reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ahaaa Katin, pijaczko:-D klucz?? jaki klucz??? nic nie wiem o żadnym kluczu:no: ps. gdzie trzymasz złoto i inne cenne rzeczy, tak z ciekawości oczywiście pytam:-p;-):-D

Oj, dziewczyny ja myślałam że sobie tutaj fajny żart zrobię a nikt mnie nie skumał:-:)baffled::-D
Pytałam o te cenne rzeczy dlatego że ja mam ten klucz:-p Znalazłam pod kanapą, ciekawe co Katin tam robiła:-D
Katin w piątek masz wolne więc rozumiem, że też będziesz u Marty??

Ahaaa, dołączam do tych z depresją. Co prawda nie z powodu zwisów tylko tak ogólnie, może z braku słońca:-:)-( Taki ma humor do bani że szkoda gadac. Jak jechałam do sklepu to miałam jakieś złe przeczucia no i kurna chata przywaliłam tyłem samochodu w słupek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Prawie wogóle nie widac, tylko tak z bliska ale huk był taki że myślałam że będzie dużo gorzej:szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
SYLWIA-ale masz zarty:-D:-Dja wogole nie skumalam:-D:-D:-D:no::no:
Mi tez slupki nie sa obce:-D:-D:-D

KATARINA-jak ja bym byla w takiej sytuacjii,bym juz sobie test zrobila,nie wytrzymala bym:no::-D:-D
 
hej
A ja dzisiaj w bradford bylam- dobrze ze na kulki nie zajechalam tylko do sylwii smsnelam:tak: Zamawialam 2 rzeczy na ebayu i bylam odebrac i wiecie co ludzie to jednak maja tupet:wściekła/y: Dlaczego zawsze jak ja sprzedaje to wszystko robie na tip top a inni po prostu maja zlewe:wściekła/y:
Ania1218- urodziny sa w sali wynajetej tam gdzie chodze na play grupe:tak: A dzisiaj improwizowalam salatke z brokulami- ale arturowi smakowala:tak:
Kasia8118- a od kiedy radek na zmiany pracuje???????????:confused:
katarina26- kciuki zacisniete:blink:
nefretete- uszy do gory. Bedzie lepiej:tak:
Sylwiam- tylko mnie nie zaraz w piatek:-p:-p:-p:-p:-p

Wszystkim ktore maja zle humory zycze poprawy nastroju.
A ja spadam sie szykowac bo ide na kolacyjke babska:tak:
 
Cześć dziewczyny!!!!!!!!
Daaaaawno mnie nie było:szok::szok::szok::szok:
To chyba będzie już mój standardowy tekst:-D:-D:-D:-D
Widzię że troszkę się tu dzieje, ale wybaczcie mi że nie będę na bierząco:baffled::baffled:
Miałabym niezłą lekturę na kilkanaście wieczorów:-D:-D:-D
W międzyczasie moja mamuśka była na urlopie:-D:-D:-D:-D Super się bawiłyśmy. Z resztą miałam motywację żeby gdzieś w koncu wyskoczyć wieczorkiem i przypomnieć sobie jak się tańczy:-D:-D:-D
A tak przy okazji to: mam do sprzedania kilka przydatnych szpargałków dla maluszka (playmat, huśtaweczkę, chodzik, fotelik 0-9 miesięcy, wanienkę, sterylizer, podgrzewacz i ciuszków od 0-9 miesięcy od groma) Jak cos to piszcie (postaram się zaglądać codziennie )
Wariacje się u mnie skończyły wię mam nadzieję że będę miała więcej czasu na pisanie.
Wieczorkami zacięcie oglądam Dr. House (ściągnęłam 3 sezony wię troszkę tego jest)
W każdym razie kogo witanie ominęłam to witam teraz (lepiej późno niż wcale)
 
moje zajefajne kolezanki:-p nie pisze teraz bo mam meza juz o 14 w domu i brakuje mi czasu na pisanie, nagadamy sie w piatek. Buziaki

acha moj wybiera sie na ryby w weekend, jak ktorys z panow chetny to moj zaprasza:tak:
 
Hej u mnie chwilowo cisza chłopaki śpią :tak:.ampar3 R od tego tygodnia wrócił na zmiany:tak:.Wydaje mi się że coś wspominał Arturowi jak z nim rozmawiam przez telefon ostatnio:confused:.sylwia.m ale z ciebie żartownisia :tak::-D.Pewnie zaraz Olivier się obudzi:baffled: i będzie chciał sobie podadac:tak:.4muchy to ja nawet nie wiedziałam że na Fagley jest tak wesoło:no::szok:.
 
Hej dziewczynki ja wpadłam się tylko przywitac i wstawic zdjęcia wózeczka bo jedna z dziewczyn prosiła a nie wiem czy da rade przez pw:baffled:.
 

Załączniki

  • Obraz 051.jpg
    Obraz 051.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 25
  • Obraz 056.jpg
    Obraz 056.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 24
reklama
___▓███▓███▒
___████░▒▒▒
___▒█████▓░
_____▒▒█████
___███░▒████
___███████▓

_███████████
_██▓████▓███
_██_▓███░_█▓
_____████▒
____ █████
___ ███████

____▒▒░▒▒░▒▒
__▓████████▓
_▓████__█████
_█████__▓████
_█████__█████
__██████████░
___░▓████▓▒





__███████
__░█████▒
___▒████
___▓████
___▓████__███
__███████████
__░░░_░_░░░░▒

___▓███████▒
____███████
___░██░▓███░
___███▓▓████
__███▓__█████
▒████_▒█████░

__▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
__███████████
__██_▓███░▒██
_____ ▓███░
_____ ▓███▒
____ ▓█████▒
___ ▓█▓▓▓▓█░


SyLwIa[!!]

WsZyStKiEgO NaJlEpSzEgO

;*********
 
Do góry