reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej laseczki
u nas dzien sie zaczal od biegania rano po urzedach-teraz nic-tylko zostalo nam czekac na dobre wiesci.
balwan jaki R ulepil rano przed domem juz jest taki malutki:-D:-D:-D:-D:-D
ania1812- ja nikolce pierwszego tosta dalam jak miala ok 11 miesiecy- hmmm moze miala jeszcze 10-juz nie pamietam, ale miala juz zabki i swietnie dala sobie z nim rade. tymardziej ze gilała sobie dziaselka jak zabki jej szly. mleko krowie dalam pierwszy raz jak miala 14 miesiecy

pozdrawiam wszystkie nowe mamusie;-)
nic uciekam- 2 odcinek "klubu szalonych dziewic" trzeba koniecznie obejrzec:tak:
 
reklama
DAGA 80-U welcome;-);-)
ALEX-gratki kochana nowej chatki;-);-)ale mi sie zrymowalo:-D:-D

ale tu cichutko dzis:szok::szok::szok:

ANIA-nie sluchaj porad angielskich specow:rofl2::rofl2::rofl2:Rob jak Ci matczyne serce i rozum podpowiada,po swojemu:tak::tak:a maly zdrowy jest to najwazniejsze:happy::happy::happy::happy:
mnie standardowo leb napiernicza:crazy::crazy::crazy:ale coz sie dziwic,skoki cisnienia ogromne:szok::szok:rano mgla mroz ,potem deszcz a przed chwila slonko zajrzalo do :shocked2:okna:crazy::crazy::no::szok::-D:-D
 
Czesc:-)
My dzisiaj u rodzicow bylysmy:-p:-)
Dzieki za slowa otuchy:tak:ale juz jest ok,wczoraj troche wizja tej pracy J byla kiepska,nie dosc ze tak daleko,to warunki mieszkaniowe byly tragiczne,bez ogrzewania,wody,ubikacjii:szok:w jakims osrodku dla wedkarzy:crazy:Ale ludzie zaczeli im wracac to znalezli im lepszy hotel:eek:J sie przestraszyl tego i tez juz w myslach wracal do domu,ale okazalo sie ze On bedzie mieszkal zupelnie gdzie indziej:tak::-)dzwonila niedawno i jest zadowolony:-)

KASIA8118-a mozemy w przyszlym tygodniu przyjechac na kulki??bo w tym juz nie dam rady:no:
za duzo zaproszen bylo:-p

DAGA-widze ze Twoj synek to amigo do spania,ja myslalm ze moj Kuba chodzi pozno spac ,ale twpj jest mlodszy i jeszcze pozniej zasypia:rofl2:

RENUSKA-ALE sie usmialam z tej dupy:-D:-D:-D

Oj tak sie zapraszcie na tej Nk to i ja musze poszperac i Was poznajdywac:-D
 
Hejka
Ja jakaś nie do życia jestem, chyba przez ten brak pracy. Żeby mój znalazł jakąś inną pracę :-( . W zeszłym tygodniu pracował tylko 2 dni. W tym jak narazie też tylko 2 . A dalej nie wiadomo :wściekła/y:

Nie mogę sie doczekać aż zacznie mi się szkoła. Będzie jakaś rozrywka:-D .

Co do spania waszych dzieciątek to i tak macie dobrze. Mój nadal budzi się do pięciu razy w nocy. Nadal wypija litr soku i zmieniam mu 2 czasami 3 pampery w nocy. Katastrofa:wściekła/y: A co do mówienia to też najlepiej wychodzi mu kupa i kuwa. Ostatnio jak nie mógł wejść do pokoju brata (zamontowaliśmy klamkę z blokadą) to zawisł na klamce, kopnął w drzwi i powiedział (2 razy) KuwA! :szok:
 
DORIS DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE :tak:ALE WY PODOBNE DO SIEBIE JESTEŚCIE Z SYLWIĄ :tak::tak::-):-) JAKOŚ NIE MAM SIŁY NA NIC :no::no: TA POGODA JUŻ MNIE DOŁUJE TOTALNIE:wściekła/y::angry: CHYBA TRZEBA WYBRAĆ SIĘ NA SOLARIUM ALBO W CIEPŁE KRAJE ŻEBY TROCHĘ SIĘ NAŚWIETLIĆ :tak::tak::-):-) TO BY HUMOR WRÓCIŁ :sorry::sorry:
 
Cześć babeczki!

Czuje się o niebo lepiej. Wczoraj poszłam spać o 20. Nie ma to jak się porządnie wyspać:-) Za to Adama męczy kaszel:wściekła/y: Mam nadzieje, że szybciutko mu przejdzie.

mamatrójeczki- współczuje z pracą. No i nieźle uśmiałam się z Chrisa. Dzieciaki to umieją idealnie dobrać słowo do sytuacji.:-D Na jego miejscu też bym się wkurzyła;-)
Doris- no to zostałaś słomiana wdową. J pojechał Waszym autem?
Graziul- tak też robie. Raczej trzymam się polskich zaleceń co do żywienia chociaż nie w 100% bo nie chce przegiąć w drugą strone.
AgnieszkaUk- trzymam kciuki za dobre wieści:tak: Mnie tak bardzo nie zdziwił sam tost (dawałam już Adamowi pare razy na spróbowanie tosta z masłem) co, żeby dawać go na śniadanie zamiast kaszki.:confused: Na razie zostaniemy jednak przy kaszce. A co do mleka to sama nie wiem bo jest mnóstwo róznych opinii na ten temat. Myśle, że poczekam co najmniej do 1,5 roku.
Alexnow- witaj ponownie. Jak sie mieszka na nowym domku? No i czemu siostra się nie odzywa;-)
Paradosia, mojadzidzia, Marta84- co Wami dziewczynki?

Miłego dnia
 
Witam z rana:-):-):-)
Pogoda nas nie rospieszcza mgła i deszczyk pada wiec nic ciekawego ani nowego:-):-):-)
Ania1812-
chatka jest super cieplo(to najwazniejsze)taki sam uklad jak w starej chatce:tak::tak:a co do paradosi to nie wiem czemu nie pisze ,ale jej powiem ze pytasz o nia:-):-):-)
graziulxxx-dzieki za gratulacje;-);-);-)
daga80-witam;-);-)dzieki za zaproszenie na nk;-);-);-)
 
Hejka,
właśnie dostałam decyzę z JBC , przyznano mi zasiłek :-) . Czyli 8 marca powinnam już mieć pierwszy wypłacony. Chociaż coś. Tym bardziej się ucieszyłam , bo wiem, że niektóre dziewczyny czekały bardzo długo, a ja tylko rowny tydzień. Teraz tylko muszę jeszcze załatwić dofinansowanie na dom. Ale czekam już od soboty na papiery z banku :-(
 
mamatrójeczki super ze udalo ci sie wszystko szybko zalatwic,powodzenia dla meza w szukaniu pracy ;-) chris jest niesamowity :-D:-D:-D
natalka1990,kasia8118 dalej karmie piersia ale nie biore antybiotyku,wybieram sie do morrisons'a po mleczko w proszku i bede sie starala przestawic dusie chociaz nie do konca mi sie ten pomysl podoba :no: no ale jak mus to mus...
dzisiaj bylam w baby clinic bo Nadia ma sucha skorke na ramionkach i na raczkach,az jej takie plamki wyskoczyly ktore nasilaja sie po kapieli :-( dostalysmy oilatum do kapieli i do smarowania no i niby ma jej sie po tym poprawic,zobaczymy Moja kluseczka wazy juz 8,8kg :szok::-) wiec sluzy jej mamusine mleczko :-D
 
reklama
Czesc dziewczyny mi dzisiaj dzien nawet szybko mija rano zaliczylam 2 kolezanki :-):-) potem mały do przedszkola , obiadek z wczoraj zostal wiec laba z gotowaniem;-);-)
cosik glowa mnie pobolewa ale to chyba prze ta pogode juz by moglo byc fajniutko cieplutko zamiast tej pluchy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
alexnow- napewno sie odwiedzimy w koncu blisko jest odporowadze kiedy malego do przedszkola i wpadne do ciebie :-):-):-)
Doris78-- thx za zaproszenie na nk :-):-):-)
 
Do góry