reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczynki.:-)

Dziś zaliczyłam sobie spacerek (bo chociaż przez godzinkę była fajna pogoda), a teraz zabiera się za porządki. Okienka pomyję itd. Muszę coś robić póki jeszcze mogę się w miarę sprawnie ruszać hihi.:-D

Kurcze i cały czas mam nadzieję, że dowiem się za 2 tygodnie jaka jest płeć dzidzi. Nawet moi rodzice są zawiedzeni, bo chcieli coś kupić w prezencie i nie bardzo wiedzą jakie kolory wybrać. A jednak to lepiej wiedzieć co tam się ukrywa:) :tak:

Mam pytanko. Czy wiecie gdzie jest jakiś sklep z fajnymi ciążowymi ciuchami ? Będę musiała niedługo się za jakimiś rozejrzeć.

Graziul - ja nie lubię mierzyć ubrań, ale na oko pewnie bym nie kupiła, bo bym nie trafiła z rozmiarem.

Agam - mam nadzieję, że z malutką będzie wszystko dobrze.

Roksana - powodzenia w przedszkolu.

Ania - wszystkiego najlepszego dla Adasia.

Agnieszka - i nie wiedziałaś do końca czy będziesz miała chłopca, czy dziewczynkę?

No nic teraz zmykam brać się za sprzatanie.:cool:
 
reklama
MONIA -jak ja bylam w ciazy a mialam ogromny brzusio i wiekszosc bluzek byla mala i mala itd dobieralam sobie ciuchy w mothercare tylko ze tam sa bardzo drogie ale w asdzie living maja fajne rzeczy niby nie na ciaze ale jest kupa roznorodnych bluzek ktore pasuja na przyszle mamusie ;) a spodnie to w new looku i bluzeczki tez maja fajne ( nie tylko na dziale ciazowym ) i zycze poznania plci dzidzi ja sie dowiedzialam dopiero na badaniu 4d tzn o tym ze drugim maluchem jest dziewczynka bo chlopak to sie nie krepowal i pokazal co mial pokazc ;D!
 
ojojoj,ale cichutko-faktycznie dzis:szok::szok:
dziewczynki co porabiacie:confused::confused:;-)
ja postuje ,poki jesz mam okazje,bo raczej przez reszte wieczoru komp bedzie okupiony przez mojego A.:-( musze koniecznie wymusic kupno laptopa,bo normalnie nieraz to czlowieka trafia:wściekła/y:
aktualnie to mi sie Ipad marzy....ach pomarzyc dobra rzecz:-D;-):-D
MONIA-no kurcza wyobrazam sobie jak to jest wkurzajace jak by sie juz chcialo wiedziec jaka plec a tu nie ma:no:trza czekac;-):-D moj A czul ze dziewczynka i na usg w 20 tyg potwierdzili ale jak to oni zwykli mowic-"ja tu miedzy nogami nic nie widze":-D:szok:..to ja do konca nie bylam przekonana ze jednak laseczka bedzie,raczej takie universalne kupowalam rzeczy:tak: co do ciazowych laszkow to ja nie mialam tak owych:no:tak malo przytylam,tylko bzruch pila wielka,nosilam normalne rzeczy do konca tyle ze zamiast rozm 8 to 12! no i tuniki itp.:tak:
ALFA1- apowiedz kiedy sie dowiedzialas ze bliznieta??na pierwszym scanie:confused::confused::-)
AGAAm-mam nadz.ze malej lepiej:sorry:
Nata caly dzien chodzi i krzyczy am am,a jesc nic nie chce tak na prawde:szok: juz nie mam nerwow do niej:no:
 
Hej dziewczyny mam do was bardzo ważne pytanie i potrzebuję ekspresowej odpowiedzi:tak:.Mój brat przyjeżdża jutro do Anglii zupełnie niespodziewanie ale niestety do innego miasta i ma problem bo nie wie czy jest mu potrzebny paszport do np.rejestracji w agencji:sorry2:?Czy wiecie coś na ten temat proszę o szybką odp.Czy wystarczy mu dowód osobisty???Czy paszport jest do czegoś potrzebny ???
 
Hej dziewczynki:-)

Moje dzieci już śpią, Marcel był strasznie niegrzeczny dzisiaj i cieszę się że mam już goz głowy:dry: Zaraz chyba zapodam sobie jakieś chipsy, maoamki i pepsi, taka moja standardowa kolacja:-p

Kasia8118 wydaje mi się że dowód wystarczy ale to tylko takie moje przypuszczenia więc nie chcę wprowadzać Was w błąd:zawstydzona/y:
Monia jak ja byłam w ciąży to miałam do wyboru tylko mothercare i new look, a tam było dość drogo ale teraz jest też w asdzie, matalanie i w peacoksie w leeds widziałam:tak:
Roksana a jak Mati na to?? Cieszy się że idzie do przedszkola?? I gdzie teraz ją dacie skoro przeprowdzacie się??
Agaam mam nadzieję że Vicky lepiej:-)
Ania bawcie się dobrze jutro i piękneeeej pogody życzę:-)
 
czesc wszystkim
roksanna wiki chodzi tu kolo nas na balet w czwartki o 16tej a to przenioslas Mati do innego przedszkola bo jak nie to moze wiki jej miejsce zwolnila:-D:-D:-D:-Dbo my zrezygnowalismy z tamtego co obydwie ze smy je zapisywaly:tak::tak::tak:
Agamm zdrowka dla Vicki mam nadzieje ze to jej szybko przejdzie
Kasia mi sie wydaje ze jesli powie ze nie posiada paszportu to powinno byc oki
Ania to dla Adasia caluski przesylamy:tak::tak::tak::tak:
Monia na Ebayu rowniez maja do wyboru i koloru ubrania ciazowe
oki trzeba wiki polozyc spac bo rano do szkoly
 
Cześc babeczki!

U nas dzień jak codzień czyli nic ciekawego. Ciesze się, że juz weekend bo ten tydzień strasznie mi się ciągnął:dry:

Tyniaiwiki-dziękujemy:-)
Sylwia- nie no kolacja pierwsza klasa:-D Dziekuje za życzenia. Co Precelek przeskrobał?
Kasia- niestety nie pomogę
Graziul- super, że zakupy udane. Jak mi sie nie chce to też nie mierze. Zawsze potem można zwrócić:sorry2:Pocieszna jest Natalka:-D Tak robić mame w konia:-D
Monia- oprócz listy Sylwii dodałabym jeszcze Dorothy Perkins. Tam dość często są przeceny i można znaleźc coś niedrogiego i fajnego. Czasem w wyprzedazowym Nexcie można znaleźć pojedyńcze sztuki. Dziękuje za życzenia
Roksanna- pierwszy raz spotkałam się z określeniem "rumakowanie":confused: Rozumiem, że znaczy, że koniec leniuchowania:confused::confused::confused:
Agaam- jak Viki?
Doris- gratulacje dla odsmoczkowanego Davidka

Kolorowych snów:-)
 
Ostatnia edycja:
hej:-)

a ja dzis cały dzien cos robilam i szybko zlecialo :tak: moj dzis do 24 w pracy a mniel byc do 22 :wściekła/y: no ale nic wykapie sie i bede czekala na niego :-p

kasia8118 ja nie mam paszportu tylko dowod i na niego wszystko załatwiam :tak: :-) jak tam Oli podobala mu sie nowa zabawka ??

agaam ja Vici ?? mam nadzieje ze lepiej :blink: wiesz co moja Claudia tez kiedys tak miala i jedna znajoma powiedziala mi ze nie raz na zabki dziecko tak bardzo ulewa no i chyba to prawda bo wtedy wlasnie wyszedl jej zabek :-)

monia ja kupowalam w mothercare i new look ciuszki ciazowe :tak:

doris widzisz a ostatnio u ampar jeszcze mowilas ze tylko Twoj Dawidek został ze smoczkiem chyba to uslyszal i postanowil byc duzym chlopcem :-D

no i to na tyle narazie z mojej weny :sorry2: pozdrawim mamuski :-)
 
reklama
GRAZIUL - na pierwzym scanie dowiedzialam sie ze beda blizniaki dwujajowe czyli prawie pewne ze parka a na drugim scanie juz tak na serio ze bedzie boy i tego drugiego nie mozna bylo zobaczyc i na tzrecim zobaczylismy ;DDDD i dzis mam taka mala parke:)!!!ale musialam sie nachodzic zeby sie przekrecila ...............
 
Do góry