reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
JA TEŻ SIĘ PRZYWITAM :-):tak:
CHOĆ HUMORU BRAK :cool: TO PRZEZ TĄ POGODĘ :eek: I JESZCZE JEDEN POWÓD MAM OD WCZORAJ JESTEM NA DIECIE PROTEINOWEJ :tak::tak: A TU TYLE SMAKOŁYKÓW:szok: A JA NIE MOGĘ :wściekła/y: MÓJ ZROBIŁ MI DZISIAJ TEST I JAK WRÓCIŁ Z MIASTA TO PRZYNIÓSŁ ŚWIEŻUTKIE PĄCZUSIE :shocked2: WSZYSCY SIĘ ZAJADALI TYLKO NIE JA:-( NO ALE MUSZĘ BYĆ DZIELNA :happy2::happy2:
KATARINA TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO :tak::tak:
KASIA8118 I JAK KALOSZE ZAKUPIONE :confused:
POZDRAWIAM
 
hej

Pogoda na jutro wyglada troche lepiej wiec i nastroj troche lepszy:tak: Jutro jade na caly dzien do artura siostry i mam nadzieje ze dzieciaki na dworze sie wybawia:tak:

Kasia8118- a wy kiedy jedziecie do polski? I jak tam bratu sie w anglii uklada?:-)
Katarina26- ja tez jestem zalatwiona- z nosa mi sie leje i kaszle jak stary gruzlik:wściekła/y: Wiec wspolczuje nam obu;-)
Dominisia- ty twardzielko:szok: Ja wczoraj 2 paczki zjadlam:-p:-p:-p
Agaam- ja bym chciala do ciebie ale.... zalezy w jaki dzien bedzie:tak: I zazdroszcze wyjazdu - taaaaaaaaaaaaka piekna pogoda:szok:
Marta84- ale wam dobrze- najwazniejsze ze juz razem:tak:

Ide bo fajny film na tvn ogladam
 
Cześć babki!

Dziś cały dzień w biegu. Najpierw zakupy, potem posiadówka u Sylwii, a potem dużo roboty w domu przed przyjazdem gości. Padam na pysk.:sorry: A jeszcze jutro mnóstwo przede mną:szok:
No i dzisiaj prawie zeszłabym na zawał. Jak wracałam od Sylwii to jakiś palant tak wyjechał mi z podporządkowanej, że o mało bym w niego nie przywaliła. Tak się zdenerwowałam, że jeszcze jakieś 10 minut nogi mi się trzęsły :szok:

Sylwia- dzięki za gościnę i pyszną kawkę:-)
jstysiak- jeszcze raz dziękuje za tą maść. Muaaa:happy2:
Ampar- też licze, że jutro pogoda będzie lepsza:tak: i życze zdrówka
Dominisia- życze powodzenia w diecie. Oj mąż nie ułatwia Ci zadania
Katarina- zdrówka kochana. Oj masz Ty się z Wiki:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:
Kasia- i jak kalosze kupione?
Agaam- ja już chyba pisałam, że jak zwykle będę:sorry2: a, że nie mam jeszcze żadnych planów na przyszły tydzień to się dostosuje do reszty
Marta- super, że juz jesteście w komplecie. Pewnie Majeczka przeszczęśliwa.
Natalka- niezła akrobatka z Claudii. Adam też nieraz mnie zadziwił i teraz najbezpieczniejszym miejscem jest jego łóżeczko. Jeszcze stamtąd nie wyszedł:eek: Co do szczepionek to jstysiak uświadomiła mnie, że jest coś takiego jak krem znieczulający Emla. Dam znać po szczepieniu Adama czy zadziałał

Zmykam już. Życze dobrej nocy
 
Hej:-)

słoneczko pięknie świeci od rana, jestem mile zaskoczona:szok: Może wreszcie naładuję baterie bo ostatnio to chyba już mi depresja groziła:sorry2:
U nas nudy, myślami jestem już w Polsce a to jeszcze 3,5 tygodnia (jeeej w sumie to juz niedługo nie?:confused::-D)

Ania dobrze że nic złego się nie stało, niestety na drogach pełno takich palantów. No i dobrej zabawy z gośćmi, niech nie bałaganią za dużo;-)

Ampar ło matkoooo, dwie paczki pączków:szok: w drzwi się nie zmieścisz:tak:

Dominisia powodzenia z dietą;-)

Katarina zdrówka:-)

Kasia8118 u mnie wczoraj był stały zestaw czyli Ania1812, Jstysiak, Agaam i Dorota:tak: Fajnie było tylko że teraz Olivia, Victoria i Adaś nie za bardzo dają nam w spokoju posiedzieć i wypić kawkę, cały czas koczowali przy stole i podjadali:sorry2:
Ja też już zbieram się od dawna żeby kupić małemu kalosze.

Agaam i jak, poprawił się małej humor?

Spadam na kawkę.
 
hej babeczki
my dzis zostalysmy obudzone przez tatusia tel o 7:40/na tel byly 4 nieodebrane polaczenia/ dzwonil do skutku bo myslam ze my juz od 6 nie spimy a jak nie odbieram tel to cos sie stalo-wariat:-D
chicalam sie pochwalis ze do pl lecimy -ciesze sie a i jeszcze bardziej stresuje/R zostaje tu/ niewiem sama -mowialam mu wczoraj ze mi sie za bardzo nie podoba taki wypad do pl sama z nikolka, ale zobaczymy jak to bedzie.
R wczoraj troche ozdobil nasze oczko wodne-wklejam foty
ania-stres nieziemski-dlatego min ja nie mam prawka-przez takie doswiadczena z debilami-kierowcami dostala bym zawalu w tak mlodym wieku:tak:
justysia-ty doswiadczona jestes z masciami-nawet nie wiedzialm ze takie cos jest
sylwia- przez ten tydzien siedzenia w domu tez myslalam ze ocipieje, dzis standardowo spacerek
 

Załączniki

  • fon i ry 001.jpg
    fon i ry 001.jpg
    45,9 KB · Wyświetleń: 29
Czesc Babeczki:-)

W koncu sloneczko sie przebija moze cos z tego bedzie ja tez juz musze naladowac akumulatory przed wyjazdem:-p co by rodzinka nie pomyslala ze slabo wygladam:-p
Moja Vicky od rana jest nie znosnaaaa jejuuu a to dopiero 9godz a ja juz pomalu nie mam sily:no: Za niedlugo trzeba wyjsc naa dwor to moze zasnie i bede miala chwile spokoju.

Sylwiam wczoraj jak P wrocil z pracy o 15;10 tak juz o 15;30 mowi ze ma dosyc:-D:-D wiec chyba nie bardzo malej sie humor poprawil:-D ale im blizej bylo godz 19 tym ja bylam bardziej wyluzowana bo powtarzalam sobie ze juz zaraz mala idzie spac:-D

Ania wspolczuje sytuacji ja nie mowie ze ja dobrze jezdze ale pocieszam sie ze sa tez gorsi kierwocy ale wlasnie na takich gamoniow trzeba uwarzac bo my staramy jezdzic sie dobrze ale co niektorzy nie zdaja sobie sprawy z niebezpieczenstwa:wściekła/y:

Ampar :szok::szok::szok::szok: gdzie Ty to kobieto wcisnelas w siebie?? teraz to napewno wiecej przytylas niz ostatnio:-p

A Dominisi pewnie slinka leci:-p wytrwalosci w diecie kobitko:tak:

Katatrina zdrowka i cierpiliwosci do Malej a swoja droga zrobilas mi smaka na paste jajeczna chyba dzis na kolacje zrobie:tak:

Marta ale Ci dobrze ze juz rodzinka w komplecie powodzenie dla Was:tak:

Dobra chyba wszystkim odpisalam:sorry2:
Jesli chodzi o spotkanie to ciesze sie ze sa chetna i w takim razie proponuje wtorek albo piatek wtedy moge zaprosic juz od 10 co by i Kasia mogla tez przyjechac.
Dzien wybierzice same ja sie dostosuje do wiekszosci:tak:
 
czesc wszystkim mnie zlapal katar i kaszel mam nadzieje ze sie wylecze szybko
agnieszka oczko pierwsza klasa swietne teraz to i ja mam ochote zrobic takie oczko:tak::tak::-D:-D:-D:-Dja w zeszlym roku bylam sama bez P ale dalam rade powiem ci ze odpoczelam psychicznie od niego ale po tygodniu zaczelam tesknic :tak::tak::tak:
dominisia wytrwalosci :tak::tak:
 
reklama
Hej kochane ja dzisiaj w domku bo Krystianowi zrobiłam przymusowe wolne od przedszkola.Zatrułam się wczoraj więc od rana biegam do łazienki :-(.
Nie chciałam ryzykowac i wychodzic z domu niby do przedszkola blisko ale jak mnie przydusi to co wtedy:confused:.Żal mi biedaczka ze został w domu bo strasznie chciał dzisiaj ubrac swoje nowe kaloszki do przedszkola:-(.
Dominisia powodzenia z dietą ja niestety od kilku lat nie mam juz silnej woli więc nie nadaje się na diety:no:.
ANIA NAJWAŻNIEJSZE ZE NIC SIĘ NIE STAŁO:tak:.
KATARINA a ty co robiłaś z włosami?
Ampar3 my wyjeżdzamy do Pl w ostatni piątek lipca:tak:.U brata wszystko Ok.jakoś sobie radzi:tak:;-).
Nic uciekam się ogarnąc :tak:.
 
Do góry