reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczyny;-)

Ale widze pustki dzisiaj straszne:szok: nikomu sie nie chce pisac czy korzystalyscie z pogody caly dzien i nie macie juz sily pisac?
Przylaczam sie do slow Doris ja tez bylam na spacerze ale rowniez zmarzlam niby sloneczko ale troche zdradliwe. No ale juz lepsza taka pogoda niz mialby padac deszcz albo snieg.

katarina ja juz od dzis bede trzymala kciuki:-)

Doris ja tez mialam inne plany co do jutra i d*** tez bede sama siedziala w domku no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo Marta bedzie musiala zrobic mniej kaw bedzie miala wiecej miejsca w domu:-p
No ale juz nastepnym razem nie bedzie tak latwo:-p

Dobra laski uciekam do mojej gwiazdy bo zaczyna marudzic a musze jeszcze ja przetrzymac z godzinke zanim pojdzie spac. Papa
 
reklama
hej dziewczyny:-):-):-) Witam serdecznie Paradosie i zdrowka zycze malutkiej jubilatce;-);-):tak::tak::tak::tak::tak::tak:.My dzis zaliczylysmy nursery i male zakupy,mala wyrosla z paru rzeczy,a i mamusi cos sie przydalo na poprawe pozimowego nedznego nastroju:tak::tak:;-);-);-)Takze zaszalalysmy!:-D:-D Przy okazji fryzjera zaliczylam ,bo zaroslam jak dzik;-);-);-):-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D.Rano wstalam w dobrym nastroju ,bo slonko bylo ,a potem jednak sie okazalo ,ze zimno!!!!!!!!:-:)-:)szok::szok::szok:KATARINA-mam nadzieje ,ze bylas rozsadniejsza niz ja i cieplej sie ubralas,bo ja poczulam wiosne i zmarzlam!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Sylwiam- 1000....latek w szcesciu i zdrowiu,mam nadzieje ,ze dostalas mojego smsa!!:confused::confused::confused::confused:No i ja takze do M nie dam rady ,choc mialam sie z kim zabrac,appoitment wazny mamy jutro u GP,oczywiscie zapomnialam ,dop zagladnelam do kalen.dzis i:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Katarina-trzymamy kciuki mocno!!!!!:tak::tak::tak::tak:Agnieszka uk -ja niestety nie posiadam takiego termomet.wiec nie doradze:no::no::no::no::no:
 
doris78-dzieki kobietko,ze o mnie pomyslalas:))))))))))))))))))to mile i nie ma sprawy ja oczywiscie rozumiem:tak:;-);-);-) Alexnow-czekamy wiec na propozyjce co do kawki;-);-);-);-) jeju moze w koncu dotre i WAs poznam:))))))):-):-):-):-):-):-):-)ania1812-witaj w klubie-ja nie wiem co yto przespana noc ,moja mala mimo swych prawie 16 mies.wciaz sie budzi po kilka razy w nocy!!!!!Spi sama u siebie w pokoju ,zasypia ladnie bez usypiania o stalej porze odkad skonczyla 5 mies.ale w nocy wstaje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:DZIEWCZYNY-ogladalam Wasze zdjecia na NK-slodkie macie dzieciaczki:tak::tak::tak::tak::-):-);-);-);-);-)dobra ja uciekam ,bo mala dop zasnela a ja jak zwykle mam robotke w domku,pozdrawiam serdecznie babki ,papppapa:-):-):-)
 
Hej:-)

Graziul dostałam:tak: Robiłam akurat obiad i miałam odpisac jak skończę ale później byłam bardzo zajęta kłóceniem się z mężem:wściekła/y: no i zapomniałam, sorka:zawstydzona/y: Szkoda że jednak nie jedziesz, ale może kiedyś wreszcie uda nam się poznac osobiście:-)

Agaam może się odważysz i pojedziesz autem za mną? a ja bym Dorotę wzięła:confused:

AgnieszkaUK ja przed Marcelem kupiłam w taki termometr, nie pamiętam jakiej firmy ale powinien byc dobry bo kosztował 30Ł:szok::szok: Okazał się jednym wielkim gó...m:wściekła/y: Nigdy nie pokazał dobrze:no:
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny!!!!:-D:-D:-D
Agnieszkauk - Ja mam "BrAun" i jestem zadawolona.:tak::tak: Z resztą z tego co zauważyłam takiego samego termometru używają GP (przynajmniej mój) i szpital.
I jak dzwoniłam na NHS Advice to też się mnie pytali jakiej firmy termometru używam bo niby niektóre oszukują.:baffled::szok: Ale jak podałam nazwę to powiedzieli że te termometry są dobre.
Sylwiam - wszystkiego naj..naj...najlepszego!!! :) I złotej rybki złowienia które spełni twe życzenia :)
Dziękuję wszystkim za życzonka dla Amandy

Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
Cześć babeczki!
Faktycznie dzisiaj zimno. Poszłam z Adamem na dłuższy spacer i strasznie zmarzłam. Do teraz chodze w bluzie i nie moge się rozgrzać mimo, że ogrzewanie włączone.
Sylwia.m- ale masz męża:dry: Kłócić się z żona w dniu urodzin. Oj niedobry:no: Ja też się wpraszam na latte. Uwielbiam:-p:-p:-p
Graziul- ty mnie nie strasz. Ja miałam nadzieje, że takie byle jakie spanie niedługo się skończy bo ile można ale widze, że niekoniecznie:baffled:
AgnieszkaUk- ja mam Brauna. Jak dla mnie ok. Kupiliśmy go w Mothercare. Chyba dobrze mierzy ale nigdy nie sprawdzałam innym termometrem:sorry2:
Katarina- kciuki zaciśnięte

Miłego wieczorka
 
hej
Ja tez sie jutro nie wybiore- moje dziecko wybralo kuleczki i obiadek w menston:confused:

Agnieszkauk- ja mam taki do ucha juz od trzech lat. Kupilam w lloyds farmacy- nurofen i jedyne co jest przy takim termometrze to to ze musisz 0.5 stopnia dodac no i ja 3 pierwsze pomiary pomijam bo mam zanizone. Ogolnie- na pewno duzo bardziej pomocny- szymcio sam sobie mierzy:tak:
katarina26- no to niech jutro rano bedzie po twojej mysli;-)
Sylwiam- 100 lat 100 lat..................................:cool2::cool2::cool2:
jstysiak- dawaj ten adres:-p:-)

A ja wczoraj spedzilam mily wieczor w restauracji z laskami- porcje jaak dla wrobelka- dobrze ze jestem na diecie:-D:-D A dzisiaj kolejny ranek z mamisynkiem bylam w przedszkolu- ale co tam kawki sie napilam i jezyk szkole;-)
 
No, Ania mój mąż dał plamę na całego:-:)-:)-( Z tą latte to może byc problem bo narazie nie mam ekspresu:baffled: Miałam go dzisiaj dostac w prezencie ale komuś (czyt. mojemu mężowi) się zapomniało:wściekła/y:
 
AGNIESZKA uk-ja tez mam taki termometr,ale nie jestem zadowolona:no:za kazdym razem inna temperature wsakywal ,a nie byl tani:no:

SYLWIA-upsss to sie R dzisiaj nie popisal:no:a ja myslam ze juz sobie robisz pysza kawe:-(


Wlasnie a moze bysmy sie spotkaly wkoncu na niedzielnym obiedzie??dawno ni bylo:no:
 
reklama
Doris78- ja tez bym sie chetnie wybrala na taki wspolny obiadek:tak:
Sylwiam- wybacz mu. To tylko facet:-D:-D:-D;-)
Ania1812- mnie tez slonko zachecilo i bam wrocilismy po przedszkolu tak przemarznieci ze tylko goraca kapiel pomogla:tak:


Jak widzicie robie wszystko byle tylko nie cwiczyc:-D:-D:-D:-D Dobra zaczynam:tak:
 
Do góry