reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka
u nas srednio,maly kaszle i od wczoraj ma goraczke:-(pol nocy nie mogl spac,mamrotal pod nosem sam do siebie,a rozpalony byl tak ze juz na pogotowie mielismy jechac a jak na zlosc termometr pozyczylam sasiadce:szok:ale dalam mu czopek bo syropu nie chcial i na troszke zasnal,ale od rana to samo...teraz spi,a ja chyba zara sie obok niego poloze bo nie wiem czy doczekam wieczoru:-D
ragazza-no ja 85 jestem,takze w takim samym wieku jestesmy:-)
monia-to dobrze ze Sara zasnela po szczepieniu,Pawelek po pierwszym szczepieniu spal chyba z 6 godzin:tak:
jstysiak-dzieki wielkie za zyczonka;-)
graziul-jak bedziesz miala chwile to napisz mi ten przepis pawelkowym jezykiem,moze sie wysile i zpodam na swieta:-D
cisza tu straszna,wszystkie sie za sprzatanie wziely tylko taki obibok jak ja siedzi przed kompem:-D:-D
 
reklama
monia,ragazza moj przepis jeszcze inny,sam makaron od zupek,ogorki ze sloika,rozne kolory papryki,kukurydza,groszek i majonez.

dzis powysylalam kartki na swieta do polski mam nadzieje ze zdaza dojsc,poza tym z lekka sie stresuje bo od zeszlego czwartku nigdzie w okolicy drozdzy nie moge dostac a jak ostatnio bylam w pikniku tez nie mieli a do moich pierogow musze miec. jutro mam polozna ciekawa jestem co nowego mi powie.dzis na obiad chyba pojde na latwizne i spagetti jakies na szybko zagotuje.kupilam juz mielone wiec obiad bedzie w pol godzinki.uciekam Neluche uspic bo wstalysmy dzis po 10 i w dzien teraz mi pewnie pozniej zasnie a Ł wraca o 18 wiec dobrze by bylo gdyby ona juz wstala.
 
m0205 drozdze zazwyczaj kupuje u tego ciapatego u nas, w western union. On ma w takich malutkich paczuszkach kwadratwoych slowackie jakies. Bardzo dobre sa.
Albo w kazdym Morissonie maja swieze drozdze, na takich czarnych tackach tez w kwadracikach po 4 szt pakowane, w lodowkach, tam gdzie maslo. Albo mozesz tez uzyc angielksich sproszkowanych, ale tych co normalnie wyrastaja. Bardzo dobre sa, ale tylko jedne. Zaraz Ci napisze jakie. Nazywaja sie Allinson Dried Active Yeast. Sa pakowane w takie male zolte puszki. Tylko te ze sproszkowanych daja efekt jak na swiezych. Ale sie rozpisalam.:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim ja jus posprzatal gore dzisiaj jutro biore sie za dol jak starczy mi czasu a jak nie to zdrobie to w inny dzien chodz dzis poszlo mi szybko
ale mala sie dzis rozpycha brzuch mam taki twardy jakby mial zaraz peknac a moze to z przejedzenia:tak::tak::-p:-p:-p
ragazza mam do ciebie pytanko kojarzysz mi sie z osoba ktora wczesniej pisala z nami tylko pod innym pseudonimem czy ty czsami nia nie jestes:confused::confused::confused::confused:
 
Czesc :-)

Jaak sie macie? My sie wyspalysmy, Lenka dopiero oczka otworzyla :szok:. Kochana jest - dala mamie pospac. :-D A tak poza tym to nie wiem. Obiad musze jakis zrobic. I moze troche ogarne, podlogi umyje, bo na panelach to tak sie kurzy ze szok.:wściekła/y:

Tynia - kiedys, jak bylam jeszcze na poczatku ciazy, zarejestrowalam sie na forum, i napisalam troche postow, potem nie mielismy neta, potem pojechalam na pare miesiecy z Lenka do PL wiec calkiem o BB zapomnialam. :tak:Jak wrocilam, chcialam znowu do Was dolaczyc, ale nie pamietalam ani loginu, ani hasla.:szok: Jak weszlam tu na forum to nie kojarzylam juz zadnej z Was:-D i pomyslalam, ze skoro wszystkie laski tu nowe, to sie na nowo zarejestruje. I tak tez zrobilam. Wiec jesli mnie pamietasz - to to chyba ja.

Sarah - laski sie spotykaja, a jakze!:-D Tylko ja jeszcze nie dotarlam nigdy. Czego nic nie piszesz? :-D
 
Ostatnia edycja:
Czesc wszystkim Wiki juz na nogach myslalm ze sobie pospi dzisiaj ale dostala powiadomienie ze wstaje rano bo pozno poszla spac
Sarah oczywiscie ze sie spotykamy tylko ja rowniez opuszczam duzo spotkan ale obiecalam ze sie poprawie
oki kobietki spadam moze skiobne cos popoludniu bo dzis mam angielski i trzeba (tzn ja chce)cos upichcic;-);-);-);-);-)
 
Witam serdecznie:-)
Ale ponuro za oknami:-:)-(i w dodatku mamy straszny balagan ,bo wczoraj caly dzien jakos tak zlecial,ze wieczorkiem nie mialam na nic sil i stwierdzilam ze wstane sobie rano i wsz porobie:szok: no i teraz musze robic!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(;-)
Wczoraj u poloznej dowiedzialam sie ze bede miala jesz jedna wizyte z nia 4-ego,a piatego mam assesment w szpitalu.zrobia mi jesz badanie krwi i wymaz z nosa na bakterie MRS:szok::szok: Pierwsze slysze,ale ponoc to nowa rutyna,wymagana przed pojsciem do szpitala:tak: No i chyba bardzo sluszna,choc nie znosze tych wymazow z nosa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no:
ZANETA-i co z naszym Krecikiem:confused::confused:lepiej mu:confused: To sie biedna nameczysz teraz,Tobie samej juz ciezko a jesz maly chory:-( wspolczuje,tulaski dla WAs:happy2:
TYNIA I WIKI-to az taki apetyt masz:confused::-p:-p;-):-D ze brzuch Ci rozpycha:blink::-D
DZIEWCZYNY-wszystkie Wasze przepisy na salatke brzmia fantastico:tak::tak:
Napewno zrobie:happy2: dzieki:happy2:
MONIA-biedna Sarcia-juz zebole mecza:sorry2: Moja nati tez tak wczesnie zaczela..ale pierwszy zabek dop sie pokazal ok 6 mies:szok::szok:wiec sie nameczylysmy obie:tak: A co do szczepienia to wlasnie tak samo tez reagowala-duzo spiac:tak: No i ja mysle ze to najlepsze z mozliwych "powiklan";-)
ROKSANA-jak U Was dzieczynki ze zdrowiem:confused:
No i to tyle -moich wypocinek:-D Ostatnio chyba faktycznie mi sie komorki mozgowe skurczyly(jedna z oznak koncowej ciazy:szok::-D:tak:) bo wiecie co napisanie kilku prostych zdan po angielsku zajelo mi sporo czasu,az A sie ze mnie smial:-:)szok::szok::-D:shocked2:
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny
i znowu zaniedbałam forum ja nie wiem co się ze mną dzieje.
Milenka i P już zdrowi ale Ola od poniedziałku chora. Gorączka i katar siedzi w domu a wizyta u lekarza dopiero jutro ale na szczęście syropy przeciwgorączkowe działają. Ola się cieszy że ma wolne od szkoły.
To tyle bo Milena znowu wyje. Oszaleje z nią
 
Do góry