reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka
rany ale mam energie od rana,oby tak dalej
ju drugie pranie sie kreci ,chatka prawie doprowadzona do uzytku,został tylko obiad i wypadzik do shipley:-)
dzieki babeczki za wczorajsze popołudnie;-)
dominisia trzymam kciuki za końcowy efekt.Na pocieszenie najgorsze sa pierwsze 3 dni:tak:
Ania nietety oszołomów nie brak za kierownica,ja to chyba juz powinnam dawno na zawał pasc.wiem doskonale jak sie czułaś:wściekła/y:
ampar ,katrina duzo zrówka:tak:
pochwalcie sie babeczki swoimi nowymi image:-p
agaam Ja poprosze o adresik( mam nadzieje ze daleko od sylwi nie mieszkasz;-)\)bo jak znowu wyladuje na m60 to chyba niezdaze zeby sie z wami zobaczyc:-D
Marta buziole
 
reklama
Czesc:-)
A ja dzisiaj jakiegos powera dostalam i sprzatam od rana:-Dale juz byl czas na to ,bo podloga sie juz kleila:zawstydzona/y::shocked2:i prosila o odkurzenie i umycie:dry:

AGAAM-mi tez pasuje wtorek:tak:
Wytwalosci w wychowywaniu Viki,zaczyna sie najgorszy okres:-D

AGNIESZKA UK-fajnie ze jedziesz do Pl,odpoczniesz sobie troche od tych stresow wszystkich :-)a znalezliscie juz opiekunke??
Oczko wodne super,mi sie starsznie takie rzeczy w ogrodzie podobaja:tak:A jaki jest koszt takiego oczka tutaj?/bo w Pl wiem ze troszke kosztuje:shocked2:

KASIA8118-a ja jade tydzien przed Toba:-p:-p:-p;-):-D

DOMINISIA-a ile trwa dieta?/


KATARINA- i jak samopoczucie?
A Twoja Niunka jest poprostu bezbledna:-D:-Da ma buzke Aniolka:-)

ANIA1812-oj to przezylas:szok:my kiedys tez mielismy taka sytuacje z taksowkarzem ,ale ja akurat wtedy nie prowadzilam:no:

AMPAR-a ja tam mam w nosie kg i zawsze jem paczki ,jak sa w domu:-Dstwierdzam ze nie ma sensu sie teraz tak katowac, jak w sumie zle nie wygladamy:tak:a moze w przyszlosci mi sie przytyje to wtedy bede sobie odmawiac takich lakoci:tak:

Kurde a ja tak intensywnie odkurzalam ,ze chyba silnik spalilam:baffled::baffled:czekam i czekam ,a on dalej sie nie wlacza:wściekła/y::wściekła/y:i to jeszcze w pozyczonym odkurzaczu:dry::sorry2:bo ja do sklepu nie moge dojechac i kupic:angry:
Uffff dziala:-Dnie mam dodatkowego wydatku:-D
 
HELOOO:-):tak:
JA JUŻW TROCHĘ LEPSZYM HUMORKU :-):tak: CHYBA PRZEZ TĄ POGODĘ :cool2:
DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA MIŁE SŁOWA :tak::-)ZOBACZYMY JAKIE BĘDĄ EFEKTY :confused: MAM NADZIEJĘ ŻE WYTRWAM :baffled::happy2::-p:zawstydzona/y:
KASIA8118 JA Z TAKĄ FIGURĄ JAK TY TO TEŻ BYM NIE MIAŁA SILNEJ WOLI:tak::tak::-) POWIEDZIAŁAM SOBIE ŻE JAK POTRAFIŁAM RZUCIĆ PALENIE TO I SCHUDNĄĆ TEŻ BĘDĘ MOGŁA :tak: CHYBA:baffled::baffled::-D
DORIS78 DIETA W SUMIE SAMA NIE WIEM ILE TRWA BO PIERWSZE DWIE FAZY STOSUJESZ DO PÓKI NIE OSIĄGNIESZ CELU:szok::szok: CZYLI U MNIE TO TROCHĘ POTRWA:tak::-D A POTEM SĄ NASTĘPNE FAZY UTRZYMANIA CELU TAKŻE CHYBA CAŁY CZAS TRZEBA BĘDZIE UWAŻAĆ :tak::szok::happy2:
AGAAM JA ODPADAM WE WTOREK DO JA MAM PLAY GRUP :tak:
ANIA 1812 TO SIĘ STRACHU NAJADŁAŚ WYOBRAŻAM SOBIE :szok: DOBRZE ŻE NIC NIKOMU SIĘ NIE STAŁO :tak:
AGNIESZKA UK SUPER SPRAWA Z TYM OCZKIEM:tak::tak:
DOBRA LECĘ OGARNĄĆ CHATĘ I MOŻE TROSZKĘ POLEŻĘ
POZDRAWIAM :-)
 
Cześć dziewczynki.

Widzę, że wszystkie o jakiś dietach rozprawiacie. Mnie też to czeka jak urodzę hihi. Wtedy przydadzą mi się wszelkie porady.

Cóż u mnie bez zmian. Usilnie szukamy kogoś na pokój. Na razie tylko po znajomych, nie dajemy ogłoszenia, bo nie bardzo chcemy kogoś "z ulicy".

Mój brat znalazł pracę. Cieszę się, że tak szybko mu się udało.

Moja dzidzia rośnie a wraz z nią i mój brzuch hihi.

Dominisia -trzymam kciuki żebyś wytrwała.

Doris - ja też dziś od rana z mopem latam:)

No nic lecę pranie wstawić. Do później
 
hej laski
dzieki za gratki, jestescie kochane;-):tak:
zazdroszcze Wam sil i ochoty do sprzatania bo u mnie tragedia a jeszcze ten upal, nie mam sily wstac i ruszyc czegokolwiek.

wrrrrrrrr mala mi wstala wiec znowu nie popisze do pozniej
buziole dla wszystkich

acha a moze ktos ma ochote do mnie wpasc na kawe:-p brakuje mi tych wypadow z Wami:-(
 
Witam Was psiapsiołki:-)
Ja już czuję się lepiej,na szczęście..bo nie darowała bym sobie leżeć w weekend:angry::no: tym bardziej,że mam ambitny plan na niedzielę:tak::-D:-D A dziś dzionek spędziłam bardzoo leniwie...jak wyszło słoneczko to pomknęłam na wypoczynek w ogrodzie,a tak cały dzień leżałam i nic nie robiłam...brak sił i weny do działania:zawstydzona/y::no: Nie tak dawno temu dzidzia wyciągnęła mnie na plac zabaw...a teraz biorę się za obiad na jutro;-) bo jutro idę na lofry do miasta:-p:-) Więc dziś muszę ogarnąć domek tzn.nie muszę,ale chcę:tak::happy2:

Kasia8118-
ja sobie zrobiłam małe cięcie grzywki na ukos i odrost;-):tak: i końcówki podcinałam:-)
Ania-dobrze,że nic się nie stało:baffled: B nie raz już by miał stłuczkę:tak: tak tutaj jeżdżą:angry::wściekła/y:
agamm-jak na dzień dzisiejszy to ja będę we wtorek:tak: jeśli nie będzie padać oczywiście;-)
Dominisia-super,że brat znalazł tak szybko pracę:happy2: wytrwałości życzę w postanowieniu;-):happy2:
ampar-a jak tam twoje przeziębienie??lepiej Ci czy gorzej??czego nie życzę:baffled:;-)
Doris78-dzięki za troskę:tak:;-)
Marta84-
szkoda,że nie zdążyłyśmy się poznać:sorry2: ja bardzoo chętnie wpadnę na kawkę:tak: wyślij mi tylko nr.na priva:-D:-)
agnieszkauk.-śliczne te oczko;-)

To tyle...idę podłogę przelecieć mopem i ogarniać dom;-):tak: Do spisania...:happy2:
 
Ostatnia edycja:
hej kobitki:-);-):happy2:
mi dzis wyjatkowo humorek dopisuje ,bo dzien minal lepiej niz sie spodziewalam:tak:
no i przedewszystkim pogoda mnie rozpiescila:-D:-D:-Dza co jej bardzo dziekuje;-):-D
Rano troszke ogarnerlam domek,a potem wybralam sie z mala do banku i porobic oplaty.

No i fajnie sie stalo ,bo A zadzwonil jak bylysmy w drodze ze jest na dzis juz wolny i mozemy sobie cos razem porobic;-) mialam sie z mala wybrac na fast fooda ,bo mi smaki chodzily jakies,ale w koncu za namowa A(ja tam nigdy nie odmowie;-):-D)wyladowalismy w CHinothai:-D no napchalam sie jak pasibrzuch jakis:szok::-D,potem polazilismy po sklepach,zakupilam troche kosmetykow i kilka laszkow-skozystalam z okazji i naciagnelam A:-D
Ale wiecie co musze przyznac ze menu bylo dzis ubogie w porownaniu do tego soboteniego co bylysmy wtedy,ale i tak mi smakowalo,jak wszystko ostatnio:-D:-D:-D
Szkoda tylko ,ze mala tak zle zakonczyla dzien i wprost przed wejsciem do domu przewrocila sie na twarz:szok::szok::szok:caly nosek ,buzka i czolo zdarte do krwi:-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::szok::-(
JSTYSIAK,DORIS-kurcze podrzuccie mi troche tej waszej energii:-D:-D
DOMINISIA-no to sie ostro wzielas za diete,ja w Ciebie wierze,masz silna wole ,jak palenie rzucilas-to i z tym dasz rade:tak::tak::tak:
ANIA-wspolczuje ,ja dlatego sie bardzo boje jak to bedzie jak w koncu kiedys wyrusze sama, :szok::szok::szok:dobzre ze tyl sie strachu najadlas:happy2:
AGNIESZKA-oczko ladniusie ,co dalas mezowi w nagrode za jego prace:confused::confused::-D
MONIA-nooo kochana to juz teraz z gorki masz,choc ostatni miesiac sie dluzy:tak:fajnie ze brat ma prace:happy2:
KASIA-i Twojemu bratu sie powiodlo z praca,super,pewnie niedlugo bedzie mogl rodzinke sciagnac:happy2::happy2::happy2:
no nic ,musze zmykac ,sorrki jak kogos pominelam,ale mala mi sie znow rozbrykala i sie juz boje o nia po dzisiejszym "wypadku"
zaraz ja klade i ide do lazni sie relaxowac,oby jutro bylo ladnie,papapa:happy2:
 
hej

Wariatki jedne:-D:-D:-D:-D:-D:-D Nie 2 paczki tylko 2 pączki:-D:-D:-D:-D zjadlam:-D
My dzisiaj tez caly dzien na dworze u szwagierki- pogoda dopisala, dzieciaki sie wyszalaly:tak: A my mielismy mila niespodzianke na koncie:szok: Artur dostal jakis grant 250f z jobcentre plus list przyszedl ze to za to ze pracuje juz pol roku na pelny etat:szok:
Bardzo milo z ich strony:-)

A i chcialam wam powiedziec ze jakies smieszne ceny biletow sa do polski- ja kupilam za 80f dla mnie i szymcia a dla artura na sierpien jest za 65:szok:

Katarina26- dzieki u mnie tez juz lepiej:tak: Chyba mi slonce smarki wysuszylo:tak: A jakie masz plany na niedziele?:-p:-p
Graziulxxx- to sie teraz bedziesz stroic lasko, co;-) Ja tez sobie cos wyszperalam w nexcie ale przez internet bo taniej. Tylko nie wiem jaki rozmiar czy 8 czy 10:confused:
Ja tez dzisiaj oplaty porobilam:no:
Kasia8118- autem jedziecie?
jstysiak- ciebie to wieki nie widzialam:szok: Moze wreszcie wpadniesz znienacka na ta kawe?:tak:
Marta84- a ty do niewysprzatanej chaty zapraszasz?:szok:;-)
Monia22310- pokazalabys wreszcie ten brzuchol:tak:
Doris78- mi tez galy wyszly rano jak zaswiecilo slonce i zobaczylam ten syf w domu:szok:

A ja jutro ide z szymciem krowy poogladac:-D:-D:-D Tzn na pastwiska sie wybieram krowie placki poogladac i laty im policzyc:tak: Tym krowom nie plackom :-p Mam nadzieje ze szymon bedzie mial frajde:tak:
 
reklama
DOBRY WIECZÓR :-)
MI DZISIAJ DZIONEK ZLECIAŁ SZYBCIUTKO :tak: PRZESIEDZIAŁAM GO W OGRODZIE :tak::-D A CZAS UMILIŁ MI MÓJ SĄSIAD :tak::-) DZIECIAKI SIĘ WYSZALAŁY :happy2: MAM NADZIEJE ŻE JUTRO TEŻ POGODA DOPISZE :confused:
AMPAR TAKIE PIENIĘŻNE NIESPODZIANKI SĄ NAJLEPSZE :tak::-) A CO DO TYCH PĄCZKÓW TO JA ZASTANAWIAŁAM SIĘ CZY CIĘ NIE ZEMDLIŁO PO NICH :-D DWIE PACZKI:-D:-D
GRAZIUL DZIĘKI:tak::-) TO MIAŁAŚ DZISIAJ DZIEŃ TO CO KOBIETY LUBIĄ NAJBARDZIEJ :tak:;-):-D
KATARINA 26 JA NIE MAM BRATA:happy2::-D A CO TO SĄ LOFRY:confused:
MONIA JAK CIĘ SPOTKAŁAM PARĘ DNI TEMU TO JA BRZUCHA NIE WIDZIAŁAM :happy2: TO CO TY SIĘ MARTWISZ O DIETĘ :tak::-)
NO TO DOBRANOC KOLOROWYCH:-)
 
Do góry