reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc kobietki
Jeszcze ja nie po przezywalam imprezki :-D i powiem wam , dobrz ze ten trunek sie skonczył:tak: bo kac mnie meczył , głowa bolała , jezyk sie platał :-pi takie tam. Oczywiscie wrociłam bez klucza do domu wiec jak ktoras znajdzie (Sylwia albo Ania w aucie ) to jest on moj.
Kasia 8118 kolzanka w pracy jest w ciazy , wiec zapytam , napisz mi tylko cene.
Graziul xxx Zaraz i ja Cie szuka na NK
Tynia i Wiki moja mama dzis tez pojechał:-(ale jeszcze został mi tatus:happy2:
Ampar3 moj Huber płacze przez ostatnie kilka dni:-(mysle ze to przez dziadkow bo chce byc z nimi w domu.Dzisiaj byłam swiatkiem , ja go dprowadzałam , serce boli:-(
Sylwi wielkie dzieki za balange.
 
reklama
hejka:-):-)
wreszcie mam chwile,bo młody spi:-Dmoze ze 20 min pokimie,bo dłużej mu nie daje:-):-):-)no a wieczorem to nie mam jak za berdzo pisać,bo moj A namietnie gra i nie mam dojscia do laptopa:wściekła/y:
dostałam dzisiaj smska z homehunter i w czwartek ide obejrzeć domek na bd2:-):-):-)mam nadzieje,ze nie bedzie duzo chetnych bo jak dzwonilam to powiedzieli ze kilka rodzin ma byc,a my dopiero od sierpnia zarejestrowani takze pewnie nie dostaniemy:wściekła/y::wściekła/y:

natalka jak juz sie tam urzadzicie to daj znaka to wpadniemy do was tak jak sie umawiałysmy:happy2:

ide zupke kończe,bo zaraz książe baaardzo zmęczony wróci a pojedziemy jeszcze oblukac ten domek z zewnatrz,takze trzymajcie kciuki,bo mam juz dosć mieszkania we flacie!!
 
hej mamuski :-)

ale Claudia mnie dzis denerwuje fochy ma jakies :wściekła/y: ale wlasnie usnela :cool2: noc tez przespala i to od 20 do 7 rano wogole sie nawet nie przebudzila:szok:

zaneta no my juz sie zadomowilismy jeszcze tylko pare *******ek dokupic musimy ale juz jest ok :tak: a macie czas w piatek tak ok 17 albo 18 ?? no i trzymam kciutki za domek :tak:

katin no to ładnie zabalowałas :-D:cool2:

Marta84 ja niestety nie bede bo nie mam pojecia jak do Ciebie dojechac :-(

roksanna1 a ja juz nie gram mialam juz 2 ogrody w zielonym ale mi sie znudzilo i posprzedawalam wszystko mojej mamie za 0,01 a w tych farmerow tez chwilke gralam chyba 3 dni :zawstydzona/y:

AgnieszkaUK własnnie super ta fotka :tak:
 
hej laski:-)
dziekuje za pozytywna ocene mojego zdjecia na NK- mi sie ono tez strasznie podoba.:-) no i ten przystojniak na zdjeciu fiu fiu fiu:-)

no i jak z tymi kulkami jutro?? na ktora godzine i gdzie sie umawiamy?? no i wogole kto bedzie:cool2: ja bede musiala dojechac autobusem, bo jutro R jedzie do Luton z dostawa, takze nia mam szofera:-(

aaaaaa mam do sprzedania televizor SONY za 30 funtow.:-p ale bez pilota:-(
 
Hej Babki:-)

I co z jutrem??? Jak pisałam wcześniej mnie jest obojętne gdzie bo ja mam samochód ale jeśli nie możecie się zdecydowac to proponuję te na bd4 o 11:-)
 
Hej wieczorkiem!
Adam już śpi, Filip bawi się z J a ja mam w końcu chwile spokoju:tak::tak::tak:Ale mi dobrze.
Agnieszkauk- zapomniałam Ci napisać, że pare dni temu tez robiłam makaron wg Twojego przepisu i był pycha.:-p
Żaneta- ja spojrzałam w Googlach gdzie jest ta ulica i jest blisko BD3. Wydaje mi się, że 4muchy mieszkała w tamtych okolicach, tzn. na pograniczu BD2 i BD3. Myślałam, że może to gdzies blisko mnie bo zaraz przy szkole Filipa są councilowskie domy ale niestety to kawał drogi ode mnie:-(
Katin- nie znalazłam kluczy w aucie. Ale poszukam dokładnie jutro rano bo teraz to już i tak jest za ciemno. Jak dla mnie to w sobote całkiem dobrze się trzymałaś. Nie powiedziałabym, że za duzo wypiłaś:sorry2:

Miłego wieczorka
 
Ahaaa Katin, pijaczko:-D klucz?? jaki klucz??? nic nie wiem o żadnym kluczu:no: ps. gdzie trzymasz złoto i inne cenne rzeczy, tak z ciekawości oczywiście pytam:-p;-):-D

Ania1812 ja też mam już spokój, fajnieeeeee:-)

No i przeziębiłam się:-( tzn pewnie Ampar mnie zaraziła jakimiś wstrętnymi wirusami. Teraz wiadomo dlaczego tak dobrze czuła się po imprezce bo całą chorobę nam oddała:sorry2:
 
reklama
Dobry wieczor:))))))))))))))))))))))):-):-):-):-):-) Ja chyba niestety nie dam rady jednak jutro na te kulki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no::no:choc baaaaardzo bym chciala!! Rano nursery a potem sie okazalo dostalam zlecenie :-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-Ddo banku musze poczlapac,i oplaty porobic wiec za cholere nie wyrobie sie!! Zwlaszcza ,ze nawet nie wiem gdzie te kulki sa na bd4,bo nigdy tam nie bylam!!:confused::confused::confused::no::no::no: Kurde musze prawo jazdy jak najszybciej zrobic ,bo juz nie wyrabiam,wstyd -zbieram sie juz tyle czasu,juz nawet kiedys zaczelam chodzic i przerwalam!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Auto mam do dyspozycji a ja sie tulam busami albo taxi ,piechotka!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:Moje przeziebienie przerodzilo sie teraz w podly ,suchy kaszel!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-(
 
Do góry