reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej kobietki ;-).U nas nudy pogoda zapowiada się do bani więc humorek średni.Krystian ma dzisiaj wolne od przedszkola bo dzieciaczki są podzielone na dwie grupy i pierwsza grupa pojechała dzisiaj na wycieczkę pociągem a druga jedzie w piątek i Krystian już nie może się doczekac :tak:.
Dominisia dzięki za komplement:tak::zawstydzona/y:.Ale ja nie jestem z tych chudzinek ale powiem Ci szczerze że wcale się tym nie przejmuję chyba z tego wyrosłam bo jeszcze jakiś czas temu wiecznie coś mi nie pasowało w moim wyglądzie a teraz mam to wszystko gdzieś:tak::-D.
ampar3 jedziemy samochodem jak co roku latem:tak::-).A twój kiedy rusza z instruktorem?
agaam czekam na adres i numer telefonu:tak:;-).
natalka gratki dla Claudii :tak:.
mojadzidzia to masz teraz trochę więcej miejsca w łóżku :tak::-D.
A ja wczoraj przejechałam się do centrum i przy okazji odwiedziłam ten nowy polski sklep i stwierdziłam ze jest tam drogo:dry:.Niby zadko bywam w Polskich sklepach i moze mam słabą orientacje cenową ale i tak wydaje mi się że jest tam trochę drożej niż w innych :cool:.
 
reklama
Graziul co do małej to strasznie wyglada na tym zdjęciu :szok:.mam nadzieje ze szybko jej to zniknie z buzki:tak:.
Aniu zdrówka dla Filipka:tak:.
Doris78
mój Krystian też kiedyś zwinął jakiś duperelek z rynku nawet nie zauważyłam kiedy:no:.|Najlepsze ze wcisnął go Olivierowi i wyszło na to ze to Oli zwędził:tak::-D.
 
witam sie i ja
pogode pozostawie bez komentarza :baffled:,no nic przynajmniej wezme sie za prasowanie ,bo tak odkladam z dnia na dzien :zawstydzona/y:.
graziul -biedna Natalka ,nie przejmuj sie ,napewno nie zostanie sladu ,Domin tez juz mial nie jedna "ranke":-(na twarzy i chlopak jak malowany:-)
mojadzidzia -gratulacje i zazdroszcze ,naszemu znowu cos sie w glowie poprzewracalo i robi sobie wycieczki do mamusi i tatusia w srodku nocy:-(
W ogole Dominik oststnio nabral takiej aktywnosci ,zawsze byl energiczny ,ale teraz to czasami nie nadazam za nim ,za jego tempem i pomyslami. I stalo sie to co wiedzialam ,ze jest nieuniknione ,aczkolwiek myslalam ,ze tak szybko do tego nie dojdzie -Dominik zaczyna mowic po angielsku :szok:
Bylismy wczoraj w sklepie zoologicznym i napalilismy sie na zwierzatko ,oczywiscie tyle tego bylo ze nie wiadomo na co sie zdecydowac ,w ostatecznosci ja jestem za myszka a Grzesiek za szczurem:eek:,a Dominik to wszystkie zwierzeta by chcial .Przypomnialam sobie -agnieszka uk-bardzo ladne oczko:tak:.
Ide prasowac :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Cześć laseczki:-)

Ja sobie zasiadłam na chwilę spoczynku przy kawusi...już parter mam wysprzątany i teraz czeka mnie pięterko:tak: Ja dzisiaj pospałam do 8.30:-) I jestem wyspana i rzezka,więc motorek mi się załączył do działania:-D:-D Ale pogoda jest faktycznie do bani:wściekła/y: Całe szczęście,że nie mam zakwasów dzisiaj bo bym leżała jak kołek pewnie i nic nie zrobiła w domu a po weekendzie zawsze mam taki bajzel,że szok:szok: mąż się wczoraj z masażykiem postarał jednak :cool2::-D a na obiad to ja nie wiem co dzisiaj wymyślić:confused::dry: może zrobię ogórkową:eek: hmm..pomyślimy:dry:

Ania1812-zdrówka dla Filipka;-)
Natalka1990-gratulacje dla Claudusi;-)
Dominisia-
gratuluję postępów w postanowieniu:tak: jednak masz silną wolę,ja jestem cienki bolek w takich sprawach:-D:-D:-D

Dobra bo piszę tego posta już o,5h :szok: Idę czynić swą powinność:-p;-)
 
Aha...właśnie co do kradzieży naszych smyków to najlepszy nr.zrobiła moja gwiazda w sobotę:shocked2:
zwędziła jednego buta z wystawy i go trzymała w ręce całą drogę,a ja zauważyłam jak już wracałyśmy do domu na pasach:szok: i w szoku byłam...tak mi się wstyd zrobiło,że czułam buraka na twarzy...i mówię do niej coś ty zrobiła...wyrzuć to!!!! i wyrzuciła tego buta na przejściu,wahałam się czy go podnieść i zanieść,ale było mi wstyd i juz nie chciało mi się wracać pod górkę...i tak but sobie leżał na chodniku:sorry2:
 
Dziś Matylda została bez problemu w przedszkolu. Aż zaglądałam przez szybę czy aby na pewno jest zdecydowana. Zobaczymy jutro.
Aggam mnie niestety jutro u Ciebie nie będzie.
Katarina ale mi smaka narobiłaś na ogórkową jak dawno nie jadłam.... ale ja mam dziś grzybową. Robiłam pierogi więc ewentualnie będą pierogi.
Dominisia ja to niedoczytałam na jakiej Ty diecie jesteś?
 
hej

Witam sie i ja . My juz po play grupie a teraz tatus zawiozl szymcia do przedszkola:-) Z czego ja sie ciesze jak burdel w domu i musze sprzatac:wściekła/y: A dzisiaj chyba jakis zupowy dzien bo ja mam krupnik:tak:
Agaam- ja jeszcze nie wiem czy bede chociaz szymcio wyraza chec:-)
Kasia8118- chcial od lipca zaczac ale teraz mu wychodzi taka sama kasa jak pracuje wiec nie wie co zrobic:confused: Tym bardziej ze juz ma sporo chetnych:confused: I tak dobrze i tak dobrze:tak:
Roksanna1- gratki dla mati- tez bym bardzo chciala podejrzec mojego- chyba to zrobie w srode:tak:
Katarina26- a jaka powinnosc poszlas czynic:-D:-D:-D
Doris78- moj w tesco zwinal paste do zebow:szok: Mial wtedy 1.5 roczku:szok:
Ania1812- mniam- ciasto do kawki- chyba zaraz przedzwonie do artura:-p:-p:-p
A siostrzyczka niech sie nie lamie- niedrogi kurier jest do polski:-D:-D:-D
Graziul-:szok::szok::szok: biedna mala:-( Moj troche spowolnial - moze jest szansa ze to byl tylko wiek:tak:
tyniaiwiki- jak ja ci zazdroszcze:szok: Kilka godzin sie bawi sama:szok: Ja z szymonem czas spedzam odkad tylko otworze oczy az do wieczora- zabawy, malowania, gry w karty, planszowe, puzle, wycinanie , skakanie, turlanie- nic nie chce sam robic:no: I tak bylo od malego. Czasami juz nie mam sily to mu czytam 2 godziny:tak:

Ide wiec sprzatac:wściekła/y:
 
Czesc:-)
KATARINA-moj Kubus jak mil niecale 2 lata ,tez zwinal buta w Matalanie:-Dwsadzil go do koszyka w wozku i ja go doipero zauwazylam w domu:-D
A co do chinskiej przy kreglach,jestem tego samego zdania co Ty:tak:beznadzieja:tak:

ROKSANNA-to szybko Mati sie zaklimatyzowala,super:-)mnie to czeka od wrzesnia:sorry2::dry:ALE jestem ciekawa jak to nam pojdzie:sorry2:

KASIA8118-niezly Krystian:-Djuz od malego wie ,ze trzeba wine zwalac na mlodszego:-D:-D
Ale fajna bedzie mila wycieczke:-)pierwsza to jest wycieczka?/

AGAAM-wiesz co ,przepraszam Cie ale mnie jutro nie bedzie:no:pierwotnie J mial jechac w poniedzialek,wiec napisalam ze mi pasuje wtorek a potem okazlo sie ze jednak jedzie w wtorek:sorry2:a jedzie na dluzej ,wiec z Nim posiedzimy w domu

RENUSKA-a Wasz Dominik chodzi do przedszkola?ze zalapal angielskiego,czy Wy go uczycie??

ANIA1812-i jak dostalas sie do lekarza??i co mu jest?
A z tymi zakupami na carboot chodzilo mi ze w porownaniu do mnie to sie opkupilas:-D:-D:-D
 
reklama
Hej babeczki witam ponownie:-)

kolezanka juz mnie opuscila wiec moge tu zajrzec i odpisac Wam jesli moja niunka mi na to pozwoli:tak:

Doris szkoda ze Ciebie nie bedzie wiesz ze spotkania bez Ciebie to takie dziwne sa:-D no ale rozumiem i wybaczam:-p

Roksanna no to Mala Ci zrobila niespodzianke:tak: no i rowniez szkoda ze i Ciebie nie bedzie:-(

Ania i jak Filipek?? mam nadzieje ze juz troszke lepiej i duzo zdrowka dla niego niech sie kuruje szybciutko:tak:

Ampar no to niezle Cie synus wykorzystuje moja Vicky potrafi sie zabawic sama ale to tez na niezbyt dlugo:tak: Oby Szmcio nie zmieni zdania i mam nadzieje ze sie pojawicie:tak:

Kasia no to niezly aparacik z Krystiana:-D zwalac na mlodszego brata:-)

Natalka gratki dla Claudusi:tak:zuch dziewczyna teraz tylko czekac kiedy sie "pusci" i ruszy sama:tak:

mojadzidzia no prosze jaka z Dusi duza dziewczynka juz:tak: teraz tylko odcyckowanie zostalo oby przeszlo szybko i bez wiekszych problemow:tak:

Dominisa gratulacje wytrwalosci:tak:

Oki uciekam juz bo wielmozna pani niunka juz sie nabawila sama:-D:-D
Ide z nia na spacerek poki nie pada:tak:
Pozdrawiam i mam nadzieje ze do jutra:tak:
 
Do góry