suszarnie wiec ogolnie jedna wielka graciarnia no ale teraz juz malo wiele jest ogarniete.wczoraj olalam sobie wizyte u poloznej bo jakos juz ciezko mi sie z Kornelia wywlec z domu:-(nie doczytalam was wczoraj i zapomnialam ze dzis tlusty czwartek wiec chyba zaraz polece do sainsburego i na przerwie podrzuce mojemu paczusia:-)
zaneta ja tak malo tylam tylko do czasu na koncowce tak mi sie przytylo ze teraz 83 kg na liczniku:wściekła/y::szok: ale po porodzie z moja mama juz sie obie umowilysmy ze przejde na diete i bede biegac a mama bedzie glodowac ze mna do towazystwa:-Dnie jestem pewna ale chyba ty pytalas o moja mame,a wiec ona zostac moze do wielkanocy,bo na swieta nie chce taty zostawic wiec chyba troche ze mna pobedzie.
kasia ja poprosze adresik do ciebie i jesli mozesz to podpowiedz co moglabym przyniesc? ja na 100% nie wiem czy bede bo moja mama przylatuje dopiero w piatek wieczorem.
emilka ty jak cos to na ktora bedziesz jechala do kasi?bo ja tak chcialabym byc na ta 18 bo juz po 20 bede musiala zwijac sie do domu:baffled:
natalka ladny ten wozek i powinien sie dobrze prowadzic tylko nie wiem jak twoja niunka ale moja balaby sie siedziec bez tej takiej poprzecznej raczki.co do buntu to jak najbardziej twojej mogl juz sie zaczac moja byla aniolkiem a jak skonczyla poltorej roku to jakby diabel w nia wstapil:szok:mam nadzieje ze poznamy sie w koncu u kasi:tak:
graziul wielkie dzieki ze mi to pozyczysz,zastanawiam sie tylko kiedy moglabym to od ciebie odebrac..moze jakos po niedzieli jak bedzie moja mama bo bedzie latwiej mi sie zebrac.?
 
Witam:-).
My juz po przedszkolu bo dzisiaj był jakiś dzień sponsorowany i dzieci szły w normalnym ubraniu lub przebraniu i śpiewały piosenki:tak:.Więcej zajęło mi szykowanie do wyjscia z chłopakami niż ta imprezka w przedszkolu ale co zrobic:sorry2:.
Doris78 dzięki za odp.na moje pytanie;-).kurcze sama nie wiem kiedy dac Krystiana do polskiej szkoły:baffled:.A wy z Sylwią kiedy dajecie chłopaków?A od jakiego wieku zaczyna się tam szkoła?Jak długo chodzi się tam do przedszkola?
sylwia.m fajnie że będziesz :tak:. Znajając życie pewnie nie ty jedna będziesz pózniej:tak:.
natalka szkoda wielka że Ciebie nie będzie :-(.Co do buntu no to niestety ale to jest taki głupi wiek ze da Ci trochę w kosc mała:sorry2:.Oj pamiętam Krystiana w tym wieku :tak:.Nieraz strasznie było mi głupio za jego zachowanie:zawstydzona/y:.A najgorsze były koleżanki które miały młodsze dzieci i nie rozumiały jak dziecko może się tak zachowywac:dry:.No a lada chwila mnie pewnie czeka to samo z Olim:sorry2:.
m025...adresik już wysłałam;-).
graziulxxx i gdzie robiłaś zdjęcia do paszportu?Mnie tez to czeka w przyszłym tygodniu:tak:.
 
no mała śpi mąż w pracy to mam chwilke dla siebie ale zimno i ponuro dziś . ale ja tylko na chwilkę bo no 13 idę do fryzjera bo już nie mogę patrzeć na siebie nie mam kiedy nawet siąść i zwami popisać dobrze że jutro się spotkamy !!! malej ząbek wyszedł to już spokojniejsza :-):-), wy to mnie nie straszcie z tym buntem maluchów bo mnie to czeka!!!!
kasia
proszę adresik !!! tak to jest w tych przeczkolach ciągle coś ale chociaż dziecią sie nie nudzi!!!! sylwia super ze bendziesz u kasi !!! ja sama nie wiem ile posiedzę bo to pierwsze wyjście bez małej a mam ją na cycu!!!!! graziul ty bendziesz u kasi ??? natalka no fajny ten wózeczek mi też sie podoba taki też musze już niedługo zmienić bo już mój mi sie nie podoba !!! m02 no to przeoczyłaś tłusty czwartek ja wczoraj piekłam oponki nawet szybko poszło mój h mi pomógł !!!! oki to pojedziemy o18 do kasi ale nie wiem ile tam posiedzę ale na pewno do 20 !!! to masz roboty z tym sprzątaniem !!!! domi85 bendziesz u kasi albo agaam jutro ??? chętnie zobaczę twoich maluszków!!!! agaam co tam u ciebie ??? marta1979 nie martw sie faceci tacy są od nas chcą dużo a od siebie to nic !!!!!! oki lece brać się za coś, natalce obiadek zrobić bo wstanie to zje i do fryzjera z małą mój h bendzie wracał to ją weznie !!!! oki miłego dnia kochaniutkie do jutra!!!!!!
 
Hej dziewczyny!!!
Ja sobie małą drzemke strzeliłam z Filipkiem.Rano byłam troche zestresowana,bo pierwszy raz musiałam sama zaprowadzić Olę do szkoły,ale dałam rade,co prawda wstałam już przed 7 żeby zrobić śniadanie!!!!Ale najważniejsze że Ola była na czas w szkole a my z Filipkiem zaliczyliśmy spacer:tak::tak::tak:Ostatnio była u nas położna i mój grubasek ma już 5 kg i urósł 6 cm!!!!
Natalka-wózek rzeczywiście bardzo ładny!!!
Marta-nie przejmuj sie,tak jak pisały dziewczyny kiedy obowiązków przybywa to i kłótni jest więcej!!U mnie jest to samo,ja mówie to mój co innego i kłótnia gotowa!!!Takze głowa do góry!!!!
Co do tłustego czwartku,to zaopatrzyłam mojego w pączki,i poszedł do pracy.Ja staram sie ograniczać(chociaż to nie łatwe):-:)-:)-D
Sylwia-pojechałaś na te zakupy???
Dobra laseczki ja uciekam,może zajrze jeszcze póżniej,a jak nie to do zobaczenia jutro u Agaam:-):-):-)
 
Hej dziewczyny ale mialam dzis pracowity dzien jakas dzis moc dostalam i wysprzatalam caly dom ,nagotowalam jak na wesele, popralam w zasadzie dopieor teraz sobie siadlam .Zadko zdaza sie taki dzien chteny do pracy wiec to wykorzystalam :-) :-):-) natalka teraz juz zostaje na forum :-) emilka nie bedzie mnie moze kiedys sie z wami umowie i sie spotkamy ;-) pozdrawiam Uiekam Natalia sie obudzila pewnie glodna jak smok pa
 
Hej Laski ja tak na chwilke w przwerwie na wspolnej:-p
U nas jakos leci dzis dzien byl troszke zabiegany ale juz pomalu zbliza sie ku koncowi:tak:
Ja tez dzis robilam faworki i musze sie pochwalic ze nawet dobre mi wyszly:-D

Asiunia dobrze ze sie zdrzemnelas z Malym w koncu Tobie tez sie nalezy:tak: To mowisz ze juz ogarniasz jak sie obrobic zeby sie wyrobic do szkoly?:happy2:
Emilka u mnie wszystko ok ale jakos nie mialam kiedy napisac bo zawsze bylo cos wazniejszego:tak:
Natalka wozeczek fajny moja bratowa taki ma dla swojego malego:tak: Ja tez planuje zmienic ale moze tak na wiosne moze poznia wiosne:-p Bo moj juz tez mi sie znudzil chetnie bym go wymienila na lepszy model:-D Kurcze szkoda ze Ciebie nie bedzie u Kasi:-( A co do buntu to nic nie mow bo ja momentami mam to samo Vicky potrafi polozyc sie w sklepie na podlodze i tupac rekami i nogami:zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y:
Sylwiam ciesze sie ze bedzie liczna ekipa chociaz raz:tak: Ale nie ukrywam ze bedzie Ciebie brakowalo;-)

Dobra dziewczynki uciekam:tak: Z reszta jutro sie widzimy to pogadamy:tak::tak: Czekam na Was od 12:tak::tak: Paaaaa
 
natalka wychodiz na to ze twoja Claudia i moje maluchy sa w tym samym wieku .Czytalam o tym co pisalas o buncie twojej Claudi moje blizniaki tez zaczynaja sie buntowac np. Alex wchodzi kanape i skacze po nie ja go sciagam a on znowu wchodzi a ja go znowu sciagam a on po swojemu krzyczy na mnie ,jesli Natalii zamkne szafke bo wyciaga garnki itd to wierzga sie po podlodze bo ona chce sie bawic garnkami to ja wtedy zostawiam bo to histeria i samo jej przechodzi .Mam do ciebie takie pytanie czy twoja corcia duzo mowi ??? czy mowi po swojemu czy jzu wyraznie wypowiada slowa ??? bo moje malo mowia wiem ze nie mam sie czym przejmowac bo kazde dziecko zaczyna mowic w swoim czasie ale tak z ciekawosci chcialabym wiedziec , aha i czy sama jzu ladnie je lyzeczka czy jeszcze wiekszosc leci jej na podloge ? uciekam " do uslyszenia"
 
Czesc

EMILKA-chcesz jeszcze tego robota?bo jednak mam go na zbyciu...Jak tak to Ci go jutro przywioze do AGIAM?

KASIA8118-ja wlasnie nie wiem kiedy dac ,czy w tym roku ,czy w przyszlym,musze podliczyc nasze finanse,bo ja wtedy mam dwojke do zaplacenia....
A do przedszkola przyjmuja dzieci od 4 lat.
A u chlopakow byl dzisiaj Book Day,dzieci przebieraly sie za ulubione postacie,Kuba byl za Scoobiego ubrany ,a chlopaki za Macquina i dostali nagrody ,za najladniejsze stroje,ale musieli smiesznie wygladac jak odbierali te...olowki

NATALKA-wozek bardzo fajny,a tak z ciekawosci spytam ,ktory to juz???Ale rozumiem Cie bo bym z checia zmienial co chwile.
Wkleilas bys zdjecia Claudii ,bo wieki jej nie widzialam
 
reklama
Do góry