reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
witam
nie wiem jak wy ,ale ja juz tak nie moge :no::no:
GDZIE SLONCE ??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzis obudzilismy sie o 6:30 i juz chcialam spac dalej i zeby bylo jak przedtem ale moje mysli zaczely klocic sie z powiekami.
mysli-wstawaj!! przeciez chcesz zeby Domin chodzil wczesnie spac :tak:
powieki-noł łej !!
i tak przez pol godziny :zawstydzona/y:
zaneta -czyzby leniwe golabki ?
alex -to sie porobilo.szczescie w nieszczesciu.
dobra ide ,ciezko mi pisac jedna reka ,bo u drugiej wisi moja kula :crazy:
 
dzieki sylwia-jestes wielka:-D:-D:-Dno ale to za daleko dla mnie,bo jak pattrze na mapie to uuuu i jeszcze dalej:-D:-D:-Dtakze milej zabawy zycze:-):-)
a krecik juz sie wyspal,zdazylam zrobic kawe i zasiadlam do laptoka,przejrzalam 2 strony na ebayu i koniec wolnosci nastapil:szok::szok:10 minut drzemki:szok::szok:znalazlam fajny obraz ,ale przesylka 55 fuli:szok::szok::szok:a obraz 20:wściekła/y::wściekła/y:i fajne wall stickery,tylko nie wiem czy nie odklejaby sie,moze ktoras juz posiada takie??
 
hejka
ja dopiero teraz .mała wcina sniadanie wiec chwila wolnego.Wczoraj nas troche przytzymali bo przejmuje nas juz GP i na koniec doktorek chciał jej troche badan porobić ,najgorsze było pobranie krwi(jeszce raz a chyba bez włosów zostane:wściekła/y:)wyniki mamy za tydz ,zobaczymy.Pytałm o testy na alergeny ale odp.najwczesniej za 4 lata wiec chyba szybciej to zrobie w PL:baffled:.
Alex now buziaki dla dzielnej pacjętki
Ampar Ja odpadam:-(
Żatetabd7 A juz myslałm ze butle ci oddam.I mam pytanie czemu na Pawełka mówisz krecik:-ppytam bo w moich stronach tego okreslenia sie uzywa w innym znaczeniu.
Ania1881 moi rodzice dopiero teraz sie zdecydowali poniewaz sie boją latać:baffled:A pozatym moja mamusia miała problemy zdrowotne i do tego zachciało jej sie robić karier:-D
Tak sobie myśle ze chyba do Was na te kulki dotre,tylko nie wiem czy alku mi wczesniej nie padnie:dry:
Nic do usłyszonka papapa
 
zanetabd7 Zapomiałm ci napisac ja mam nakleki ścienne,ale małe motywy i jestem zadowolona ,w pl miałm
duzy motyw i tez sie super trzymał,tylko troche wiecej czasu zajmuje połozenie;-)ale efekt jest super .A czego poszukujesz????
Anja Trzymam kciukasy za pozytywne wyniki;-)
 
Witam:-):-)
My juz po zdjeciu opatrunku ,wszystko goi sie ok:-):-)
Juz tylko malutki palec zawiniety wiec dzis idzie do szkoly nareszcie:-):-)
Pogoda nas nie rozpieszcza do d...:wściekła/y::wściekła/y:
Zycze wam milego kulkowania:-D:-D
Dziekuje wam za zyczenia dla Agnieszki:-);-)
 
zaneta -ja mam naklejki na sciane i trzymaja sie bardzo dobrze ,ja kupilam z chin ,bo jak mialam z anglii to :wściekła/y: wszystko poschodzilo
jstysiak -teraz robia testy alergologiczne z wlosow ,Ł35 za dziecko ,lepsze niz z krwi ,wiec moze sprobujecie tego.
 
To jeszcze ja dorzucę awoje 3 grosze:-p
Żaneta ja mam kwiatki na ścianach w korytarzu i się trzymają ale kolorowe naklejki w pokojach dzieciaków odklejają się:wściekła/y: a border to już wogóle odleciał po dwóch dniach:baffled:
 
reklama
To i ja się przywitam co by nie być gorszą:-D;-)
Ja dziś miałam dzień rozpoczęty od sprzątania kupy z wygładziny:szok::wściekła/y: Myślałam,że mnie szlak trafi:wściekła/y: bo wczoraj zaniosłam jej nocnik na górę do jej pokoju,że jak by chciała zrobić siusiu to nie musiała by iść do wc,bo bez pampka śpi teraz.no i na rano siusiu zrobiła do nocnika a kupę poszła zrobić na schody,i wdepnęłam w nią:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale wyzywałam:angry::angry::angry: no ale cóż..zdarza się;-)
A teraz zapodam z innej beczki...jeśli chodzi o spotkanie towarzyskie u ampar to ja się też wybiorę:tak: Więc graziul i żaneta dołączam się do was;-)
jstysiak-[twoja książka jest u graziul już...coraz bliżej ciebie:-) przepraszam za zwłokę:sorry2: mam nadzieję,że wybaczysz mi:tak:;-)
mojadzidzia-jak ci idzie czytanie BIKINI??????
Sylwia.m-[ja chyba focha walnę na ciebie:crazy: wczoraj mówiłam ci o kulkach,że się wybieram i że jestem chętna i zwarta,ale trudno innym razem;-)
OK to tyle,idę obiad robić i ogarniać dom....;-)
 
Do góry