reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc:-)
Ja sie nie odzywam bo w sumie nie mam co napisac:sorry2:jakos nudnawo u mnie ostatnio:baffled:

ANIA1812-ZDROWKA DLA wAS WSZYSTKICH:-) a zremontem to tak mam dosyc,spimy na razie u mamy,bo oni sa na wyjezdzie,ale juz mam dosyc tego ,ciagle czegos z domu zapomne,a to pieluchy,a to skarpetek.....no ale przynajmniej David sie odsmoczkowal wiec jedyny plus:tak:
A remont to wiesz.....zrobione po councilowsku:-D:-D:-D czyli byle jak :crazy:.

Oj ja tez bym sobie kalarepke zjadla,ja nigdy nie widzialm z morrisonie,tylko na hali w Bradford,ale tam sa jakies takie dziwne ,przestazale lekko:sorry2:

NATALKA-my kiedys bylismy na tym basenie ,wedlug mnie jest czysty i jest miejsce dla dzieci:tak:

MONIA-widze ze dzidzia chce byc anonimowa,ale beda jaja jak nastepnym razem tez sie ukryje:-D:-D:-D
 
reklama
hej laseczki
natalka- basen mi sie podoba, jakos bardziej przypadl mi do gustu niz ten co jest na BD6 kolo matalana. czysto, woda w miare ciepla(choc slyszalam ze w shipley jest cieplejsze-jak sprawdze osobiscie to zdam relacje. nikola troche lody przelamala tzn najpierw siedzila ze mna w brodziku /mi na kolanach /ale po jakis 30 min pozwolila zebym zabrala ja na glebokie wody. dodatkowy plus tego basenu to sauny:tak: za wejscie placilam 3.80 a dziecko free
a co do moich kulinarnych umiejetnosci to-:-Dnie przesadzaj bo zbyt wiele to ja nie umiem-:-D

co do tiramisu to podaje jak ja go wykonalam/wersja w tortownicy/
500 g serka MASCARPONE
biszkopt do tortu
0.5 kubka mocniejszej kawy
nastepne pol kubka amaretto i whiskey//alkohol i kawe wymieszac
5 żółtka,
3/4 szklanki cukru
cukier wanliowy
kakao

biszkopt nasaczylam kawa z alkoholem tak zeby bym mokrutki, nastepnie zmiksowalam zoltka z cukrem i cukrem waniliowym, pozniej dodalam serek.
mase przelozylam na biszkopt i posypalam kakao i to ladowki. ja zostawialam na ok 3 godz.
proste i szybkie-czyli cos dla mnie:-D z tym alkoholem to wedle uznania, ja lubie jak w deserach czuc alkohol:tak:
monikla-to ci dzidzia psikusa zrobila. moja nikola tez sie na nas wypiela:-D
doris-jej jak ja nie lubie mieszkac u kogos-szok u siebie to u siebie:tak: no i gratulacje z powodu odsmoczkowania
tinia-hmmmm pierwszy raz slysze o tych gwozdziach:szok:
katarina-ja to jestem taka agentka ze czasami zapominam swojego pinu:zawstydzona/y:

a co wy z tymi kalarepkami:eek::eek::eek::eek: bo ja nie w temacie?? co wy teraz roslinozerne jestescie:eek::confused::-p uciekam sie szykowac na jumping beans:tak:
 
Dzień dobry
Ja wczoraj nie poszłam do collegu bo mi się nie chciało a z forum dowiaduje się że strajkowali. Dominisia nie wiesz przypadkiem czy cały college strajkował czy tylko u Was na Bolton bo do mnie nikt nie dzwonił :dry:. Dokończyłam malować to łóżko i wygląda to już trochę lepiej, ale... AgnieszkaUK ja chciałam żeby ta farba była mniej święcąca, co prawda kupiłam średnio połyskującą, ale np moje drzwi też były malowane a wyglądają inaczej, nie wiem jak Ci wytłumaczyć, musisz mnie koniecznie odwiedzić :tak::tak::-D:-D
Ampar na różowo malowałam łóżko :-p, chyba nie będziesz tak malować Szymkowi mebli ;-)
Monika a pewnie byłaś bardzo ciekawa jaka płeć, nic to musisz wytrzymać do następnego usg.
Doris współczuje remontu
Tynia gdzie Ty ciekasz z Wiki na balet? Kupowałaś coś? Jakiś strój buty, czy na razie tak tylko się uczą tańczyć?


Jezu ja się w końcu muszę wybrać na basen, choć już raz byłam. Narazie kompletuje dla Mati cały sprzęt :-D:-D:-D, wczoraj się uparła na okulary do pływania.
 
Czesc kobietki:-)

My juz dzis ze spaniem zdecydowanie lepiej Vicky spala do 7:szok::szok: a ja dzieki temu ze poszlam spac o 21 tez sie wyspalam:tak::tak:
Kurcze wiecie co moze byc mojej niunce? Rano dostala butle mleka ale nie zdazyla jej wypic i tak sie zarzygala ze cos okropnego:no::no: jeszcze nigdy jej sie nic takiego nie zdarzylo:-( takie wielkie fonatanny ze masakra wszystko do zmiany lacznie z cala posciela i moimi i jej ubraniami:szok: ale nie minal jakis czas dalam jej serek bo stwierdzilam ze tym mlekiem to ona sie nie najadla bo przeciez wszystko oddala no i z serkiem bylo to samo:-:)-( martwie sie bo nigdy nic takiego sie nie wydarzylo:no: a teraz bidulka spi mi na rekach...

roksanna ja tez wybieram sie juz na basen od kilku dobrychmiesuecy i jakos dotrzec nie moge:zawstydzona/y: Widze ze z remontem idziesz jak burza:tak: to kiedy paapetowka??;-)

agnieszkauk widzisz i dlugo nie trwalo nim Nikola przelamala lody:tak: a ciasto napewno zrobie:tak:

Doris gratuluje odsmoczkowania:tak: i zycze szybkiego ukonczenia remontu:tak:

Katarina ja tez sie podpisuje tez kiedys zablokowalam sobie karte a teraz poprostu jak cos mi sie pomyli to nie wpsiuje 3razy pinu:no: a raz poszlam do bankomatu z moja karta a wpisywalam pin meza:-D

Ania moj P chodzi spac tak jak ja czyli ok 22:-p czasmi nawet pozniej:tak: ale on juz tyle czasu pracuje na 3 wiec sie przyzwyczail:tak:

Oki uciekam bo moja gwiazdeczka juz sie wyspala i teraz nie mam juz jak pisac mam nadzieje ze jej przejdzie.
Milego dnia zycze:tak:
 
Dzień doberek!
U nas nocka mineła spokojnie. Adam ładnie spał ale żeby nie było za dobrze obudził się o 5.45:wściekła/y:Katarek też coraz mniejszy więc jestem happy. Tym bardziej, że jutro jego wielki dzień:-)

Agaam- biedna Viki. Może to jakiś wirus albo zjadła coś co jej zaszkodziło?:confused: Życze zdrówka i oby wymioty już się nie powtórzyły
Agnieszkauk- ja też na pewno skorzystam z przepisu:-p:-p:-p
Doris- wierze, że masz już dość. Dobrze, że masz gdzie się przenieść. Na pocieszenie- jeszcze troszke i już z głowy:tak:

Kończe już bo Adam się przebudził ze strasznym płaczem i teraz trzymam go na rękach i straasznie ciężko tak pisać. Pozdrawiam
 
laseczki male sprostowanie z racji tego ze w dniu w ktorym robilam tiraamisu bylam mega leniwa to zrobilam deser/jedno przelozenie/-mialam wizje ciasta przekladanego, ale mi sie nie chialo robic no i kupilam jeden biszkopt.
 
Hej ja mam znowu chwilke bo Mala spi poki co nie dawalam jej jeszcze nic do jedzenia bo sie boje zeby sie nie powtorzylo:-( pogryzla tylko troszke jabluszko i na tym koniec. Ale na szczescie nie jest az taka maruda wiec mam nadzieje ze to tylko chwilowe i ze nie przypaleta sie zadna choroba.

No to tyle.

A co tu taka cisza? nie poznaje kolezanek:-p

Ania no to super ze z Adaskiem juz lepeij a jak Ty sie czujesz? Udanej imprezki jutro:tak:

No to moja niunka sie juz wyspala koniec laby (spala nie cale pol godziny) no nic ide spróbuje jej dac cos do jedzenia.
 
No właśnie ja też dziś pełnie dyżur przy kompie a tu nikogo nie ma :-(.
Agaam współczuje małej, oby to tylko jednorazowe było.
No i przyznam szczerze że nie myślałam o parapetówce. Jeszcze mi wysmarujecie moje świeżo pomalowane magnolią ściany :-D:-D:-D:-p;-).

Acha no i u mnie też skończyło się rumakowanie, właśnie miałam telefon z przedszkola że jest jedno miejsce więc zaczynamy. W przyszłym tygodniu idę na rozmowę, potem przyzwyczajanie i heja. Ale się cieszę.
 
hej dziewczyny:-)
u nas tez nocka juz lepsza byla:tak:tzn.ok 1 pila kasze a potem 2 raz po 6 rano ,no i ja zaraz tez wstawalam,ale jakos dzis nawet wyspana jestem:tak:
my juz po nursery,bylo super,wyjatkowo malo dzieci,a ja tak wole ,nie lubie tloku:no:
wlasnie wrocilysmy z miasta,mala spi w wozku bo zasnela po drodze:happy2:
ale zimnica jest:szok::wściekła/y:
bylysmy oplaty porobic,a przy okazji kupilam po sukience sobie i mojej malej lady;-):-)tylko jesz przymierzyc trza ,bo ja nigdy prawie nie mierze w sklepie:-p
Rambus biega jak szalony po calej chalupie,skubany kosz na przedpokoju pociachal mi:szok:;-):wściekła/y:..moja wina zapomnialam mleczu narwac:zawstydzona/y::-:)-D
ROKSANNA,AGAAM,AGNIESZKAUK-bo wy tak wsz o tym basenie...otoz ja bylam w kieghley z przedszkola jezdzilysmy i jest bardzo czysto,a ja jestem naprawde bar wrazliwa na tym punkcie,basen maly dla dzieci i przebieralnie czyste:tak::tak: z moim A jezdzimy do Shipley i tez jest ok,woda cieplutka dla dzieci,czysto;-)
AGAAM-oby to nie byla wirusowka u malej,bo moja tak wlasnie kiedys przechodzila,wymioty po wszystkim jak fontanna:wściekła/y:po 3 dniach minelo
AGNIESZKA-Tirramissu zrobie oczywiscie:tak:
MONIA-a to teraz zrozumiale zupelnie <oby sie udalo podejrzec tym 2-gim razem;-);-)
ANIA-dobrze ze u Was lepiej,bo faktycz Adasko ma swoj wieli dzien jutro:happy2:
no nic pedze kawusie druga walnac bo odretwiala jestem ;-):-D:-D
do potem
 
reklama
AGAAM-jesli przez zle samopoczucie malej nie bedzie Ci sie chcialo dzis wybrac do MNie po ten bouncer,to spoko,ja moge Ci wziasc w srode do Sylwi:tak::tak:..bo w sumie do mnie to blisko nie masz:no:ale jesli Ci sie chce to zapraszam:happy2:
 
Do góry