reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Czesc mamuski!
rano pogoda byla super wiec nastawilam sobie pranie teraz juz drugie sie kreci w pralce ale zastanawiam sie czy zdazy wyschnac...:dry: moja Dusia wczoraj miala goraczke na wieczor,caly dzien dziwnie sie zachowywala i bylam pewna ze cos z nia jest nie tak Dzisiaj rano obudzila sie w lepszym nastroju ale dalej bardzo senna,spi juz 1,5godziny :szok: mam nadzieje ze poprawi sie jej do wyjazdu :-(
ania1812 wszystkiego najlepszego dla Adasia,duuuzo zdrowka,bezbolesnego zabkowania i duuuzo prezencikow na urodzinki :tak::-);-)
napisze pozniej bo Dusia sie obudzila i zaraz zleci z lozka :eek:
 
Czesc:-)

ANIA1812-Wszystkiego Najlepszego dla Naszego Adaska:-):tak:I jak dzisiaj spedziliscie dzien??Gdzie wkoncu pojechaliscie??
Torcik byl dla solenizanta??

AGAAM-zdrowka dla Viki:tak:chyba ja jakas jelitowka dopadla,jak nie ma goraczki.Ja zawsze jak dzieci nie maja temperatury wychodze na dwor:tak:Gorzej jak C:tak:i gdzies tam zwymiotuje:sorry2::dry:

ROKSANNA-ooo ta zaraz poznasz pelno polskich mamusiek:-D:-DA kiedy jesT tEN Wielki dzien dla Matyldy??bo chyba nie doczytalam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

AMPAR-wiesz ,jakos sobie nie moge wyobrazic jak bojler moze byc na zew:shocked2::shocked2:My mamy w kuchni:tak:
U nas tez pewnie beda rury,nie licze na nic innego:-D:-Dpo tym jak kuchnie i lazienke wyremontowali:-D:-D

Oj ide poprasowac,bo mi sie strasznie duzo uzbieralo:sorry2:
 
Cześć babeczki!

W imieniu Adasia dziękuje za życzenia:-):-):-) Dzień bardzo fajnie nam upłynął. Pogoda jak na zamówienie. A po powrocie do domu czekała na nas miła niespodzianka. Sąsiadka przyniosła prezent dla Adasia. :happy2:

Graziul- uśmiałam się z tej fotki. Superrr :-D
Doris- byliśmy na farmie. Pogoda nam dopisała i było świetnie. Farma bardzo fajna więc chłopcy dobrze się bawili. Zjedliśmy tam obiad a po powrocie do domu był tort:-p
mojadzidzia- jak Nadusia. Mam nadzieje, że nie złapało ją żadne choróbsko
Agaam- zdrówka dla Viki. Biedna się namęczy. Buziaczki dla niej

Pozdrawiam
 
hej:-)

wszystkiego naj dla Adasia duzo usmiechu i zabawek :tak:

kasia8118 tam w instrukcji jest jak powinno dziecko miec nozki:tak: Claudia tez na poczatku jak nie wiedziala jeszcze o co tam chodzi tak dziwnie w tym siedziala ale pozniej jak zaczela sie odbijac i skakac bylo ok :-) a to zamkniecie mam dam Ci przy najblizej okazji ja tegonie zakladalam bo nie chcialo mi sie pozniej tego otwierac i zamykac przy zmianie baterii :-)
 
hello wieczorkiem:-)
u nas dzis dzien minal spokojnie..nudnawo mozna by rzec:tak:
jakos mi sie nic nie chcialo:szok:
ale za to jutro planuje piknik ,no i zainspirowana Waszymi pomyslami wyprawe na farme:tak:tyle ze ta Esholt z racji tego ze obawaimy sie dalekiej jazdy autem z Nati,a leku jesz dla niej nie mam:-(
ANIA-super ,ze dzien byl udany i wsz zadowoleni sa:tak:mily gest ze strony sasiadki:tak:
DORIS-to mowisz kochana ,ze kaszane odwalaja Ci od remontu??:confused::confused::eek:jestes niezadowolona:confused::shocked2:
Mam nadzieje ze wsz. nasze choruszki maluszki czuja sie juz lepiej:tak::-):-)
znikam,obejrze sobie jesz odcinek Matki,zony i kochanki na Kino Polska i lulu:happy2:
dobranoc:happy2:
 
Ale tu cisza:szok:.Nikomu nie chce pisac:-D.Pogoda za oknem kiepska i niewiadomu co tu na dzisiaj zaplaniowac:baffled:.Dobrze że chociaż wczoraj było trochę słoneczka :tak:.Brat w trasie a ja w stresie żeby dotarł szczęśliwie i żeby wszystko było Ok.:sorry2:.
natalka wszystko jest zrobione według instrukcji :tak:.I nawet jak mały nie siedzi w skoczku to widac że siedzenie leci lekko na prawą stronę wiec to nie jest jego wina,ale spoko już sobie wszystko wymierzyłam i trochę przerobię i będzie ok.A Oli bardzo zadowolony i chętnie skacze:tak:;-).Krystian trochę rozczarowany ze nie może wchodzic do środka :sorry2:.A co do tej przykrywki to trzymaj ją dla mnie bo jest mi bardzo potrzebna ze względu na Krystiana bo jak się skapnie ze jej niema to będzie go korcic żeby tam majstrowac a baterie są bardzo szkodliwe więc nie chcę ryzykowac:tak:.
ania1812 miła ta twoja sąsiadka :tak:.
Dziewczyny mam do was pytanie czy są jakieś specjalne smoczki do butelek przez które dziecku jest łatwiej pic mleko z kaszką
Doris78 to co nie jesteś zbytnio zadowolona z remontu a raczej z jego efektów:baffled:?
ampar3 jak tam disco?Kacyk męczy?
mamatrójeczki a ty gdzie się podziewasz???
 
CZEŚĆ Z RANA :-):tak:
CICHUTKO TU JAKOŚ PRZEZ WEEKEND :szok: U MNIE PRZELECIAŁ SZYBKO I SZAMPAŃSKO :-D:-D;-):tak: MIELIŚMY KOLEJNEGO GRILLA Z SĄSIADAMI :tak::tak::happy2: DZIŚ BĘDZIEMY SIĘ LENIĆ :tak: BO POGODA NIE BARDZO :baffled::baffled:
ROKSANA SORKI ŻE DOPIERO TERAZ CI ODPISUJE JA SAMA NIE WIEM CO I JAK W TYM COLLEGU BO MI SIOSTRA POWIEDZIAŁA BO DO NIEJ ZADZWONILI :tak::tak: A DO MNIE NIE :dry: NAWET NIE WIEM CZY MAM JUTRO JECHAĆ :sorry2:
KASIA 8118 JA WIDZIAŁAM TAKIE SMOCZKI W APTECE:tak::tak: MOŻNA WYBRAĆ JAKIEJ WIELKOŚCI CHCESZ MIEĆ DZIURKĘ :tak::-) NAPISZ POTEM CZY BRAT DOJECHAŁ SZCZĘŚLIWIE :tak:;-)
ANIA STO LAT DLA ADASIA :tak::tak:
TYLE Z MOJEJ STRONY BO MUSZĘ IŚĆ SIĘ NAPIĆ :szok::szok::-D:-p MIŁEJ NIEDZIELI POZDRAWIAM :tak::-)
 
reklama
hej :-)

ja tylko na chwilke mam nadzieje ze cos doradzicie Claudia obudzila sie o 2 w nocy z goraczka 39 dalam Calpol no i lepiej ale rano znowu to samo oraczka 38 no i co zje to pelna pielucha no i mleczka jej nie chce ani nic mlecznego dawac teraz i nie wiem moze jakos sucha buleczke dam dziaselko u gory ma spuchniete wiec chyba zabki ale sie meczy bidulka tak mi jej zal :-:)-(
 
Do góry