reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc:-):-)
DORIS<SYLWIA-dzieki wielkie za odwiedzinki ;-);-)bardzo milo mi bylo Was poznac :tak::tak:do zobaczenia,i co bylyscie w tym sklepie co Wam mowilam???czy Wam sie nie chcialo??? ACHA-SYLWIA-sorry zapomnialam na smierc o tej czekoladzie ktora przynioslas:zawstydzona/y::zawstydzona/y: polozylam w kuchni i tak lezy:-:)zawstydzona/y::wściekła/y:
ALEX-fajne nowe fotki naNK:tak::tak:
ANIA-dobrze ,ze Ci przechodzi :tak:oby maly sie nie rozlozyl:no::-):-)
MOJADZIDZIA-wspolczuje kochana ,ze zmuszona jestes zrobic cos czego jeszcze bys nie chciala:tak::sorry::sorry:ale jak mowisz czasem mus to mus,bedzie ok zobaczysz;-);-)
a moja mala zasela zaraz jak dziewczyny pojechaly ja buraczki starlam obiadek z wczoraj mam;-):tak::tak:chyba poprasuje,choc lenia mam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:papa;-);-)
 
reklama
hej hej
mojadzidzia -moj Dominik tez mial sucha skore,na poczatku male plamki ,poszlismy do lekarza kt.powiedzial zeby nic nie robic tylko przemywac woda :eek:.Pozniej to juz mu sie tak nie fajnie zrobilo i wowczas okazalo sie ze to egzema ,ale czym byla spowodowana tego juz nikt nie wie.
U nas noc byla nieziemsko zla ,domin mial zatkany nos i budzil sie co pol godziny ,a ja jedyne co znalazlam to sudafed , i wiem ,ze nie powinnam ale psiknelam mu tym sudafedem :sad:.Druga rzecza ktorej nie powinnam byla robic to wzielam go do naszego lozka :wściekła/y:.Aaaaa i jeszcze :-):-):-):-)moze bedzie dzidzius:-):-):-):-)
 
witam

Renuska Gratulacje:-) daj znac jak bedzie potwierdzone:tak:

mamatrójeczki no to extra że sie postarali:tak::-)

Ania1812 u mnie też zaczyna sie jakies choróbsko pałentac:wściekła/y: Alex mi sie obudził o 1 w nocy cały zażygany i tak do 4.40 sie meczylismy, aż wkoncu przed piata usna. Dzien jest spokojny i mam nadzieje że sie koszmar nie powtórzy :crazy:

mam pytanie apropo tego 8 marca... chcecie wyjsc tylko do jakiejs knajpki czy na jakas impreze tez? bo musze zaczac pracowac nad moim D żeby pozwolenie dostac i musze jeszcze jakies autko kupic bo sprzedalismy wczoraj:-D:-D:-D

lece sie wypluskac pa
 
Hej kochane ja dzisiaj plącze się po domu i udaję że coś robię tak to przynajmniej pewnie wygląda bo Olivier co chwile marudzi :confused2:.I co zacznę robic to nie skończę :cool:.Od wczoraj strasznie jęczy:wściekła/y:.I wiecznie ulewa:-(.
Doris78
jasne że może byc w przyszłym tygodniu :tak:;-).Daj znac jaki dzień ci pasuje:tak:.Może uda się więcej osób sciągnąc na kuleczki:cool:.
Renuska trzymam kciuki żeby się potwierdziło:tak:;-).
nefretete współczuje kiepskiej nocki:cool:.Oby się nie powtórzyła :sorry:.
mamatrójeczki super że dostałaś już decyzje;-):-).
alexnow fajnie że masz już cieplutko w domu bo to jest ważne :tak:.Ja tam lubie ciepełko w domu:tak:.
Ania1812 to się wyspałaś kobieto za wszystkie czasy;-):tak:.

Uciekam bo Oli jęczy:cool:!
 
DAGA80-tak:tak::tak:woda morska najlepsza:tak:racja:-)
RENUSKA-to trzymamy mocno kciuki i czekamy na suwaczek!!!!!:-p;-):happy::happy:
no nic DOBRNOC DZIEWCZYNY;-);-) DO JUTRA:happy::elvis::elvis::yes:
 
Czesc :-):tak:
Mi znowu cos komputer dzisiaj zamulal:wściekła/y:nie moglam pisac:no:
Ale mi nudno wieczorkiem jest,nie mam do kogo geby otworzyc:sorry:

GRAZIUL-milo bylo Cie poznac:tak:i ja caly czas mysle o Twoich fajnych cieplych panelach,po moich sie przeszlam to az mi sie zimno zrobilo:-D
I w tym sklepie wkoncu nie bylysmy,ja zapomnialam Sylwii powedziec i Ona pewnie tez zapomniala:-D:-D

RENUSKA-to ja trzymam kciukasy ,zeby wyszlo pozytywnie:tak::-)

KASIA8118-mi raczej bedzie pasowalo po wtorku,bo w niedziele wraca J wiec troche z nim trzeba bedzie posiedziec:-D

ANIA1812-ZDROWKA:-)

NEFRETETE-dla Twojego Alexa tez zdrowka zycze:tak:
 
DOBRY WIECZÓR :-) DOPIERO TERAZ MOGĘ COŚ NA PISAĆ :tak: BO DZISIAJ COLLAGE BYŁ A PO NIM DENTYSTA:cool: A MÓJ Z MAŁYM W DOMU URZĘDOWALI :rofl2: WIĘC TROSZKĘ MUSIAŁAM POSPRZĄTAĆ :szok: ALE TO NIE TO MNIE WKURZYŁO TYLKO TO ŻE MÓJ WPADŁ NA WSPANIAŁY POMYSŁ I OBCIĄŁ MAŁEMU GRZYWKĘ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I JUTRO TRZEBA IŚĆ DO FRYZJERA BO WYGLĄDA ALBO I NIE WYGLĄDA :angry::angry::angry: ZAŁAMKA CIEKAWE CZY MAŁY DA SOBIE JUTRO COKOLWIEK ZROBIĆ:cool::sorry: DORIS78 JAK POTRZEBUJESZ POMOCY DO KOMPUTERA TO MÓJ CI MOŻE POMÓC :tak::tak: TAM SIĘ ZNA NA TYM:-) RENUŚKA GRATULACJE :-):tak: DAGA80 WIDZĘ ŻE DZISIAJ U CIEBIE PEŁNY LUZ :tak::tak::-D:-D ANIA 18 12 ZDRÓWKA :tak::tak: NIC UCIEKAM DO JUTRA;-)
 
reklama
Czesc kobietki w ten deszczowy dzien ja sie wcale nie wyspalam bo moje dziecko w nocy plakalo moj P obiecal jej kroliczka i teraz sie pyta kiedy jej kupimy mamy to zrobic w niedziele bo to jedyny wolny dzien Pawla oby polowania sie udaly
Domoninsia to tak strasznie obcial mu grzywke ze trzeba po fryzjerach biegac:-D:-D:-D:-D
Renuska czekamy na pozytywny wynik:tak::tak::tak::tak::tak:a przy suchej skurze mojej Wiki pomogl oilatum ale to nie na kazdego dziala zycze szybkiego powrotu zdrowka dla Dominisia
a co z reszta dziewczyn pisac co tam u :tak::tak::tak::tak:was
 
Do góry