reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Graziul to jak mozesz to ja chetnie pozycze na jakis czas:-)Moja Mala lubi sie bujac wiec mam nadzieje ze spodoba sie jej :tak:
Podaj mi tylko kiedy moglabym po to przyjechac a chetnie to odbiore:-)
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY:-):-) WCZORAJ MIAŁAM COŚ NASKROBAĆ ALE ZASNĘŁAM Z DZIECIAKAMI:baffled::baffled: LEDWO SIĘ OBUDZIŁAM ŻEBY DOBUDZIĆ MOJEGO D DO PRACY:szok: SPĘDZILIŚMY WCZORAJ PÓŁ DNIA W SZPITALU :wściekła/y::wściekła/y: WIZYTA NA 11 A MY PRZYJĘCI PO 12:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: DZISIAJ ODWOŁANY COLLEG BO STRAJK MAJĄ:sorry2: TO TROSZKĘ POSPRZĄTAŁAM W DOMCIU:rofl2::rofl2::happy2: OSCAR WSTAŁ O 8 JAKIŚ TAKI MARUDY POTEM PRZELEŻAŁ Z GODZINĘ NA SOFIE I O 11 JUŻ POSZEDŁ SPAĆ:tak: ŻEBY COŚ SIĘ NIE PRZYPLĄTAŁO :crazy::crazy: ZOBACZYMY JAK WSTANIE :sorry2: JA MUSZĘ DOPROWADZIĆ SIĘ DO STANU UŻYWALNOŚCI :-D:-D:szok: TEŚCIA WYŚLĘ DO SKLEPU :tak::tak: A SAMA NÓŻKI WYŁOŻĘ DO GÓRY :-p:-p
GRAZIUL, NATALKA,AGAAM WSPÓŁCZUJE WCZESNEGO WSTAWANIA:tak: TRZYMAJCIE SIĘ :tak: DŁUGI DZIEŃ PRZED WAMI :-p:rofl2:
SYLWIA MI TEŻ PASUJE DZIEŃ TYLKO Z TĄ GODZINĄ NIE BARDZO ALE ZOBACZYMY CO DA SIĘ ZROBIĆ:tak::happy: POSTARAM SIĘ BYĆ:tak:;-) ZDRÓWKA DLA MARCELKA:tak: OBY TO NIE BYŁA ASTMA
A KTÓRA Z DZIEWCZYN WYBIERA SIĘ AUTOBUSEM DO SYLWII ??????
ZANETA JAKI MOTYW SOBIE WYBRAŁAŚ ??? BO JA SOBIE UPATRZYŁAM DRZEWO Z TAKIMI KWIATAMI I MOTYLAMI CHYBA:sorry2::tak::-D NIE PAMIĘTAM TERAZ ZA BARDZO ALE WIEM NA PEWNO ŻE TO DRZEWO:-D JA DO SALONU CHCĘ TO NAD SOFĘ :tak::tak:
AMPAR ALE CI DOBRZE SAMA BYM CHCIAŁA BYĆ TAKIM KRÓLIKIEM :tak::-D
MONIA I JAK CÓRCIA CZY SYN???:happy2::rofl2:
ANIA ZDRÓWKA :tak::tak: DLA WAS :tak::tak:
NA TYM ZAKOŃCZĘ MAM NADZIEJĘ ŻE NAPISZE JESZCZE COŚ WIECZOREM :tak::-D MIŁEGO DNIA DROGIE PANIE;-)
 
Hej laseczki ja tak szybciutko napisze co u nas i uciekam robic obiadek.
sylwia.m mnie nie będzie u ciebie w środę bo godzina mi nie pasuję :sorry2:.Trochę za pozno te spotkanie :-(.żałuję strasznie może uda mi się innym razem z wami spotkac:tak:
ampar3 i mojadzidzia nie bardzo wiem jaki jest powód :no:.Niby twierdzi że w przedszkolu wszystko Ok.i jak wychodzi też jakoś szczególnie nie narzeka a z rana to nie chcę tam zostac:baffled:.Ale na szczęście nie płacze więc nie jest tak zle:tak:.
Graziul tego samego skoczka miałam dla Krystiana ale ja nie byłam zadowolona i szybko się go pozbyłam:sorry2:.Alle każdemu pasuje co innego:tak:.Ja to chyba trochę panikara jestem i dlatego mi nie odpowiadał:sorry2:.
A ja poszłam dzisiaj po Krystiana do przedszkola i nawet nie zauważyłam ze on nie ma bluzy :baffled:.A to wszystko przez to ze jak przyszłam po niego to on już siedział w kurtce a po drodze ją ściągnął i dopiero się zoriętowałam że on ma na sobie pod kurtką tylko krótki rękawek:crazy:.Niby twierdzi że kolega polał go wodą :baffled:.Nic muszę jutro upomniec się o jego bluzę :dry:.
sylwia.m nadzieję że to nie będzie astma :tak:.Ja myślę że nie ma co panikowac i trzeba byc dobrej myśli:tak:.
Dobra uciekam bo mi Krystian zaraz zadusi Oliego z miłości:tak::-D.
 
hej:-)

Claudia ma własnie drzemke :tak::-D

grazul tez mam tak huśtawke :tak: ale nie uzywam bo nie jestem zadowolnoa wydaje mi sie ze malej tam nie wygodnie:sorry2:

tynia no to ja wiem ze tam jest basen :tak: ale moj D mówił ze tam nie ma dla dzieci i ze jest tak brudno w srodku :crazy:

agnieszkauk daj znac jaki ten basen to moze wybierzemy sie z D w weekend z mała :tak:

zaneta zobacz jak Claudia wyglada :-D ona w tych fałdach swoich chyba energie chowa :-D:zawstydzona/y:

agaam chyba Vici ma złe dni:-( powodzenia ;-)

dominisia ja bede jechała do S autobusem :tak: to jakos na interchenge mozemy sie umówic i jechac razem Zaneta tez bedzie jechala :-)
 
Cześć dziewczynki.

Byłam dziś na usg i niczego się nie dowiedziałam. Mój mały psotnik odwrócił się do nas plecami i niewiele było widać. Mam kolejne usg za 2 tygodnie... Mam nadzieje ze wtedy coś zobaczę no i dowiem się jaka jest płeć.
Z tego co się udało zobaczyć to dzidzia ma 17 cm. Wygląda na zdrową, serduszko ładnie pracuje. Więcej dowiem się 27 maja (mam nadzieję).

Poza tym u mnie po staremu.

Lecę obiad zrobić.

Do później.
 
hej

Ja juz wymasowana, oczyszczona, wypiekniona:tak: Wlacznie z plecami i z dlonmi:tak:
1h15min:szok:

odprowadzilam dzisiaj szymonka a on mi kazal isc i papa zrobil:szok: Moj maly mezczyzna:-)

mojadzidzia- u mnie tez nie za duzo kaski bylo ale zakupy udane:tak: A ta twoja fryzjerka ile kasuje? Jestem chetna zeby mnie zapisac :tak: A ona przyjezdza do domu?
monia22310- super ze wszystko w porzadku:tak: Ale te dzieci przewrotne sa- tyle rodzicow w niepewnosci trzymac;-)
natalka90- wczoraj pokazywalam szwagierce miejsce w ktorym myslalas ze mieszkam- ale sie usmiala:-D:-D:-D
Kasia8118- nie macie ochoty na kawke jutro bo artur byc moze ze bedzie mial wolne:tak:
Sylwiam- smutno mi:-( Mowie do szymona ze zapraszasz na srode a ten smarkacz wybral przedszkole:angry: Warto dac nawet 70pikow za mala kalarepke, co:tak:
Dominisia- ja tez nie lubie przysnac wieczorem:wściekła/y:
Graziulxxx, Agaam- ja mam to na co dzien- wczesne wstawanie:wściekła/y: Ciesze sie jak wstanie 6.15:-D:-D Jeszcze do tego spi z nami wiec wstaje pogieta i z bolem plecow:no:

A ja w sobote na dyskoteke do leeds sie wybieram- ktoras chetna???????:tak:
 
Czesc mamuski:-)

Graziul dzieki za info;-) zobaczymy czy Malej to podpasuje a jak nie to poprostu oddam Tobie z powrotem:-p

Ampar ale Ci dobrze z tymi zabiegami sama bym chciala byc takim krolikiem doswiadczalnym:tak:

Monia ale maly szkrabek zrobil Wam psikusa:-D a co najwazniejsze to super ze wszystko w pozadku:tak:

Hmmm co ja mialam jeszcze napisac:rofl2: no nic zajrze pozniej moze mi sie przypomni:-p
A poki co ide do Vicky bo jeszcze godzinke musimy wytrzymac zanim pojdzie spac:tak:
 
hej:-)

Claudia oglada bajke to mam chwilke:tak:

ampar ale fajnie masz zazdroszcze bycia królikiem doswiadczalnym :-D teraz kazdy bedzie sie smiial ze mnie z ta piwnica :zawstydzona/y:

monia dzidzka sie wstydzi moze i zasłania sie :-D ale i tak dobrze ze dali Ci drugie usg :tak: bo tutaj nie robia tak czesto :tak:

ide do małej juz powinna isc sie kapac i spac ale co nie widac zeby byla zmeczona :baffled:
 
Hej;-)

Marcel zasnął mi podczas kolacji:szok: W ciągu sekundy i z pełną buzią:szok::-D Olivia już też oddelegowana ale jeszcze sobie spiewa przed snem:-D Ja sama zaraz zabieram się za sprzątanie tego pobojowiska a potem będę buszowac na ebayu. Dzisiaj przyszły mi dwie bluzki i sukienka i jestem baaaardzo zadowolona:tak:

Wysłałam chłopa do piknika po kalarepki, nie mógł znależć więc zapytał pracownicę a ona że już nie ma bo kupili tylko 4 na próbę:szok::wściekła/y: Także Graziul Twój mąż miał super szczęście:tak: Dobra chociaż była?

Ampar no szkoda:-( jakbyś była zmotoryzowana to byś mogła dojechac po przedszkolu a tu klops:baffled: Za kalarepkę myślę że dałabym nawet 5Ł:tak: Kupiłabym tylko jedną dla całej rodziny na spółę ale bym kupiła:-D

Kasia8118 szkoda że nie przyjedziesz tym bardziej że ta środa to między innymi "pod Ciebię" była:baffled:

Monia
ale psikus:-D Ja mam przeczucię że będziesz miała synka. Kilka dni temu jak czytałam twojego posta to o Twojej dzidzi pomyślałam jako o chlopcu, zupełnie bezwiednie więc może to jakaś wróżba:-p
No i jestem ciekawa dlaczego masz kolejne usg za dwa tygodnie?

Dobra, spadam sprzątac bo niedługo barwy szczęścia.
 
reklama
Witam się z wami w ten piękny dzień:-)
Wyleciało mi z głowy co miałam napisać:dry: od czego by tu zacząć:-D
No to może opowiem Wam historię z płatnością dzisiejszą;-)
Otóż mąż dziś dał mi kartę i w portfelu miałam drugą,ale z PL która wyglądała tak samo jak męża chodzi mi o kolor oczywiście dwie czarne:sorry2: No i podchodzę w primarku do kasy wkładam kartę z PL i wbijam pin z B karty,3 razy wbijałam i nic,aż babka powiedziała że karta została zablokowana:szok: już pomyślałam,że pin pomyliłam i zabrałam tą kartę zakupy zostawiłam i czerwona jak burak wyszłam:crazy: babka patrzyła na mnie jak na złodzieja miała nawet wypisane na twarzy "dzwonie po policję"poczułam się jak złodziej tej karty:angry: Wstyd normalnie!Dopiero B mnie uświadomił,że karty pomyliłam:baffled::sorry2: no cóż zdarza się;-)

A tak po za tym to dzień miło dziś spędziłam;-):tak: wielkie dzięki dla mojadzidzia i Roksana za odwiedzinki;-) Laski a co do huśtawki to ja też posiadam:tak: i mogę użyczyć ;-) ale jeszcze dobrze zajrzę do kanciapki za nią i potwierdzę na 100% jak by któraś oczywiście jeszcze była zainteresowana:tak:
monia-tak się mówi,że dziewczynki się chowają więc może..może..
Sylwia.m-Ja raczej będę u Ciebie,dojazd znam więc nie będzie problemu:tak:;-) i godzina też fajna:-)
ampar.3-taka to pożyje:tak:;-)
Nie pamiętam co jeszcze miałam komu napisać:dry:
No nic.. komu w drogę temu wrotki...pójdę się odświeżyć,zapodać jakąś kolacyjkę delikatną i wyczekiwać męża...;-) pa,pa
 
Do góry